Προσφορές-Τιμές

Πήρε κανείς τα Μιράζ του Αλαμάνου;
Κάναμε παραγγελία, πήγε ο φίλος από εκεί να τα πάρει,ενώ είπε ελάτε αύριο,.δεμ τα είχε .έπειτα είπε ότι για να πάρουμε τα 2000 φυσίγγια πρέπει να πάρουμε και 8 κουτιά χοντρά.
Ότι να ναι.....
Τέλος δεν πήραμε τπτ και όλα λαλα
ωρε φιλε τη ξεφτηλα ειναι αυτο ....μακρια και αλαργα
 
Καλησπέρα!. Όπως σας έχω γράψει σε προηγούμενο πόστ, αγόρασα από τον Αλαμάνο φυσίγγια, παρατηρήσεις, ποσότητα, τιμές και σχόλια είναι όλα γραμμένα καθώς και τις δοκιμές που έκανα!. Τώρα εάν είπε σε εσάς να πάρετε και χοντρά!, με εμένα δεν συνέβη!.
 
ξερουμε καποια μαρκα σε αυτα τα γραμαρια 28/31. το πολυ μεχρει 5,50ευρο.να τα τραβαη η α400,κερκυρα που μενο εχουν ολλα πανο απο 6,60ευρο σε αυτα τα γραμαρια
Για κυνήγι τα 28αρια του καραμανιδη super kill είναι εξαιρετικά .
 
Για κυνήγι τα 28αρια του καραμανιδη super kill είναι εξαιρετικά .
Ειχα περισσευουμενο ενα κουτι στο πορτ μπαγκαζ του αυτοκινητου απο την περσινη σεζον και τα εριξα με το δίκανο..κεντουσαν..αλλα το χω ξαναπει με το δίκανο δυσκολα με απογοητεύει φυσιγγι..
Παντως στο σκοπευτήριο ιδιες προσκοπευσεις με του Κενταυρου το 28γραμμ εβαζα και πηγαιναν μια χαρα...
 
Ειχα περισσευουμενο ενα κουτι στο πορτ μπαγκαζ του αυτοκινητου απο την περσινη σεζον και τα εριξα με το δίκανο..κεντουσαν..αλλα το χω ξαναπει με το δίκανο δυσκολα με απογοητεύει φυσιγγι..
Παντως στο σκοπευτήριο ιδιες προσκοπευσεις με του Κενταυρου το 28γραμμ εβαζα και πηγαιναν μια χαρα...
Εμένα στο σκοπευτήριο μου φάνηκαν πιο σκληρά από του Κενταύρου ,και κάτι δεν μου άρεσε,αυτά που μου άρεσαν πολύ τα 24αρια του του καραμανιδη
 
Καλημέρα παιδιά, μπείτε γρήγορα στο σάιτ του Σαλαπατα έβαλε προσφορές για φυσίγγια, τιμές χώμα, όποιος ενδιαφέρεται να κάνουμε καμία ομαδική παραγγελία να μοιραστούμε μεταφορικά ας μου στείλει πμ, λίγο γρήγορα, να προλάβουμε πριν εξαντληθούν.
Ξάδερφε @PredatoZ ακούει???????
 
Καλημέρα παιδιά, μπείτε γρήγορα στο σάιτ του Σαλαπατα έβαλε προσφορές για φυσίγγια, τιμές χώμα, όποιος ενδιαφέρεται να κάνουμε καμία ομαδική παραγγελία να μοιραστούμε μεταφορικά ας μου στείλει πμ, λίγο γρήγορα, να προλάβουμε πριν εξαντληθούν.
Ξάδερφε @PredatoZ ακούει???????
Πρωταπριλιά...
 
Καλημέρα παιδιά, μπείτε γρήγορα στο σάιτ του Σαλαπατα έβαλε προσφορές για φυσίγγια, τιμές χώμα, όποιος ενδιαφέρεται να κάνουμε καμία ομαδική παραγγελία να μοιραστούμε μεταφορικά ας μου στείλει πμ, λίγο γρήγορα, να προλάβουμε πριν εξαντληθούν.
Ξάδερφε @PredatoZ ακούει???????
Ναι σε πιστεψαμε..:D
 
Back
Top