Προσφορές-Τιμές

Σ' ευχαριστώ Ηλία.Ενας φίλος ενδιαφέρεται για αυτό,με αφορμή ένα προχθεσινό κυνήγι στην Τζια όπου με τα mb32 BkP που κυνηγούσε τραυμάτιζε τσίχλες σε αντίθεση με δύο συναδέλφους που κυνηγούσαν μαζί και έριχναν με super kill dynamik 30g και απ' ότι μου είπε τα πουλιά έπεφταν ξερά και από τους δύο.
Το mb το έχω για τα πολύ καλά 32αρια,μήπως έφταιγε τίποτα αλλο;
 
Ξέρουμε με τι είναι γεμισμένα? Πιθανόν με ισπανικές αλλά γνωρίζει κάποιος στα σίγουρα?
Φίλε γειά σου!. Όπως σας έγραψα και προχθές τα φυσίγγια τα εδοκίμασα εγώ και έχω αναφερθεί σχετικά πιό πίσω!. και έχω ανεβάσει και φωτό με την πυρίτιδα!, τα 30,5γρ, 32 γρ κόκκινα, και 32 γρ, μπλέ είναι σε συσκευασία των 25 φυσιγγίων και 10 ανα κούτα!. Η πυρίτιδα σε αυτά που είχα σφάξει και στα 3 φυσίγγια (μαύρα, μπλέ, κόκκινα) έμοιαζε με psb ως προς το σχήμα, επειδή όμως τέτοιο χρώμα δεν έχουν οι Ισπανικές, πιθανόν να είναι βαμμένη άλλο χρώμα!. Είδα και εγώ ότι γράφει για παραγγελίες άνω των 1500 φυσιγγίων ισχύει η τιμή, όμως εμένα στο τηλέφωνο μου είχε πεί ότι οι τιμές αυτές είναι για παραγγελίες από 2550 και άνω!. Θα στείλω σε φίλο στον πύργο φυσίγγια από όλα τα χρώματα και νούμερα να τα σφάξει μήπως μπορέσει και ανακαλύψει τι πυρίτιδα έχουν!, και τούτο επειδή είναι ιδιογομωτής χρόνια και με μεγάλη εμπειρία!.
 
Ερωτηση για φίλο.Εχεις δουλέψει κάποιος τα super kill dynamik 30g να μας πει εντυπώσεις??
μαλακο και πολυ συγκεντρωτικο φυσιγγι ,απο τρυγονι μεχρι τελος ,παιζεις μονο με τα νουμερα.[το mb clasic για μενα δεν ειναι σταθερο φυσιγγι πολλα παραπονα εδω και χρονια οχι τωρα,διαλεγει καιρους.]
 
Σ' ευχαριστώ Ηλία.Ενας φίλος ενδιαφέρεται για αυτό,με αφορμή ένα προχθεσινό κυνήγι στην Τζια όπου με τα mb32 BkP που κυνηγούσε τραυμάτιζε τσίχλες σε αντίθεση με δύο συναδέλφους που κυνηγούσαν μαζί και έριχναν με super kill dynamik 30g και απ' ότι μου είπε τα πουλιά έπεφταν ξερά και από τους δύο.
Τα Β&Ρ ΜΒ32 .... το θελουν το κρυο και την υγρασια. Αν τα εριξε με 30 βαθμους λογικο ειναι. Εγω (και η παρεα μου) εχουμε ριξει τα τελευταια 10 χρονια ενα κοντεινερ απο αυτα και ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν υπηρχε καποιο θεμα. Για μενα ειναι οτι ποιοτικοτερο κυκλοφορει ...μπορει πια να εχει 7 ευρο ..... αλλα βλεπετε Ελληνικα με ισπανικες καi Fiem ... να εχουν την ιδια τιμη και ενας Θεος ξερει καθε ποτε αλλαζουν συνταγη χωρις να το λενε
 
Τα Β&Ρ ΜΒ32 .... το θελουν το κρυο και την υγρασια. Αν τα εριξε με 30 βαθμους λογικο ειναι.
εγω τα ειχα ριξει μια χρονια στα τρυγονια και δεν ειχα κανενα θεμα! αυτο το φυσιγγι η θα το αγαπησης η θα το μισησης !το καλο το φυσιγγι δεν ειναι ετσι.
 
Πήρε κανείς τα Μιράζ του Αλαμάνου;
Κάναμε παραγγελία, πήγε ο φίλος από εκεί να τα πάρει,ενώ είπε ελάτε αύριο,.δεμ τα είχε .έπειτα είπε ότι για να πάρουμε τα 2000 φυσίγγια πρέπει να πάρουμε και 8 κουτιά χοντρά.
Ότι να ναι.....
Τέλος δεν πήραμε τπτ και όλα λαλα
 
Πήρε κανείς τα Μιράζ του Αλαμάνου;
Κάναμε παραγγελία, πήγε ο φίλος από εκεί να τα πάρει,ενώ είπε ελάτε αύριο,.δεμ τα είχε .έπειτα είπε ότι για να πάρουμε τα 2000 φυσίγγια πρέπει να πάρουμε και 8 κουτιά χοντρά.
Ότι να ναι.....
Τέλος δεν πήραμε τπτ και όλα λαλα
οτι να ναι!αυτη ψαχνουν κοροιδα ,δεν θελουν να δουλεψουν.
 
Πήρε κανείς τα Μιράζ του Αλαμάνου;
Κάναμε παραγγελία, πήγε ο φίλος από εκεί να τα πάρει,ενώ είπε ελάτε αύριο,.δεμ τα είχε .έπειτα είπε ότι για να πάρουμε τα 2000 φυσίγγια πρέπει να πάρουμε και 8 κουτιά χοντρά.
Ότι να ναι.....
Τέλος δεν πήραμε τπτ και όλα λαλα
Ελληνική επιχειρηματικοτητα......το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις; .very funny.
 
Πήρε κανείς τα Μιράζ του Αλαμάνου;
Κάναμε παραγγελία, πήγε ο φίλος από εκεί να τα πάρει,ενώ είπε ελάτε αύριο,.δεμ τα είχε .έπειτα είπε ότι για να πάρουμε τα 2000 φυσίγγια πρέπει να πάρουμε και 8 κουτιά χοντρά.
Ότι να ναι.....
Τέλος δεν πήραμε τπτ και όλα λαλα
Όλοι Κονομάνε στην πλάτη μας τλκ
 
Πήρε κανείς τα Μιράζ του Αλαμάνου;
Κάναμε παραγγελία, πήγε ο φίλος από εκεί να τα πάρει,ενώ είπε ελάτε αύριο,.δεμ τα είχε .έπειτα είπε ότι για να πάρουμε τα 2000 φυσίγγια πρέπει να πάρουμε και 8 κουτιά χοντρά.
Ότι να ναι.....
Τέλος δεν πήραμε τπτ και όλα λαλα
Οτι να'ναι όμως έτσι.. Δν φτάνει που θα του ακουμπαγες τόσα χρήματα, αντί να το εκτιμήσει και να σου κάνει και κάνα δωράκι ήθελε να σπρώξει και τα χοντρά που δύσκολο πουλιούνται. Κάτι τέτοια ακούς για ορισμένους και τρώνε το Χ αυτόματα και οριστικά. Πωωω το κάνω εικόνα και τσαντιζομαι :mad:.hair..hair.
 
Πήρε κανείς τα Μιράζ του Αλαμάνου;
Κάναμε παραγγελία, πήγε ο φίλος από εκεί να τα πάρει,ενώ είπε ελάτε αύριο,.δεμ τα είχε .έπειτα είπε ότι για να πάρουμε τα 2000 φυσίγγια πρέπει να πάρουμε και 8 κουτιά χοντρά.
Ότι να ναι.....
Τέλος δεν πήραμε τπτ και όλα λαλα
Ηθελε και μια ροχαλα στη μουρη ο τυποs φιλε
 
Το ότι κοροϊδεύει από όλες τις πλευρές πες του το ξέρει;; Έχει βάλει μια φανταχτερή τιμή η οποία δεν ισχύει πουθενά.. πχ 3.88 μετά κάτω λέει τιμή τεμαχίου η οποία βγαίνει 4.50€ το κουτί.. μετά πιο κάτω λέει ότι για να ισχύουν οι τιμές πρέπει να πάρεις ένα κοντέινερ φυσιγγια.. και τέλος θέλει να πάρεις και χοντρά γιατί θα του μείνουν μάλλον.... ότι να ναι ρε π@υστι μου......hair.
 
Back
Top