Προσφορές-Τιμές

πες ρε ηλια κανενα παραδειγμα.σε ποια φυσιγγια και τι τιμες γιατι ενδιαφερομαι.τιποτα σε 32 γρ?
 
πες ρε ηλια κανενα παραδειγμα.σε ποια φυσιγγια και τι τιμες γιατι ενδιαφερομαι.τιποτα σε 32 γρ?
Εχει σεληδα στο facebook. Με τησ τιμεσ.απο 5,50 Μέχρι 6,30 σε φυσηγγια τησ nsi/(cm3fast/sipe).labro.imperial.αν τησ έχει ακομα αυτεσ τησ τιμεσ ειναι πολυ καλές. Εγω εδω που μενω τα φυσιγγια τησ nsi τα βρησκο πανω απο 7,50.ευρο
 
το μόνο αρνητικό είναι αυτό με τα sporting του κένταυρου ότι τα βγάζει σε ένα μόνο νούμερο,,,πιστευω θα είχε μεγαλύτερη απήχηση αν έβγαζε 7.5/9
 
Τα tordo τησ cheditte ξέρει καποιοσ τη μπαρουτι εχουν
ειναι γεμισμενο με aquila.το χρησιμοποιουσα για 3 χρονια στις τσιχλες πριν το ακριβηνουνε σε νο 9.το 8αρι δε μ αρεσε καθολου.γρηγορο φονικοτατα με προβλημα στη πολλη υγρασια και πουθενα αλλου.και πολλη μαλακια τουφεκια
 
Μόλις επέστρεψα από τον Πειραία και το μαγαζί του Χρήστου Μητσάκου.
Η επίσκεψη μου αφορά την αγορά 5 κουτιών alectoris sporting 28γρ (μάυρα).
Το σκεπτικό μου είναι να χρησιμοποιώ εφεξής ενα ελληνικό φυσίγγιο στην χρηματική κατηγορία των 5 € που δουλεύω κατα κύριο λόγο στιην κίχλη.
Μέχρι σήμερα χρησιμοποιούσα τα RM, Ιταλικής προελέυσεως με ικανοποιητικά αποτελέσματα.
Επίσης αγόρασα και ενα κουτακι διασποράς 32 γρ.(μπλέ)

Για περισσότερες πληροφορίες ο ιστότοπος του Χρήστου Μητσάκου :
http://www.alectoris-club.gr/alecto...ser_op=view_page&PAGE_id=2&MMN_position=40:40

Οταν η τιμή συναντά την ποιότητα των εισαγώμενων καλύτερα να προτιμούμε τα εγχώρια.
 
Και το διασποράς του στα 32γρ το έχει σε καλή τιμή για φυσιγγι διασπορας(6,70).Όπως επίσης και το 36γρ speed επίσης σε πολύ καλή τιμή για φυσιγγι 36γρ.(7,50)
 
Last edited:
Μόλις επέστρεψα από τον Πειραία και το μαγαζί του Χρήστου Μητσάκου.
Η επίσκεψη μου αφορά την αγορά 5 κουτιών alectoris sporting 28γρ (μάυρα).
Το σκεπτικό μου είναι να χρησιμοποιώ εφεξής ενα ελληνικό φυσίγγιο στην χρηματική κατηγορία των 5 € που δουλεύω κατα κύριο λόγο στιην κίχλη.
Μέχρι σήμερα χρησιμοποιούσα τα RM, Ιταλικής προελέυσεως με ικανοποιητικά αποτελέσματα.
Επίσης αγόρασα και ενα κουτακι διασποράς 32 γρ.(μπλέ)

Για περισσότερες πληροφορίες ο ιστότοπος του Χρήστου Μητσάκου :
http://www.alectoris-club.gr/alecto...ser_op=view_page&PAGE_id=2&MMN_position=40:40

Οταν η τιμή συναντά την ποιότητα των εισαγώμενων καλύτερα να προτιμούμε τα εγχώρια.
Τα συγκεκριμένα σπορτινγκ τα ρίξαμε λίγο δοκιμαστικά περισυ και αξίζουν.
Θα έπαιρνα αλλά έχω μεγάλα αποθέματα που πρέπει να φύγουν πρώτα.
 
Μόλις επέστρεψα από τον Πειραία και το μαγαζί του Χρήστου Μητσάκου.
Η επίσκεψη μου αφορά την αγορά 5 κουτιών alectoris sporting 28γρ (μάυρα).
Το σκεπτικό μου είναι να χρησιμοποιώ εφεξής ενα ελληνικό φυσίγγιο στην χρηματική κατηγορία των 5 € που δουλεύω κατα κύριο λόγο στιην κίχλη.
Μέχρι σήμερα χρησιμοποιούσα τα RM, Ιταλικής προελέυσεως με ικανοποιητικά αποτελέσματα.
Επίσης αγόρασα και ενα κουτακι διασποράς 32 γρ.(μπλέ)

Για περισσότερες πληροφορίες ο ιστότοπος του Χρήστου Μητσάκου :
http://www.alectoris-club.gr/alecto...ser_op=view_page&PAGE_id=2&MMN_position=40:40

Οταν η τιμή συναντά την ποιότητα των εισαγώμενων καλύτερα να προτιμούμε τα εγχώρια.

Άκριβώς στο ίδιο μήκος κύματος και εγώ...μόνο κατα μία μέρα νωρίτερα...χεχε...παρασκευή απόγευμα...αυτα τα 28gr εκθείασε ο κύριος Χρήστος και θα δοκιμαστούν σοβαρά με σκοπό να γίνει η πρώτη μας επιλογή...καλό είναι να στηρίζουμε τους δικούς μας κατασκευαστές εφόσον και αυτοί πληρούν τα δικά μας κριτήρια...

προσωπικά εμένα τα Alectoris είναι από τα ελληνικά που σέβομαι αρκετά...
 
Προσωπικά είμαι πλέον φουλ υπέρ της αγοράς ελληνικών φυσιγγίων (και λοιπών προϊόντων φυσικά!) αλλά ρε μάγκες το μοναδικό ελληνικό είναι το όνομα. Όλα τα υλικά είναι εισαγωγής.
 
Προσωπικά είμαι πλέον φουλ υπέρ της αγοράς ελληνικών φυσιγγίων (και λοιπών προϊόντων φυσικά!) αλλά ρε μάγκες το μοναδικό ελληνικό είναι το όνομα. Όλα τα υλικά είναι εισαγωγής.

Βασίλη αυτό είναι που με εκνευρίζει στα περισσότερα "Ελληνικά" προϊόντα. Μας λένε να ψάχνουμε το 520 στο barcode και διαπιστώνεις ότι η ελληνική εταιρία μόνο τα συσκευάζει αφού το περιεχόμενο είναι εισαγωγής...
Βέβαια στα φυσίγγια δε νομίζω να υπάρχει η επιλογή του εγχώριου υλικού. Απλά στηρίζεις τις όποιες θέσεις εργασίας έστω και με αυτόν τον τρόπο παραγωγής.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: DrV
Back
Top