Προσφορές-Τιμές

Καλκαντζάκος ανέβασε και τα Imperial και τα Νsi formula που είχαν ξεχαστεί λίγο φθηνότερα.
Καλά πάει φέτος αυτό με τα φυσίγγια,που να έχει και πουλιά τον χειμώνα.
Έχει ξεφύγει φέτος η κατάσταση με τις ανατιμήσεις, πέρσι είχε 13€ τα nsi μια σειρά που βγάζει για τα ορτύκια και φέτος τα έχει 16,90. Πάμε καλά;
 
16.90 φυσίγγι για ορτύκι .Αφού υπάρχει άνθρωπος που το αγοράζει μήπως με το μπαμ το μαδάει και το καθαρίζει έτοιμο για σχάρα η ψυγείο γιατί αν είναι έτσι να πάρω και για τσιχλες .
Με 24γρ σκιτ με 4+ € πρώτα και τώρα γύρω στο 5-5+ € γίνεται μια χαρά η δουλειά ! (Σαφώς και παραπάνω γρ σε τέτοιες τιμές όπου υπάρχουν αλλά βάζουμε το ελάχιστο για να δείξουμε την διαφορά).
 
Καλκαντζάκος ανέβασε και τα Imperial και τα Νsi formula που είχαν ξεχαστεί λίγο φθηνότερα.
Καλά πάει φέτος αυτό με τα φυσίγγια,που να έχει και πουλιά τον χειμώνα.
Πριν 3 μέρες πήρα μια ολόκληρη κούτα και από τα δύο (imperial & 206) με τις παλιές τιμες. Και μου είχε κάνει εντύπωση πως είχε στοκάρει στους διαδρόμους φουλ κιβώτια... Και είπα μήπως βιάστηκα αφού έχει φέρει πράμα καθ δεν άλλαξε τιμή; τελικά με διέψευσε... τα imperial εκτοξεύτηκαν! Σε τέτοια τιμή... Αντε γειά! Ούτε από μακριά....
 
Αφου πηρε πανω ο μολυβδος, και ανεβηκε η τιμη των ηδη ετοιμων φυσιγγιων που ειχαν γεμιστει με σκαγια αγορασμενα με χαμηλοτερη τιμη.
Νοέμβριος 2016 .
Πάω σε γνωστό κυνηγομαγαζο της Αθήνας ..Που βγάζει δικά του φυσίγγια...
Ξέρω ότι πριν 2 μέρες ακριβώς ανέβηκε ο μόλυβδος όντως .
Πιάνουμε κουβέντα ,
Άσε ανέβηκαν οι τιμές και τέτοια .
Ερώτηση αυτά που είναι στο ράφι γιατί ανέβηκαν ? Αφού είναι με παλιές τιμές μόλυβδου.
Για να μην μπερδεύεται ο κόσμος,απαντάει ..
Από τότε έχει να με δει..
 
Πριν 3 μέρες πήρα μια ολόκληρη κούτα και από τα δύο (imperial & 206) με τις παλιές τιμες. Και μου είχε κάνει εντύπωση πως είχε στοκάρει στους διαδρόμους φουλ κιβώτια... Και είπα μήπως βιάστηκα αφού έχει φέρει πράμα καθ δεν άλλαξε τιμή; τελικά με διέψευσε... τα imperial εκτοξεύτηκαν! Σε τέτοια τιμή... Αντε γειά! Ούτε από μακριά....
Έχεις εικόνα για τιμες Αγγελοπούλου φέτος ,κάτω σε εμάς ?
 
Νοέμβριος 2016 .
Πάω σε γνωστό κυνηγομαγαζο της Αθήνας ..Που βγάζει δικά του φυσίγγια...
Ξέρω ότι πριν 2 μέρες ακριβώς ανέβηκε ο μόλυβδος όντως .
Πιάνουμε κουβέντα ,
Άσε ανέβηκαν οι τιμές και τέτοια .
Ερώτηση αυτά που είναι στο ράφι γιατί ανέβηκαν ? Αφού είναι με παλιές τιμές μόλυβδου.
Για να μην μπερδεύεται ο κόσμος,απαντάει ..
Από τότε έχει να με δει..
Ε ναι, μη μπερδευεται ο κοσμος. Παλι καλα που δε ζητουσε στους πελατες να πληρωσουν τη διαφορα απο φυσιγγια που ειχαν αγορασει και παλιοτερα
 
Έχεις εικόνα για τιμες Αγγελοπούλου φέτος ,κάτω σε εμάς ?
Δεν έχω ιδέα Περικλή. Τα φυσίγγια του με το που πιάνουν τα μπασιματα υπάρχουν παντου σε ολα τα μαγαζιά μέχρι και τα σούπερ μάρκετ και τα βενζιναδιλα τα έχουν εδώ και όλοι οι ντόπιοι τα ρίχνουν φανατικα.

Δεν έχω δει ακόμα τίποτα να στοκαρεται η να είναι εμφανες. Πάντως όσο και αν φαίνεται περίεργο δεν έχω ρίξει ποτέ δικό του φυσιγγι ούτε για δοκιμή...
 
Δεν έχω ιδέα Περικλή. Τα φυσίγγια του με το που πιάνουν τα μπασιματα υπάρχουν παντου σε ολα τα μαγαζιά μέχρι και τα σούπερ μάρκετ και τα βενζιναδιλα τα έχουν εδώ και όλοι οι ντόπιοι τα ρίχνουν φανατικα.

Δεν έχω δει ακόμα τίποτα να στοκαρεται η να είναι εμφανες. Πάντως όσο και αν φαίνεται περίεργο δεν έχω ρίξει ποτέ δικό του φυσιγγι ούτε για δοκιμή...
Το 30ρι.Ειναι.καλο.Τιμιο..
Παλιά έριχνα τα 33γρ με mb ..Κουτες ολοκληρες .Ιδικά χειμώνα δεν το άλλαζα .
Αλλά άλλαξε το setup και δεν ξανά πήρα
 
Back
Top