Προσφορές-Τιμές

Ηλία Μ όσων αφορά το πύργο είσαι λίγο υπερβολικός νομίζω.....έχω δοκιμάσει απο πυργο παλιότερα κ το φυσαγα κ δν κρύωνε γτ είχα πάρει ποσότητα...
Μπορεί να έχεις δίκιο μιλάω από προσωπική πείρα όμως και για να στο εξηγήσω κάτω στο χωριό πουλάει πολύ ένα στα δύο κουτιά είναι από τον πύργο, φίλος μου τα χρησιμοποιεί ανελλιπώς όλη την κυνηγετική περίοδο αλλάζοντας τα γραμμάρια. Πέρσι πήρα τα γνησια μια κούτα από Καλκατζακο 65 ευρώ και μια κούτα 206 32γραμμαρια ,και μια κούτα 33 γραμμάρια. Συμπέρασμα το γνήσιο δεν ανταποκρίθηκε όσο περίμενα το 206 επίσης, μόνο το 206, 33αρι μου έκατσε και αυτό μέχρι που μας έκλεισαν. Ξέρω η περίοδος είναι μικρή για συμπεράσματα αλλά στην Πελοπόννησο πουλάει σαν τρελό το πυργιοτικο, το γνωρίζω καλά γιατί συναναστρέφομαι και με τα μαγαζιά και με φίλους.
 
Ρουμελιώτης παραλαβή προ 20ημερου, Κομπογιωργας ξεκινάει από 55 ευρώ έως 65 η κούτα ανάλογα τα γραμμάρια, Πύργος 65ευρω η κούτα τα 32 γραμμάρια τα ιμπεριαλ (φονικοτητα καλύτερα από τα γνησια)Για περισσότερες πληροφορίες σε πμ πάντα στη διάθεση σου.
Ο κομπογιωργας στο Γύθειο πάντως έχει κάτι τιμές και μια γκάμα σε κυνήγι που δεν την έχουν στην Αθήνα μπήκα μέσα για κάτι βέργες ψαροντουφεκου και χαζεύα με καμία 200 ζευγάρια παπούτσια και από κάθε μάρκα όλα τα μοντέλα απίστευτος δε λέω για ρούχα και αξεσουάρ και πάντα τα κορυφαία.
 
Υπάρχει και 31 γραμμάρια σε κάλυκα φιοκι με 616 καψουλι και νούμερο μόνο 8,5 στα 5,00€!!!
Δε βρισκω site...δεν εχει?Καμμια φωτο απ αυτα τα φυσιγγια....περισσοτερες πληροφοριες, π.χ για αποστολες,γνωμες......άλλα φυσιγγια που φτιαχνει...
 
Ο κομπογιωργας στο Γύθειο πάντως έχει κάτι τιμές και μια γκάμα σε κυνήγι που δεν την έχουν στην Αθήνα μπήκα μέσα για κάτι βέργες ψαροντουφεκου και χαζεύα με καμία 200 ζευγάρια παπούτσια και από κάθε μάρκα όλα τα μοντέλα απίστευτος δε λέω για ρούχα και αξεσουάρ και πάντα τα κορυφαία.
Κρατήσου καινούργια ςχ4 750ευρω, Μ2 700ευρω και πολλά άλλα που δεν θυμαμαι πέρσυ πήρα ριο 30 γραμμάρια 60 ευρώ η κούτα και 55 τα 28 ,τορντο τα ιταλικά 65 ευρώ η κούτα τα 32 γραμμάρια.nsi 28γραμμαρια 48 ευρώ Έχουν πάρει πολλά παιδιά και από εδώ φυσίγγια και όπλα,ο άνθρωπος δεν θέλει να βγάλει κέρδος από αυτά.Απλως τα κρατάει γιατί από αυτά ξεκίνησε σε ένα μικρομαγαζο και τώρα έχει υπεραγορά από τα πάντα.
 
Δε βρισκω site...δεν εχει?Καμμια φωτο απ αυτα τα φυσιγγια....περισσοτερες πληροφοριες, π.χ για αποστολες,γνωμες......άλλα φυσιγγια που φτιαχνει...
Όχι δυστυχώς δεν έχει φωτογραφίες από τα προϊόντα του, το μόνο που μπορώ να σου πω στα σίγουρα έχει τα CEVRO 31gr fiocchi616 Τ1 μέταλλο CSB1 με βύσμα πάντα δικό του σε νούμερο 8,5 στα 5€ και μετά τα ιμπεριαλ στα 32γρ σε όλα τα νούμερα με κάλυκα maxam και μετά 36γρ με CSB2 στα 6,5€, αυτά ξέρω και τα έχω δει από κοντά στο κατάστημα του,δεν έχω τίποτα με τον άνθρωπο ούτε καν φιλία, το τηλέφωνο του μαγαζιού θα πατήσεις στο ίντερνετ ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΗΛΕΊΑΣ ΦΥΣΊΓΓΙΑ και θα το βρεις, όσο μπορώ πιστεύω βοήθεια
 
Δις ιζ ΚΑΡΔΑΡΑΣ, πυργος Ηλείας, εδώ και 300 χρόνια, βέβαια υπάρχουν και καλύτερα έτσι;;δεν είπα ότι είναι η κορυφή, αλλά αν θες για τσιχλοφυσιγγο φτηνό, ναι είναι η λύση.
Ο άνθρωπος φτιάχνει πολύ καλά φυσίγγια!! Κ πολύ καλά σκοπευτικά! Ας μην είμαστε τόσο προκαταλήμενοι! Είναι κρίμα! Και εμένα δεν μου κάθονται κάτι πολύ διάσημα ιταλικά αλλα δεν τα βγάζω άχρηστα! Άλλοι πίνουν νερό στο όνομα τους! Απλά βαρέθηκα να πληρώνω τον κάθε διαφημιστή κ τον κάθε χροντρεμπορο κ να πιστεύω ότι αγορασα το καλύτερο όταν υπάρχουν πολύ καλά ελληνικά! Στα πάντα όχι μόνο στα φυσίγγια!!
 
Ο άνθρωπος φτιάχνει πολύ καλά φυσίγγια!! Κ πολύ καλά σκοπευτικά! Ας μην είμαστε τόσο προκαταλήμενοι! Είναι κρίμα! Και εμένα δεν μου κάθονται κάτι πολύ διάσημα ιταλικά αλλα δεν τα βγάζω άχρηστα! Άλλοι πίνουν νερό στο όνομα τους! Απλά βαρέθηκα να πληρώνω τον κάθε διαφημιστή κ τον κάθε χροντρεμπορο κ να πιστεύω ότι αγορασα το καλύτερο όταν υπάρχουν πολύ καλά ελληνικά! Στα πάντα όχι μόνο στα φυσίγγια!!
Δεν θέλω να πουν ότι κάνω τίποτα διαφήμιση, εγώ δεν τα αλλάζω του Καρδαρά φίλε Γιάννη, απλά προσέχω τι λέω γιατί μπορεί στον άλλο να μην κάνουν
 
Δεν θέλω να πουν ότι κάνω τίποτα διαφήμιση, εγώ δεν τα αλλάζω του Καρδαρά φίλε Γιάννη, απλά προσέχω τι λέω γιατί μπορεί στον άλλο να μην κάνουν
Και πολύ καλά κάνεις Άρι αλλά όταν ένα προϊόν είναι καλό πρέπει να το λες για αυτό νομίζω είναι κ το φόρουμ να βοηθάμε ο ένας τον άλλον κ να γλυτώνουμε τις κακοτοπιες!!
 
Και πολύ καλά κάνεις Άρι αλλά όταν ένα προϊόν είναι καλό πρέπει να το λες για αυτό νομίζω είναι κ το φόρουμ να βοηθάμε ο ένας τον άλλον κ να γλυτώνουμε τις κακοτοπιες!!
Ρε φίλε οι τιμές του μαμανε τους πάντες και παντού
 
Αυτά για παράδειγμα τα φτιάχνει για φίλο μου που έχει κατάστημα, και τα δίνει στον πελάτη 5.80€ το κουτί!!!!! Τι άλλο να θέλουμε;;;;και τα φαλκοτσι που τα έχει ο ίδιος 36 γραμμάρια στο μαγαζί 6,50€ για παπί.IMG_20210917_220836.jpgσε
 

Attachments

  • IMG_20210917_220840.jpg
    IMG_20210917_220840.jpg
    172,4 KB · Προβολές: 52
  • IMG_20210917_221112.jpg
    IMG_20210917_221112.jpg
    226,7 KB · Προβολές: 55
  • IMG_20210917_220854.jpg
    IMG_20210917_220854.jpg
    170,9 KB · Προβολές: 57
  • IMG_20210917_220905.jpg
    IMG_20210917_220905.jpg
    140,8 KB · Προβολές: 54
Αυτά για παράδειγμα τα φτιάχνει για φίλο μου που έχει κατάστημα, και τα δίνει στον πελάτη 5.80€ το κουτί!!!!! Τι άλλο να θέλουμε;;;;και τα φαλκοτσι που τα έχει ο ίδιος 36 γραμμάρια στο μαγαζί 6,50€ για παπί.View attachment 32615σε
Είχα ρίξει 2 κουτάκια falccoci 28gr σε καρτέρι τσίχλας...
Ρε τη έφτιαχναν...τρελό παιχνίδι θυμάμαι.
 
Και να μην λέμε για έναν κατασκευαστή μόνο, εδώ έχουμε άλλον έναν με τεράστια γκάμα προϊόντων και φυσιγγίων με όλες τις Μπαρούτες σε όλα τα γραμμάρια, και τιμές;;;;και αυτός πολύ χαμηλές το συγκεκριμένο είναι στα 32 γρ, με βύσμα Θώδη και μπαρούτι g3000IMG_20210917_223847.jpgIMG_20210917_223906.jpgIMG_20210917_223922.jpg
 
Βασικα,ηταν αναμενομενη και λογικη η ανατιμηση στα φυσιγγια εδω που τα λεμε...
Ειχε αυξηθει η τιμη του μολυβδου στις 19/8 το βραδυ.....
Ρε Θοδωρη τοτε πριν 3 χρονια, ποια φυσίγγια ελεγαν αλλα νουμερα στο κουτι, και αλλα νουμερα φυσιγγια ειχε μεσα? Fantom η Ρουμελιώτης?
 
Back
Top