Προσφορές-Τιμές

το δικο μου κομματι της παραγγελιας..
αυτα ειναι για "δοκιμη" μιας κ δεν εχω ξαναριξει φυσιγγια Ρουμελιωτη.
μονο καλα λογια εχω ακουσει κ οι τιμες αυτες που πρεπει.
η συνεχεια στον κυνηγοτοπο!

View attachment 2585

@spiros77 Σπύρο μιας και πήρες πρόσφατα 34gr psb1 μπορείς να ανοίξεις να δούμε πυρίτιδα ;
@1050BAR Μάριε και εσύ νομίζω πήρες αν μπορείς σφάξε ένα και δείξε μου πυρίτιδα
 
Last edited:
προσέξτε λίγο με του Ρουμελιώτη το 34γρ PSB1 ,,,δεν είναι γεμισμένο με PSB1 αλλά με CSB λογικά

δύο φίλοι πρόσφατα αγορασμένα τα άνοιξαν και είχαν ακριβώς ίδια πυρίτιδα ,,εκτός και αν έχει ενημερώσει ο Ρουμελιώτης ότι έχει αλλάξει πυρίτιδα
 
Last edited:
CSB......και δίχρωμη..;;; ή με ξεγελά η φωτό;; :rolleyes:
Κάτι μυρίζει μου φένεται......
Δεν ειναι διχρωμια ακριβως Κωστα εχει λιγο πιο ανοιχτο και σκουρο πρασινο μεσα..αυτη η κυρια ειναι παντως και με στρογγυλα φυλλιδια
 
γνωρίζει κάποιος από πρώτο χέρι ( να έχει ανοίξει φυσίγγι ) που είχε ξαναπαρει παλαιότερα το συγκεκριμένο φυσίγγι αν όντως είχε μέσα PSB1 ;
Κώστα τι πιστεύεις??
Οπα ρε παιδες μη τρελενεστε στα αποτελεσματα να κολλατε μπωρει να βγάζει τα ίδια αποτελεσματα μπωρει και όχι ε???
 
Τόλη το ζητούμενο δεν είναι αν βγάζει ίδια αποτελέσματα η όχι το ζητούμενο είναι τι θες να αγοράσεις και τι σου πουλάνε και δεν αναφέρομαι στον Ρουμελιώτη μόνο,απλά έτυχε σήμερα να μου στείλει στο Viber φίλος τα φυσίγγια που πήρε νομίζοντας πως έχουν psb μέσα και τελικά είναι με csb γεμισμένα

Απ'οτι πληροφορήθηκα πάντα έτσι τα γέμιζε με csb αλλά έπρεπε να αλλάξει και το κουτί η να ενημερώνει

Το γεγονός μου θύμησε τον Δουβρή από Σπάρτη που πούλαγε φυσιγγι γεμισμένο με mb32 και κουτί με μεγάλα γράμματα MB32 και μεσά είχε PSB και στο τηλέφωνο έλεγε έλα μωρέ σιγά το ίδιο είναι και πλήρωνες PSB για MB

Αν ενημερωθεί κάποιος από τον Αντρέα ας το γράψει εδώ να ξέρουμε τελικά τι ισχύει

Η τιμιότητα και η εμπιστοσύνη δύσκολα κερδίζεται και εύκολα χάνεται,,,υπάρχουν καλά και φτηνά Τόλη
 
Last edited:
Σε νο6 που το εριξα περυσι επαθα πλακα, μεχρι -3 που το εριξα τις εκανε πατσαβουρες τις φασσες σε μακρινες αποστασεις, στα 41 μετρα στο χαρτονι στον κυκλο εβαζε 225 σκαγια και το nsi speed 34 εβαζε 185, μιλαμε για μεγαλη διαφορα.
Μετα τις 20 περιμενω κι εγω μια κουτα με το συγκεκριμενο
Αλεξ δε νομίζω να υπότιμας το speed μαλων δεν ήταν ο καιρός τους και φιλικα παντα είναι πόλλα τα μιων 3 οσ αναφορά και έναν άλλο παραγωντα την υγρασία γτ άλλο 20 % υγρασία και άλλο 90% παραδειγμα στον εβρο μια χρόνια είχε μειων τρια και μουδιαζανε τα σαγωνια μας δεν μπωρουσαμε να μιλισουμε και την επομενη εβδομάδα μείον 16 με τα φανελακια ειμασταν και μου εξήγησε ένας ντοπιός αυτό είναι ξερό κρύο και υγρασία που σε ξεκοκαλιζει ακόμα και με μείον ένα βαθμό εδώ στη δράμα πχ η υγρασία είναι καθημερινότητα
 
Τόλη το ζητούμενο δεν είναι αν βγάζει ίδια αποτελέσματα η όχι το ζητούμενο είναι τι θες να αγοράσεις και τι σου πουλάνε και δεν αναφέρομαι στον Ρουμελιώτη μόνο,απλά έτυχε σήμερα να μου στείλει στο Viber φίλος τα φυσίγγια που πήρε νομίζοντας πως έχουν psb μέσα και τελικά είναι με csb γεμισμένα

Απ'οτι πληροφορήθηκα πάντα έτσι τα γέμιζε με csb αλλά έπρεπε να αλλάξει και το κουτί η να ενημερώνει

Το γεγονός μου θύμησες τον Δουβρή από Σπάρτη που πούλαγε φυσιγγι γεμισμένο με mb32 και κουτί με μεγάλα γράμματα MB32 και μεσά είχε PSB και στο τηλέφωνο έλεγε έλα μωρέ σιγά το ίδιο είναι και πλήρωνες PSB για MB

Αν ενημερωθεί κάποιος από τον Αντρέα ας το γράψει εδώ να ξέρουμε τελικά τι ισχύει

Η τιμιότητα και η εμπιστοσύνη δύσκολα κερδίζεται και εύκολα χάνεται,,,υπάρχουν καλά και φτηνά Τόλη
Σημφωνω απολυτα παυλό αλλά το φτινο και καλό είναι υπο προυπο θέσεις πχ τροπος αποκτησης πχ μπωρω να πάω στο μαγαζί στην γειτονιά μου και να πάρω ρουμελιωτη στην τιμή που θα τα πάρει ένας πατρινος απο την ίδιο αυτό ενοω ελπιζω να μην παρεξηγηθηκα
 
Αλεξ δε νομίζω να υπότιμας το speed μαλων δεν ήταν ο καιρός τους και φιλικα παντα είναι πόλλα τα μιων 3 οσ αναφορά και έναν άλλο παραγωντα την υγρασία γτ άλλο 20 % υγρασία και άλλο 90% παραδειγμα στον εβρο μια χρόνια είχε μειων τρια και μουδιαζανε τα σαγωνια μας δεν μπωρουσαμε να μιλισουμε και την επομενη εβδομάδα μείον 16 με τα φανελακια ειμασταν και μου εξήγησε ένας ντοπιός αυτό είναι ξερό κρύο και υγρασία που σε ξεκοκαλιζει ακόμα και με μείον ένα βαθμό εδώ στη δράμα πχ η υγρασία είναι καθημερινότητα
Για το speed Τολη εχω αναφερθει πολλες φορες και εχω παρει πολλα μακρινα πουλια, αλλα σε ολες τις δοκιμες εχανε απ του Ρουμελιωτη το 34αρι που δεν ξερουμε τελικα με τι ειναι γεμισμενο...
Για την υγρασια δεν διαφωνω απλα δεν τσεκαρω ποτε τον καιρο για υγρασια αλλα μονο για θερμοκρασια, σε ολα τα κουτια που εχω speed no6 με χαλασαν τα σκαγια που δεν ειναι γυαλιστερα και οσο σφαιρικα θελω αλλα ακομα κι ετσι πηγαινει παρα πολυ καλα.
 
Και ένα ακόμα και να κλεισω υπαρχουν δυο κατηγωριες φτινων αγαθών αυτά που είναι πιοτηκα υποδεεστερα και αυτά που έχουν πιοτητα αλλά με καπιες προσπαθειες το κόστος είναι χαμηλωτερο της πιοτητας στα οπια και αναφερεσε παυλό τσαμπα δε χαρίζει κάνεις τπτ
 
Για το speed Τολη εχω αναφερθει πολλες φορες και εχω παρει πολλα μακρινα πουλια, αλλα σε ολες τις δοκιμες εχανε απ του Ρουμελιωτη το 34αρι που δεν ξερουμε τελικα με τι ειναι γεμισμενο...
Για την υγρασια δεν διαφωνω απλα δεν τσεκαρω ποτε τον καιρο για υγρασια αλλα μονο για θερμοκρασια, σε ολα τα κουτια που εχω speed no6 με χαλασαν τα σκαγια που δεν ειναι γυαλιστερα και οσο σφαιρικα θελω αλλα ακομα κι ετσι πηγαινει παρα πολυ καλα.
Εχουνε μεγάλη διαφορα στν διάτρηση μεταξυ τους ανάλογα και με το οπλο παντος τώρα αλιμωνω αν παμε για κυνιγι και βγαζουμε υγρασιομετρα αποστασιομετρα κτλ και κάνουμε και υπολογισμους σαν αμερικανοί σκοπευτες και αν δε μπωρούμε να βαρεσουμε τπτ καλούμε με το τελικόπτερο τον digweed να σώσει την κατάσταση
 
περνω μια χρόνια καραμανιδη παπι σάββατο μεσιμερι για απογευματινο και για την επομενη μέρα παω το ριχνω στο χαρτί χαλιααααα λέω αστα παει την φαγαμε και που λες παω στο κυνιγι με μισή καρδιά ε ρε παιδια τα τσακισα κοντά μακρυά πρωι βράδυ απο τότε πρωτά κυνιγαω και μετά ανοιγω και δοκιμαζω πινακα και με δυσιγγια κεντιμα έχω φάει κάτι πατατες καυτες που λένε αντε ρε μια νύχτα ακόμα έμεινε ρεεεεε
 
Back
Top