Προσφορές-Τιμές

Δεν έρχονται πρώτη φορά Ελλάδα..τα έφερνε μαγαζί εδω πριν 6-7 χρόνια..
Κόκκινος καλυκας με 8αρι μέταλλο αν θυμαμε καλσ,δεν έδωσα πολύ σημασια ούτε τα αγόρασα παρότι φτηνά γιατί δεν με "τράβαγε"το κουτί....
Νομίζω από τον καρδαρα στον πύργο τα επερνε..
 
Θυμαμε πριν καμιά δεκαετία είχαν έρθει κάτι παράξενα ιταλικα (?) sipeN..μόνο sipe δεν είχαν μέσα εννοείται..30γρ κ είχα πάρει ένα κουτί..το έριξα κ δεν πέτυχα ούτε μια τσίχλα,ούτε που τις άγγιξα....αγόρασε μια κούτα ένας φίλος που είχε αγοράσει μια μηχανή για δισκακια για προπόνηση κ δεν έσπασε δισκάκι..
 
Παιδιά θα διαφωνήσω με το δεν χάνεις τίποτα....σε άγνωστης ταυτότητας φυσίγγια...ίσως που το απευχομαι να στοιχίσει πολύ ακριβά το "φθηνό" φυσιγγι!
Ναι όμως αν δεν δοκιμαστούν ρε Λιακο δεν μπορείς να ξέρεις εάν είναι καλά η όχι.. σφάζεις ένα μα δεις μην έχει τίποτα περίεργο και δοκιμάζεις.. και ο ρουμελιωτης μέχρι πριν λίγο καιρό άγνωστος ήταν και μπορεί να είχε ακουστεί ότι ήταν άγνωστος και δεν τον εμπιστεύομαι.. δοκιμάστηκαν όμως και αποδηχθηκαν πολυ καλά...
 
Ναι όμως αν δεν δοκιμαστούν ρε Λιακο δεν μπορείς να ξέρεις εάν είναι καλά η όχι.. σφάζεις ένα μα δεις μην έχει τίποτα περίεργο και δοκιμάζεις.. και ο ρουμελιωτης μέχρι πριν λίγο καιρό άγνωστος ήταν και μπορεί να είχε ακουστεί ότι ήταν άγνωστος και δεν τον εμπιστεύομαι.. δοκιμάστηκαν όμως και αποδηχθηκαν πολυ καλά...
Από προσωπική άποψη έμεινα πολύ ικανοποιημένος...κάτι κυκλοφόρησε στο φβ για ένα δύο όπλα αλλά δεν μπορείς να ξέρεις και τι είναι αληθεια!Γιώργο εγώ θα αρκεστω σε σίγουρες επιλογές....και ας τα δοκιμάσουν παιδιά που δεν φοβούνται...
 
Παιδιά μακριά!!!!!!!

Πέρσι πήραμε 4 κουτιά να δοκιμάσουμε..... Κόβανε καλά! Με psb είναι . Μέχρι που κάνει τσαφ σε έναν φίλο μου μέσα στην καραμπινα ....την ωρα του μπαμ κοπηκε ο κάλυκας μπροστα από το μέταλο .... Ευτυχώς χωρίς τραυματισμο η ζημιά .

Μετά από 2 μερες ακούω ίδια ιστορια από ένα ξαδερφάκι μου ... Κάνει το τσαφ και πετάει φλόγα από το πλάι . νόμιζα λέει τυφλώθηκα...

Μακρια να έχετε το κεφαλι σας ήσυχο. Για μισό ευρώ δεν σωθηκε κανενας.

Και στην αρχή όλο χαρά λεγαμε φυσσιγγαρος.sarcastic.
 
Παιδιά μακριά!!!!!!!

Πέρσι πήραμε 4 κουτιά να δοκιμάσουμε..... Κόβανε καλά! Με psb είναι . Μέχρι που κάνει τσαφ σε έναν φίλο μου μέσα στην καραμπινα ....την ωρα του μπαμ κοπηκε ο κάλυκας μπροστα από το μέταλο .... Ευτυχώς χωρίς τραυματισμο η ζημιά .

Μετά από 2 μερες ακούω ίδια ιστορια από ένα ξαδερφάκι μου ... Κάνει το τσαφ και πετάει φλόγα από το πλάι . νόμιζα λέει τυφλώθηκα...

Μακρια να έχετε το κεφαλι σας ήσυχο. Για μισό ευρώ δεν σωθηκε κανενας.

Και στην αρχή όλο χαρά λεγαμε φυσσιγγαρος.sarcastic.
Κατάλαβα Νίκο... άλλη tordela μας βρήκε... o_O
 
Καλημέρα στην παρέα, πριν λίγο καιρό ειχα βρεί ενα ηλεκτρονικό κατάστημα ελληνικό που πουλάει φυσίγγια ανα τεμάχιο. Δεν μπορώ να το ξαναβρώ όμως, γνωριζει κάποιος ποιό καταστημα είναι;
 
Κυκλοφόρησε μια διαφήμιση στο facebook για τα ROCKET Junior 32 gr σε ν.8.5 από το Θέρμο. 22 ευρώ χύμα σε κούτα τα 100 ή 5.5 ευρω στο κουτί. Τι γνώμη έχετε; Εχω ακούσει καλά λόγια.
Πέρισυ τα είχε δουλέψει ο Κώστας, μπαμπάς του @elias930i και του άρεσαν πολύ.
 
Κυκλοφόρησε μια διαφήμιση στο facebook για τα ROCKET Junior 32 gr σε ν.8.5 από το Θέρμο. 22 ευρώ χύμα σε κούτα τα 100 ή 5.5 ευρω στο κουτί. Τι γνώμη έχετε; Εχω ακούσει καλά λόγια.
Ο πατέρας μου με rafaello crio είχε μείνει πολύ ικανοποιημένος με το συγκεκριμένο απλά τα θεωρούσε ακριβά,αν σου κάνει η τιμή δοκίμασε τα!
 
Back
Top