Προβλήματα και Αντιμετώπιση

Η αίσθηση που έχει το μάγουλο επάνω στο δέρμα είναι πιο ζεστή απ'ότι σε πλαστικό.
Οπότε το ένα ή ενάμιση χιλιοστό πιστεύω ελάχιστα αν επηρεάσει,
δεδομένου να κολλάει πιο καλά το ζυγωματικό.
Έτσι κι αλλιώς τα κοντάκια είναι η ξύλινα η πλαστικά.
 
Χαίρομαι που βρήκες λύση αλλά λυπάμαι να ακούω από τον εισαγωγέα " δεν φέρνω, θα αργήσει". Τι δεν φέρνεις βρε φίλε; Ανταλλακτικά για τα όπλα που εισάγεις; Και τότε γιατί να τα προτιμήσει ο καταναλωτής την επόμενη φορά; Άκου δεν φέρνω.
Μπάχαλο σε όλα είμαστε . Νομίζω την πρώτη η την δεύτερη φορά που πήρα τηλ λέω θέλω να παραγγείλω το τάδε πράγμα. Με ενημερώνει η κυρία αν θυμάμαι καλά θα σε συνδέσω με τον οπλουργο . Του λέω τι θέλω μου λέει έχει μαγαζί ; Λέω όχι ιδιώτης είμαι , και τι παίρνεις τηλέφωνο θα πας σε μαγαζί και θα στο στείλουμε εκεί .

Το τι γκάζια έφαγε δεν λέγεται , υφάκι μαγκιάς κλανιάς . Τέλος πάντων αχρείαστοι να είναι γιατί με ξεζουμίζουν .

Το «πλαστικο» που τερματίζει το κλείστρο 30€ το πλήρωσα . Ασε τα θυμάμαι και φουντώνω 😂😂
Το ύφος είναι το πιο εκνευριστικό πράγμα. Και τις περισσότερες φορές, αν όχι όλες, αποδεικνύεται ότι ο παιχταράς είναι τελείως άσχετος και εσύ ξέρεις πολύ περισσότερα.
Μόλις τους παίρνουμε χαμπάρι πρέπει να αρχίζουμε το τρολλάρισμα, να το διασκεδάζουμε και λιγάκι.
Κάποιοι δεν έχουν ιδέα και έχουν μείνει 3 δεκαετίες πίσω και ξεγυμνώνονται σε 2 κουβέντες.
Το γέλιο είναι όταν προσπαθείς να του δώσεις να καταλάβει τι σκατά θέλεις, αφού πρώτα δεν έχει καταλάβει τι θες ούτε από το σχεδιάγραμμα ανταλλακτικών της εταιρίας.
WTF???
 
Good afternoon Alexandros, this o'ring is the only part that fix properly the barrel ; so when you screw firmly the magazine cap, you compress this elastomer o'ring and the barrel cannot more anymore backward/forward. There is no reason to imagine that it is not entering well anymore into the composite forend. Please clean the rounded shape into the composite, and glue properly the o'ring with a light quantity of Loctite. According to what I see on your picture, the o'ring seems to be not damaged. If it is damaged then you should order a new one to your gunshop. Thank you very much. Regards. FABARM SPA
 
Good afternoon Alexandros, this o'ring is the only part that fix properly the barrel ; so when you screw firmly the magazine cap, you compress this elastomer o'ring and the barrel cannot more anymore backward/forward. There is no reason to imagine that it is not entering well anymore into the composite forend. Please clean the rounded shape into the composite, and glue properly the o'ring with a light quantity of Loctite. According to what I see on your picture, the o'ring seems to be not damaged. If it is damaged then you should order a new one to your gunshop. Thank you very much. Regards. FABARM SPA
Καλησπέρα , κάποιος που να κάνει την ακριβή μετάφραση ; Γιατί τα αγγλικά είναι σαν του Τσάκωνα . Τους έστειλα αυτές τις φωτό , βρήκα το εξάρτημα της φωτογραφίας νούμερο 5 και το πήρα δυο κομμάτια να έχω . Τους εξήγησα με τον γκουγκλι τρανσλειτ ότι η κάνη πηγαίνει πάνω κάτω και μου απάντησαν το παραπάνω
 

Attachments

  • IMG_6785.jpeg
    IMG_6785.jpeg
    145,5 KB · Προβολές: 11
  • IMG_6784.jpeg
    IMG_6784.jpeg
    157,7 KB · Προβολές: 11
Σου λεει οτι αυτο ειναι για να μην κουναει η κανη μπρος πισω ,απο την φωτο δεν το βλεπει να εχει ζημια να καθαρισεις καλα το ορινγκ και την θεση του και να το κολησεις με λοκτιτε ελαφρια !
 
Α ναι και αν ειναι χαλασμενο να παραγγειλεις ενα καινουριο απο τον οπλουργο σου !! Οποτε αφου εχεις καινουριο καθαρισε την φωλια στην παπια και κολησε το καινουριο για να μην "φανταζεσαι" οπως λεει οτι ειναι χαλασμενο
 
Σου λεει οτι αυτο ειναι για να μην κουναει η κανη μπρος πισω ,απο την φωτο δεν το βλεπει να εχει ζημια να καθαρισεις καλα το ορινγκ και την θεση του και να το κολησεις με λοκτιτε ελαφρια !
Α ναι και αν ειναι χαλασμενο να παραγγειλεις ενα καινουριο απο τον οπλουργο σου !! Οποτε αφου εχεις καινουριο καθαρισε την φωλια στην παπια και κολησε το καινουριο για να μην "φανταζεσαι" οπως λεει οτι ειναι χαλασμενο

Σε ευχαριστω πολυ για την μεταφραση . Καλημερα να εχεις
 
Back
Top