Πολυάγγιστρα

τα καλααα ψαρια θελουνε και τα καλα εργαλειαααα φιλεμου ηλιαααα ;) την αλη φωρα βαλε συρματοσχινοοοο.yel.
Έχω ξαναβγάλει σακί με αυτόν τον μηχανισμό αλλά πλέον είχε γεραση τα έβγαλε τα λεφτά του ...τώρα θα πάμε για Κατι καλητερο και χοντροτερο νιμα
 
Μετά από λίγο ορμάνε πανό πιάνετε ο ενασ ήταν κοντά στο 1,5 κιλό μου σπάει τα φρένα παό να τον φερο σιγά σιγά να τον κουρασο αλλά ο πουστισ τα έκοψε ολλα :mad: τα μάζεψα και εφειγα ( το καλάμι με τον μηχανισμό ήταν από τα lidl ο μηχανισμός πάει κράτησε 15 χρόνια??? )
Τι εννοείς σου σπάει τα φρένα?
Μήπως δεν δούλευαν σωστά η είχαν κολλήσει απο την ακινησία κλπ?
Έπρεπε να το είχες τσεκάρει από πριν...
και χοντροτερο νιμα
Για το ψάρεμα που κάνεις το νήμα είναι πεταμένα λεφτά..
Μόνο μειονεκτήματα...
 
Τι εννοείς σου σπάει τα φρένα?
Μήπως δεν δούλευαν σωστά η είχαν κολλήσει απο την ακινησία κλπ?
Έπρεπε να το είχες τσεκάρει από πριν...

Για το ψάρεμα που κάνεις το νήμα είναι πεταμένα λεφτά..
Μόνο μειονεκτήματα...
Το ανηξα να δω Τάσο ήταν οξιδομενο το φρένο έσπασε στα δύο δεν άντεξε την πίεση δεν τα λάδονα ποτέ τα έφαγε η αλμυρα ...τι να βαλο αντισ για νιμα!!!
 
Μια μαλακή πετονιά 30-35mm κ είσαι εντάξει Ηλία...
Και αν έχεις να γεμίσεις κ άλλα εργαλεία τοτε μια καλή κ οικονομική λυση ειναι οι πλεξανες(μάτσα) για παραγάδια..
Είναι πολυ καλυτερο μια οικονομική πετονια για μάνα που θα αλλάζετε σχετικά συχνά παρά μια ακριβή κ με την λογική πως τα κρατήσει για...χρόνια...
 
Μια μαλακή πετονιά 30-35mm κ είσαι εντάξει Ηλία...
Και αν έχεις να γεμίσεις κ άλλα εργαλεία τοτε μια καλή κ οικονομική λυση ειναι οι πλεξανες(μάτσα) για παραγάδια..
Είναι πολυ καλυτερο μια οικονομική πετονια για μάνα που θα αλλάζετε σχετικά συχνά παρά μια ακριβή κ με την λογική πως τα κρατήσει για...χρόνια...
Οκ ευχάριστο Τάσο αυτό θα κανω γιατί βλέπω πολλά μεγάλα φετοσ μην ξανά έχω τα ίδια!!!!
 
Back
Top