Ποιο θεωρείτε το κορυφαίο αυτογεμές και γιατί;

Όνομα
Τολης
Ετσι καθε μερα φασολαδα δεν λεει .sarcastic.
Γιατι και μπριζολες να ειναι καθε μερα και παλι δε λεει αχαχαχαχα οπως λεει και ο κολλητος εχεις αδηνατη θες μια χοντρη εχεις γιατρο θες νεκροθαφτη εχεις ξανθια θες μελαχρινη εχεις σεντερ φορ δες διαιτητη

Όνομα
Τολης
Και να πω και κατι επι του θεματος κορυφαιο αυτογεμες ειναι το Beretta @ 400 extreme plus τοσο τεχνολογια και αξιοπιστια αλλα και κωννο απο εδω μεχρι το χωριο μου δεν εχει αλλο επανω του και εμενα μ αρεσει η ταδε ε και ...

Όνομα
Γιαννης
Και να πω και κατι επι του θεματος κορυφαιο αυτογεμες ειναι το Beretta @ 400 extreme plus τοσο τεχνολογια και αξιοπιστια αλλα και κωννο απο εδω μεχρι το χωριο μου δεν εχει αλλο επανω του και εμενα μ αρεσει η ταδε ε και ...
Οντως τρομερο οπλο η συγκεκριμένη την εριχνε στο σχιστο ενας συναδελφος προ καιρου και με τα 28αρια κενταγε και εδειχνε και να εχει ταχυτατες ντουφεκιες οσο μπορείς να αντιληφθείς βέβαια γιατί δεν ειναι ταχογραφος το μάτι μου.

Όνομα
Alex
Σωστος.....πιστευω αυτην την περιοδο η Α400 εχει τεχνολογια - καινοτομια.....π.χ. αμορτισερ στο κοντακι, μακρυ κωνο, gunpod κλπ.

Όνομα
Λευτερης
Γιατι και μπριζολες να ειναι καθε μερα και παλι δε λεει αχαχαχαχα οπως λεει και ο κολλητος εχεις αδηνατη θες μια χοντρη εχεις γιατρο θες νεκροθαφτη εχεις ξανθια θες μελαχρινη εχεις σεντερ φορ δες διαιτητη
Ρε από χοντρή σε αδύνατη ναι, το αντίθετο είναι λίγο βίτσιο χαχαχα!!!!!!!!!

Όνομα
Λευτερης
Δεν διαφωνώ απλά τα χρόνια της λείπουν για να αποδείξει και την αξιοπιστία στον χρόνο, αν και νομιζω ότι δεν θα βγάλει προβλήματα.

Όνομα
Τολης
Δεν διαφωνώ απλά τα χρόνια της λείπουν για να αποδείξει και την αξιοπιστία στον χρόνο, αν και νομιζω ότι δεν θα βγάλει προβλήματα.
Ρ τωρα με τις καραντινες και τα συναφοι δε θα χαλασει κανενα οπλο με 5 φυσιγγια τη χρονια ιυτε τα χαρτινα αχαχαχαχαχαχα

Όνομα
Γιάννης
Τελικά μου φαίνεται ότι (σχεδόν) όλοι συμφωνούμε : Καλύτερη καραμπίνα είναι αυτή που σε ενθουσιάζει βλητικά και δεν σε εκνευρίζει τεχνικά.
Και τα περισσότερα καταξιωμένα όπλα είναι πάρα πολύ καλά. Γι΄ αυτό από την έρευνα έχουν προκύψει τόσα μοντέλα ως τα "καλύτερα αυτογεμή".