Πλαγιόκαννο

Οσο για το πλαγιοκαννο?????
Προτεινω σε ολους τους φιλους εδω να το βαλουν σαν στοχο και καποια στιγμη να αποκτησουν ενα,
μοναδικη αισθηση στον οπλοβαστο, ανεπαναληπτη αισθηση οταν το ζυγιζεις στα χερια σου, αξεπεραστη
ικανοποιηση στην καταβολη ενος θηραματος, απαραμιλλη διαχρονικη αξια στο κυνηγι.
Θα με θυμηθειτε....
πραγματικά αυτό που λες ισχύει, καλή η καραμπινα αλλά το πλάγιο άλλη αίσθηση στο χέρι, παίρνω πολλές φορές αντί για την καραμπίνα ένα παλιό βελγικό δίκανο του πατέρα μου δεν είναι ακριβό όπλο ούτε καν στο ίντερνετ δε βρίσκω την κατασκευάστρια εταιρία (LENHIURE), φοβάμαι οτι αν κρατήσω κάποιο merkel ή holland & holland θα το ερωτευθώ και είναι και πανάκριβα παναθεματα :oops::oops::oops:
 
Βιντεάκι απο Holland & Holland
Είναι πολύ πιθανό να το έχει ήδη ποστάρει κάποιος άλλος γιατί δεν είναι καινούργιο, αλλά εγώ το είδα τώρα και το βρήκα πολύ εντυπωσιακό.
Ιδιαίτερο ενδιαφέρον κατά τη γνώμη μου έχει (στο 10:10) ο έλεγχος και η διόρθωση της σύγκλισης των καννών ...

 
Καλη φαση...perazzi και δισκανδαλο...σιγουρα βαρύ....my man.

Θα με προβλημάτιζε και η κατάσταση: ''καλή'' απλώς...


αλλα αλλο ειναι ο ερωτας μου

Πες μας κι εμάς για ποιό χτυπάει η καρδιά σου :)
... και που ξέρεις; Εδώ διαβάζουμε πολλοί, κάποιος έχει, ή άκουσε , ή είδε, ή ξέρει κάποιον ...:cool:
 
Θα με προβλημάτιζε και η κατάσταση: ''καλή'' απλώς...




Πες μας κι εμάς για ποιό χτυπάει η καρδιά σου :)
... και που ξέρεις; Εδώ διαβάζουμε πολλοί, κάποιος έχει, ή άκουσε , ή είδε, ή ξέρει κάποιον ...:cool:

Δεν κυκλοφορουν και...πολλά...εχουν και κουσουρια....ακομα το σκεφτομαι σοβαρα.think.
Darne....λεγεται.my man.
 
Πολύ όμορφο! Έχω κ εγώ δύο παλιά πλαγιόκανα, το ένα από τον παππού μου Ισπανικό με μέταλλα siemens, και το αλλο βελγικό lepage a liege. Και τα δυο κάνες 76 αχρωμίωτες με σταθερό τσοκάρισμα 1-3. Με αυτά ξεκίνησα το κυνήγι. Έχω δεί τρομερές τουφεκιές από αυτά τα όπλα.
Καλησπέρα μπορείς να βάλεις φωτό από το Siemens? Έχω και γω το ίδιο
 
Καλησπέρα μπορείς να βάλεις φωτό από το Siemens? Έχω και γω το ίδιο
Λες να έχουμε ίδιο? Στη δεξιά κάννη γράφει SIEMENS SPAIN. Μιλάμε για παλιό όπλο. Είχα στείλει και γράμμα παλιά σε κυνηγετικό περιοδικό για να μάθω λεπτομέρειες. Κάπου ίσως έχω θαμμενο το τεύχος. Με την πρώτη ευκαιρία θα ανεβάσω φωτό γιατί δεν έχω το όπλο αυτή τη στιγμή. Αν έχεις εσύ ανέβασε πάντως.
 
ενα groyp essen 71cm τσοκ σταθερο 1 2, του σχωρεμαινου θειουμου γουρουνας και λαγας,,σε πωλη καλη καταστασηηηη,,θημαμε σε κατι τσιχλοκοτσιφα πιτσιρηκας ειχα ρηξη μαζιτου μερηκες τουφεκιες,,,τωρα το εχη ο γιωστουlossless image hosting .shake hands.
 
Back
Top