Πλαγιόκαννο

Είμαι τυχερός που έχω ένα ωραίο Union Armera, round body, και κυνηγώ αποκλειστικά με αυτο;)
Αν και αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι ούτε οι τεχνικοί του Κουρκουλου, ούτε ο Παπαϊωάννου δεν ήξερε την μάρκα Grulla...
 
Είμαι τυχερός που έχω ένα ωραίο Union Armera, round body, και κυνηγώ αποκλειστικά με αυτο;)
Αν και αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι ούτε οι τεχνικοί του Κουρκουλου, ούτε ο Παπαϊωάννου δεν ήξερε την μάρκα Grulla...
Άν σου είπαν ότι δεν ξέρουν την grulla είναι σαν να παραδέχθηκαν την ημιμάθεια τους!!!!
 
Άν σου είπαν ότι δεν ξέρουν την grulla είναι σαν να παραδέχθηκαν την ημιμάθεια τους!!!!
και ομως..οταν εκανα κοντακι στον Σκριβανο, εψαχνα μηπως βρω εναν υποφυλακτηρα σκανδαλης σε ντεμι πιστολέ που μου ταιριαζει( λογω χεριων) καλυτερα..
κανενας τους δεν ηξερε..μονο ο Παπατσαρουχας, και ο Χατζιωτης..
 
Last edited:
και ομως..οταν εκανα κοντακι στον Σκριβανο, εψαχνα μηπως βρω εναν υποφυλακτηρα σκανδαλης σε ντεμι πιστολέ που μου ταιριαζει( λογω χεριων) καλυτερα..
κανενας τους δεν ηξερε..μονο ο Παπατσαρουχας, και ο Χατζιωτης..
Το κοντάκι στον Σκριβάνο σου βγήκε καλό; Έκανες καμιά δοκιμή, του το ξαναπήγες για βελτιώσεις ή το πήρες και τέλος ;
 
Το κοντάκι στον Σκριβάνο σου βγήκε καλό; Έκανες καμιά δοκιμή, του το ξαναπήγες για βελτιώσεις ή το πήρες και τέλος ;

να σου πω την αληθεια, ...εριξα στα 14μ, ειδα οτι ημουν πανω στον στοχο, και δεν ξανα-ασχοληθηκα...βεβαια εχω κανει και αλλα 3 κοντακια στον Βαγγελη, και οσο να'ναι,εμαθα τα μετρα μου...εχω κυνηγησει μεχρι τωρα, 1 σεζόν, και δεν εχω καποιο προβλημα:) ξερω οτι οταν δεν ειμαι πανω στον στόχο, φταιω εγω, και οχι το κοντακι...:)
 
Καλησπέρα στην ομάδα με χαρά και εγώ να σας παρουσιάσω το πλαγιοκαννο μου μάρκας ELIVELLA-ARMI με κάννες KRUPP ESSEN 76 εκατοστών με άυλους 18,4 και τσοκ 17,1 και 17,4 κοκορατο μοντέλο 1956
60917973_2706680099406219_747655610396311552_n.jpg
 
Καλησπέρα στην ομάδα με χαρά και εγώ να σας παρουσιάσω το πλαγιοκαννο μου μάρκας ELIVELLA-ARMI με κάννες KRUPP ESSEN 76 εκατοστών με άυλους 18,4 και τσοκ 17,1 και 17,4 κοκορατο μοντέλο 1956
60917973_2706680099406219_747655610396311552_n.jpg
Με τρέλανες με αυτά τα τσοκ φίλε Βαγγέλη! Full με xxfull; Και φυσίγγια 28-30γρ.
Τι βάρος έχει το πλάγιο, τι κυνήγια κάνεις ;
 
Full με xxfull; Και φυσίγγια 28-30γρ.
Φαντάσου τη θα κάνει ο κόκορας με αυτές τις γομώσεις....Πω πω πω πω πω παναγία μου......Θα τουφεκάει τα πύλινα από το βατήρα,τεεέρμα απέναντι στο ανάχωμα ασφαλείας......my man..sarcastic.
 
Με τρέλανες με αυτά τα τσοκ φίλε Βαγγέλη! Full με xxfull; Και φυσίγγια 28-30γρ.
Τι βάρος έχει το πλάγιο, τι κυνήγια κάνεις ;
3240 γραμμάρια το βάρος και ρίχνω αποκλειστικά 24 γρ. Σε σκοπευτήριο ( έχω δικό μου μηχάνημα)
 
Φαντάσου τη θα κάνει ο κόκορας με αυτές τις γομώσεις....Πω πω πω πω πω παναγία μου......Θα τουφεκάει τα πύλινα από το βατήρα,τεεέρμα απέναντι στο ανάχωμα ασφαλείας......my man..sarcastic.
Χαχαχαχαχα. Έτσι ακριβώς, λίγο πριν βρει χώμα το κονιορτοποιώ.sarcastic.
 
Back
Top