Πλαγιόκαννο

Έμαθα να κυνηγώ με πλαγιόκαννο Miroku mod.500 .
Mετά γίναμε μοντέρνοι ,πήγαμε στα o/u 28'' 30'' sporting καί δέν συμμαζεύεται .
Άν καμιά φορά νοσταλγήσω να το πάρω κυνήγι θα ρίξω μόνο χάρτινο σε ρέλι καί μάλλινη .
Mου χάρισε μεγάλες κ καταστροφικές στιγμές .Θυμάμαι 74 φυσίγγια σε φάσσες κατά 80% ρουαγιάλ πήρα 7 φάσσες ..sarcastic.
 
Εγώ που σκεφτόμουν εάν μπορούσα να βρω( που δεν βρηκα) έναν υποφυλακτυρα σκανδαλης για το Grulla μου να είναι ντεμι-πιστολε πριν κάνω καινούργιο κοντακι, μιας και με βολεύει καλύτερα το Ντεμι πιστολε, μου κάνει εντύπωση, που πήρα τηλ, τον Κουρκουλο,και μου λέει. Δεν γνωρίζω τα Grulla.hair.το ίδιο μου είπε και ο παπαιωαννου .hair. μονο ο παπατσαρουχας και ο χατζιωτης τα ξέρουν....
 
Ακόμα θυμάμαι την διαφήμιση του Κ&Φ Σπυρο τις δεκαετίας 90 έγραφε: Οι Άγγλοι είναι φανατικοί με τα προϊόντα τους, σκυλιά, εξάρτηση, φυσίγγια κτλ κτλ και στο τέλος Ισπανικά όπλα Aya θέλοντας να δείξει την ποιότητα τούς.
Αν κ στην ξενιτιά θυμασε πολύ καλά...shake hands..shake hands.

 
Εγώ που σκεφτόμουν εάν μπορούσα να βρω( που δεν βρηκα) έναν υποφυλακτυρα σκανδαλης για το Grulla μου να είναι ντεμι-πιστολε πριν κάνω καινούργιο κοντακι, μιας και με βολεύει καλύτερα το Ντεμι πιστολε, μου κάνει εντύπωση, που πήρα τηλ, τον Κουρκουλο,και μου λέει. Δεν γνωρίζω τα Grulla.hair.το ίδιο μου είπε και ο παπαιωαννου .hair. μονο ο παπατσαρουχας και ο χατζιωτης τα ξέρουν....
Διονυση,99.9% θα ταιριαζει υποφυλακτηρας απο αλλο ισπανικό.
Ειναι βιδωτος ή ασφαλιζει με εγκοπη και μιση στροφη?
 
Μπήκα και εγώ στο club...με Μerkel 40e,71 cm και τσοκ 4/2. .sarcastic.

(Αν και θα ήθελα το 60e του ppv)
Να σε καλά Στέλιο και θα το χαρείς πραγματικά! Είναι πραγματικά πολύ καλά όπλα! Ευχομαι να είσαι καλά και να σου τα φέρει έτσι και η ζωή ωστέ να πάρεις και το δικό μου και ακόμα καλύτερο!
Και μην ακούς τον μύθο για ποιοτικότερα τα ανατολικογερμανικά, τον οποίο τον έβγαλαν οι έμποροι για να αγοράζουν από έξω τσάμπα και να πουλάνε χρυσάφι εδώ!
 
Να σε καλά Στέλιο και θα το χαρείς πραγματικά! Είναι πραγματικά πολύ καλά όπλα! Ευχομαι να είσαι καλά και να σου τα φέρει έτσι και η ζωή ωστέ να πάρεις και το δικό μου και ακόμα καλύτερο!
Και μην ακούς τον μύθο για ποιοτικότερα τα ανατολικογερμανικά, τον οποίο τον έβγαλαν οι έμποροι για να αγοράζουν από έξω τσάμπα και να πουλάνε χρυσάφι εδώ!

Σε ευχαριστώ πολύ ppv!!!
Σίγουρα ειναι πολυ καλά όπλα,έστω και λίγα πράγματα να γνωρίζεις από τον κόσμο των όπλων.
 
Last edited:
Back
Top