Πλαγιόκαννο AYA N.4

Status
Not open for further replies.
Πωλείται το κάτωθι πλαγιόκαννο Aya N4. σε εξαιρετική κατάσταση. Ένα πλαγιόκαννο εξαιρετικό κατασκευασμένο για την αγγλική αγορά με κάννες 66 εκ. και τσοκαρίσματα 4 - 2 άστρων. Το όπλο έχει παραμείνει στην συλλογή μου με ελάχιστη χρήση και πάντοτε σε κυνήγια χωρίς κίνδυνο για γρατζουνιές κλπ. (ορτύκι) Τιμή 1500 ευρώ.

20200226_174949.jpg
20200226_175011.jpg
20200226_175016.jpg
 
Πωλείται το κάτωθι πλαγιόκαννο Aya N4. σε εξαιρετική κατάσταση. Ένα πλαγιόκαννο εξαιρετικό κατασκευασμένο για την αγγλική αγορά με κάννες 66 εκ. και τσοκαρίσματα 4 - 2 άστρων. Το όπλο έχει παραμείνει στην συλλογή μου με ελάχιστη χρήση και πάντοτε σε κυνήγια χωρίς κίνδυνο για γρατζουνιές κλπ. (ορτύκι) Τιμή 1500 ευρώ.

View attachment 52422
View attachment 52424
View attachment 52425
Σου δινω 300€ να παρω το κοντακι αρχικα...τα υπολοιπα μεροι, λιγα λιγα... .big smile.
Ωραιο οπλο φιλαρα...το λυγουρευω...
Καλοπουλητο!!!
 
Πωλείται το κάτωθι πλαγιόκαννο Aya N4. σε εξαιρετική κατάσταση. Ένα πλαγιόκαννο εξαιρετικό κατασκευασμένο για την αγγλική αγορά με κάννες 66 εκ. και τσοκαρίσματα 4 - 2 άστρων. Το όπλο έχει παραμείνει στην συλλογή μου με ελάχιστη χρήση και πάντοτε σε κυνήγια χωρίς κίνδυνο για γρατζουνιές κλπ. (ορτύκι) Τιμή 1500 ευρώ.

View attachment 52422
View attachment 52424
View attachment 52425
Καλοπούλητο φίλε μου, αν δεν είχα πάρει την μερκέλα θα με έβαζες σε άσχημους προβληηματισμούς!
 
Καλοπούλητο φίλε μου, αν δεν είχα πάρει την μερκέλα θα με έβαζες σε άσχημους προβληηματισμούς!
Να είσαι καλά να το χαίρεσαι φίλε. Να είμαστε καλά να ...προβληματιζόμαστε...Δεν τελειώνει ποτέ αυτή η αρρώστια..άλλωστε και εγώ ακόμα...προβληματίζομαι χαχα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top