Παρουσίαση Φυσιγγίων

μη το λες πιο λογικο θα ηταν cx 2000 η και ακομα το 688 για να καψει τα 2,8 γρ Α0 και να "σμπρωξει" 30 γρ σε 12/76 ;) ;)
Λογικό δεν υπάρχει.Οι τύποι έχουν 2,8ΑΟ με την πλαστική ουρά του βλήματος κάτω από την φούστα,μέσα στην πυρίτιδα και πάνω στο καψυλι,λες να ψάχνονται ακόμα για το τι θα πήγαινε καλύτερα?
 
Λογικό δεν υπάρχει.Οι τύποι έχουν 2,8ΑΟ με την πλαστική ουρά του βλήματος κάτω από την φούστα,μέσα στην πυρίτιδα και πάνω στο καψυλι,λες να ψάχνονται ακόμα για το τι θα πήγαινε καλύτερα?

Αλεξ !!!! Πιπες σαντέ....τσιμπουκια ο τιγρης....Γαλλικα προιοντα διαφημιζε....το θυμασαι ??
Το προλαβες ??
Ειπαμε.....Γαλλοι ειναι αυτοι φιλε!!! ;) :):D
 
Αλεξ !!!! Πιπες σαντέ....τσιμπουκια ο τιγρης....Γαλλικα προιοντα διαφημιζε....το θυμασαι ??
Το προλαβες ??
Ειπαμε.....Γαλλοι ειναι αυτοι φιλε!!! ;) :):D
Δεν το προλαβα Νικο...Θυμαμαι το...Σκυψε ευλογημενη...Το μικροφωνο της Αλικης κ.α...
Οι Γαλλοι εχουν ενα απο τα πιο φονικα μονοβολα by the way.
 
Λογικό δεν υπάρχει.Οι τύποι έχουν 2,8ΑΟ με την πλαστική ουρά του βλήματος κάτω από την φούστα,μέσα στην πυρίτιδα και πάνω στο καψυλι,λες να ψάχνονται ακόμα για το τι θα πήγαινε καλύτερα?
Εγω δεν ειπα οτι ψαχνονται ειπα τι θα ηταν πιο λογικο για την γομωση αυτη
 
Οι Γαλλοι εχουν ενα απο τα πιο φονικα μονοβολα by the way.
Εγώ θυμάμαι ένα ελληνικό 2+1 που έριξα σε μια Γαλλίδα και της τίναξε τα πέταλα.

Γαλλικό μονόβολο δεν έχω φάει για να έχω τεκμηριωμένη άποψη περί φονικότητας.
 
Μετά από 20+ χρόνια θυμάμαι ακόμα μια παρτίδα του Μαπάκη που ήταν το καλύτερο τσιχλοφύσιγγο που είχα ρίξει μέχρι τότε.
Τα επόμενα 500 που πήρα ήταν για τα πανηγύρια.
Δεν ξαναπήρα από Μαπάκη.
Ήταν το μεγάλο του μειονέκτημα ,,όταν του τελείωνε η παρτίδα τα άλλαζε και έβαζε ότι είχε χωρίς να ενημερώσει .
 
Καμμια σχεση με SP η καποια αλλη διβασικη....Μητσαρα.!!!
ναι εχεις δικαιο τωρα που την ειδα καλα απο τον υπολογιστη μαλον για καποια csb προκειται αν και η sp8 που ειχα ετσι επεφτε Νικο δεν γινοταν ενα σωμα σαν την tecna -s4
 
Back
Top