Παρουσίαση Φυσιγγίων

Ωραία.
Το συγκεκριμένο την έχει την Α1 στο 1.60×34 με 686...η φάσσα θα κυνηγηθεί με κρύο σίγουρα, άρα θα σε προδώσει πιστεύω....αν θες κάτι πιο αξιόλογο πήγαινε στα LK Kουτουμάνος "Alfa" που είναι και αυτό πλέον με Α1 και είναι ποιό άξιο αντανταγωνισμού....την Α1 την έχει στο 1.70 κ με βυσματάρα...Drago 20.
Αν θες μπορώ να ρίξω 1 φυσίγγι στο χαρτόνι στα 36m με 2* ή 1* ή 3* να δεις αποτύπωση κ να πάρουμε όλοι μια γνώμη.
Σε Ν6 τα έχω...αν θες πες μου.
1,65x34 και το βύσμα πατημένο το Α1 του Λάμπρου, Κώστα ;)
Για μπασιματα μια χαρά είναι
 
Ωραία.
Το συγκεκριμένο την έχει την Α1 στο 1.60×34 με 686...η φάσσα θα κυνηγηθεί με κρύο σίγουρα, άρα θα σε προδώσει πιστεύω....αν θες κάτι πιο αξιόλογο πήγαινε στα LK Kουτουμάνος "Alfa" που είναι και αυτό πλέον με Α1 και είναι ποιό άξιο αντανταγωνισμού....την Α1 την έχει στο 1.70 κ με βυσματάρα...Drago 20.
Αν θες μπορώ να ρίξω 1 φυσίγγι στο χαρτόνι στα 36m με 2* ή 1* ή 3* να δεις αποτύπωση κ να πάρουμε όλοι μια γνώμη.
Σε Ν6 τα έχω...αν θες πες μου.
Κώστα με την απλή Α1 είναι??? Για πες κι άλλα στοιχεία για αυτό και του Κουτουμανου όπως κάψουλι,βύσμα, κλείσιμό. .
 
Ωραία.
Το συγκεκριμένο την έχει την Α1 στο 1.60×34 με 686...η φάσσα θα κυνηγηθεί με κρύο σίγουρα, άρα θα σε προδώσει πιστεύω....αν θες κάτι πιο αξιόλογο πήγαινε στα LK Kουτουμάνος "Alfa" που είναι και αυτό πλέον με Α1 και είναι ποιό άξιο αντανταγωνισμού....την Α1 την έχει στο 1.70 κ με βυσματάρα...Drago 20.
Αν θες μπορώ να ρίξω 1 φυσίγγι στο χαρτόνι στα 36m με 2* ή 1* ή 3* να δεις αποτύπωση κ να πάρουμε όλοι μια γνώμη.
Σε Ν6 τα έχω...αν θες πες μου.
ezgif.com-gif-maker.gif
.yel..yel.
 
Δεν τα θέλω για πολύ κρύο γι'αυτό και 34 γραμμάρια την θέλω για τώρα με θερμοκρασία γύρω στις15 με 20
Γιάννη είχα πάρει 4 κουτιά 7αρια. Στην έναρξη είχα υπερδιατρησεις στα τρυγόνια . Στις θερμοκρασίες που περιγράφεις χωρίς μεγάλα ποσοστά υγρασίας οι φάσες πέφτανε για πλακα...σου λέω για κυνήγι στην Κρήτη...
 
Τότε θα άλλαξε τη δοσολογία.
Το 1.70×34 στέκει καλύτερα πάντος...ο Giovani του Α1 δν κάνει ούτε για κατσουλιέρες.
Στο 1.70×34 βαζω εγω την α1 με giovvani και 686. Σε σκαγια ν6. Οτι καλητερο εχω ριξη ποτε,σταθερο απο ζεστες μεχρει -3 με την μαξους..
 
Γιάννη είχα πάρει 4 κουτιά 7αρια. Στην έναρξη είχα υπερδιατρησεις στα τρυγόνια . Στις θερμοκρασίες που περιγράφεις χωρίς μεγάλα ποσοστά υγρασίας οι φάσες πέφτανε για πλακα...σου λέω για κυνήγι στην Κρήτη...
Σε ευχαριστώ Στράτο.
 
Το σφαξιμο που χρωσταγα.....αργοπορημενο μεν αλλα.....εφτασε.!

Φυσιγγι:OK
Πυριτις: 1,60( δεν γνωριζω ποια ειναι)
Συγγεντρωτηρας:22mm (ο εικονιζομενος)
Γομωση σκαγιων: 29,8 γραμμαριαView attachment 16492View attachment 16493
Θα σε μαλωσω ρε συ τον πρασινο τραχανα δε ξερεις κανει παπαδες παντως
 
Back
Top