Παρουσίαση Φυσιγγίων

Τι μισόταπα είναι πάλι αυτή !!! Με τα περίεργα σχήματα και το σιέλ χρωματάκι ... 100% οθωμανικό ντιζάιν !!! .sarcastic.
Και χωρίς ίχνος φούστας, ούτε χιλιοστό, ώστε να εξασφαλίζει μια στοιχειώδη έμφραξη ειδικά σε διευρυμένους αυλούς !! .hair.
Εναι για να μη γεμησει η μηχανη καταλαθος αναποδα αχααααααχαα
 
Ρε παιδιά έχει αλλάξει κάτι στα 3Α; Σήμερα στις τσίχλες το κεφάλι μου έγινε σαν το κουδούνι. Πολύ δυνατός κρότος αλλά και πιο δυνατό κλώτσημα θαρρώ
Μιχάλη πέρισυ πήρα ένα κουτάκι σε Νο 9 γιατί το είχα επιθυμίσει....το έριξα σε απογευματινό κ έκανε μακρινά σκοτώματα και με πιο μαλακιά ανάκρουση.....εντύπωση μου είχαν κάνει τότε.
 
Μιχάλη πέρισυ πήρα ένα κουτάκι σε Νο 9 γιατί το είχα επιθυμίσει....το έριξα σε απογευματινό κ έκανε μακρινά σκοτώματα και με πιο μαλακιά ανάκρουση.....εντύπωση μου είχαν κάνει τότε.
Σμρ ήταν δυναμίτης αν και έχω beretta με kick off την ένιωθα αρκετά την Τουφεκιά, μετά από 20 περίπου τουφεκιές βούιζε το κεφάλι μου χαχαχα
 
Σμρ ήταν δυναμίτης αν και έχω beretta με kick off την ένιωθα αρκετά την Τουφεκιά, μετά από 20 περίπου τουφεκιές βούιζε το κεφάλι μου χαχαχα
Ήταν με τη νέα τη συσκευασία τα 3ΑΑΑ....;;; :rolleyes:
Περίεργο...εγώ τα είχα ρίξει με την ελατηρίου πάντως κ μου έκανε εντύπωση θυμάμαι.....
Τα παλιά 3ΑΑΑ με τον κάλυκα Fiocchi.....αυτά ναι!!! Γαϊδουροκλώτσαγαν.....
 
Ήταν με τη νέα τη συσκευασία τα 3ΑΑΑ....;;; :rolleyes:
Περίεργο...εγώ τα είχα ρίξει με την ελατηρίου πάντως κ μου έκανε εντύπωση θυμάμαι.....
Τα παλιά 3ΑΑΑ με τον κάλυκα Fiocchi.....αυτά ναι!!! Γαϊδουροκλώτσαγαν.....
Αυτά φίλε μου
 

Attachments

  • 207FE2C3-8821-44B2-98C6-CE49E1492BE1.jpeg
    207FE2C3-8821-44B2-98C6-CE49E1492BE1.jpeg
    282,3 KB · Προβολές: 52
  • DE3CDEC8-DE4C-4091-8EB7-D917E9959F96.jpeg
    DE3CDEC8-DE4C-4091-8EB7-D917E9959F96.jpeg
    237,6 KB · Προβολές: 57
  • FF2BC2FF-AB88-40D1-AD59-9E04BC377FDC.jpeg
    FF2BC2FF-AB88-40D1-AD59-9E04BC377FDC.jpeg
    201,8 KB · Προβολές: 56
Ούτε εγώ ένα τελευταίο κουτί έχω και λυπάμαι να τα ρίξω και αυτό εδώ είναι τρομερό
Το Ισπανικό Diana........έχουν και όμορφο ρέλιασμα σίγουρα....
Κάποτε ένας μπάρμπας που ήμουν περίπου 17 ετών μου είχε δώσει καμιά 10αριά στο χέρι Νο:8 και τα έριξα σε τσίχλες θυμάμαι....πολύ γρήγορα φυσίγγια....Να μη τα χαλάσεις Κώστα διότι δν τα βρίσκουμε επιδή δν τα εισάγει κανένας απ'όσο ξέρω......επίσεις τα έριχνε και ένας θείος του @Aristos σε τσίχλες σε Νο:8 και αυτός......αλλά ο Αρίστος σίγουρα δν πάει το μυαλό του ποιος θείος του ήταν.... .sarcastic.
 
Το Ισπανικό Diana........έχουν και όμορφο ρέλιασμα σίγουρα....
Κάποτε ένας μπάρμπας που ήμουν περίπου 17 ετών μου είχε δώσει καμιά 10αριά στο χέρι Νο:8 και τα έριξα σε τσίχλες θυμάμαι....πολύ γρήγορα φυσίγγια....Να μη τα χαλάσεις Κώστα διότι δν τα βρίσκουμε επιδή δν τα εισάγει κανένας απ'όσο ξέρω......επίσεις τα έριχνε και ένας θείος του @Aristos σε τσίχλες σε Νο:8 και αυτός......αλλά ο Αρίστος σίγουρα δν πάει το μυαλό του ποιος θείος του ήταν.... .sarcastic.
Εγώ τα έχω σε νούμερο 4 μόνο τα ρίχνω σε λαγό όλο το χρόνο πολύ γρήγορα ακαριαία καταβολή και με ανάκρουση αεροβολου τελειο
 
Το Ισπανικό Diana........έχουν και όμορφο ρέλιασμα σίγουρα....
Κάποτε ένας μπάρμπας που ήμουν περίπου 17 ετών μου είχε δώσει καμιά 10αριά στο χέρι Νο:8 και τα έριξα σε τσίχλες θυμάμαι....πολύ γρήγορα φυσίγγια....Να μη τα χαλάσεις Κώστα διότι δν τα βρίσκουμε επιδή δν τα εισάγει κανένας απ'όσο ξέρω......επίσεις τα έριχνε και ένας θείος του @Aristos σε τσίχλες σε Νο:8 και αυτός......αλλά ο Αρίστος σίγουρα δν πάει το μυαλό του ποιος θείος του ήταν.... .sarcastic.
Τούτο καιρό γενικά δε πάει......... .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic.
.think.
 
Αυτά φίλε μου

Γειτονα εαν θυμαμαι καλα .....ειναι με Α1 Γαλλιας στο 1,65χ33 και CX2000 καψουλι δλδ. δυναμιτης για τετοια
εποχη.....σφαξε ενα και ''μετρησε το''.
Αυτος ο καιρος θελει 1,55χ31 -gt21- N8 να κατεβαζεις τις τσιχλες απο μεσουρανα!!! ;)
ΥΓ.Για Α1 Γαλλιας μιλαω,,,,,
 
Τούτο καιρό γενικά δε πάει......... .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic.
.think.
Άντε να το πάρει το ποτάμι.... .sarcastic.
Ο μπάρμπας σου ο Χρήστος αν θυμάμαι καλά, και τα είχε πίσω απ'το κάθισμα στο L200 2× κουτιά Diana για τσίχλες και ένα Lambro D.Magnum No5 για το λαγό......sarcastic..sarcastic......πάνε καμιά 10αριά χρόνια βέβαια....
 
Άντε να το πάρει το ποτάμι.... .sarcastic.
Ο μπάρμπας σου ο Χρήστος αν θυμάμαι καλά, και τα είχε πίσω απ'το κάθισμα στο L200 2× κουτιά Diana για τσίχλες και ένα Lambro D.Magnum No5 για το λαγό......sarcastic..sarcastic......πάνε καμιά 10αριά χρόνια βέβαια....
Το μάτι σου εσένα εκεί....... .yelling.
 
Back
Top