Παρουσίαση Φυσιγγίων

Έκανα μια βόλτα σήμερα και πήρα τρία κουτιά να αρχίσουμε να εξοπλιζόμαστε για υδρόβια και φάσσα!
Από αριστερά προς δεξιά Lambro Wetland 1/0 (87βολα),NSI 206 Formula 33γρ νούμερο 7 και NSI Prestige Extra 37 γραμμάρια νούμερο 5!

Το 206 ειναι σουπερ Γιωργο το prestige δεν το εχω δοκιμασει, το wetland ειναι με τζαμακι τωρα?
 
Έκανα μια βόλτα σήμερα και πήρα τρία κουτιά να αρχίσουμε να εξοπλιζόμαστε για υδρόβια και φάσσα!
Από αριστερά προς δεξιά Lambro Wetland 1/0 (87βολα),NSI 206 Formula 33γρ νούμερο 7 και NSI Prestige Extra 37 γραμμάρια νούμερο 5!

Καλόριχτα Γιώργο!
 
Ου α ου!!! Ετσι απλα .sarcastic.
Πιστευω σε αποδοση να ειναι σαν το παλιο 6αστερο και να μη το χαλασε
Φέτος ΊΣΩΣ τα ρίξω μαζί με τα J&B BB γιατί θα πάω σε μέρος για κάτι χηνάκια που πέφτουν τον Ιανουάριο....Πέρυσι δν τα πείρα πρέφα νωρίς και τα γεύτηκαν άλλοι τα χηνάκια....:mad:
Μαρούλι θα τα πάει ο αυλός της Fabarm.....sarcastic.
 
Άλεξ εσένα σκέφτηκα και τα πήρα!
Για φάσσα σε κλειστά σημεία.
Ναι το Lambro είναι με τζαμάκι.Για καμία χήνα τα πήρα.
Με τζαμακι Γιωργο εβγαζε και τα demi mag σε 1/0 και ηταν σκορποσκαγιαστρες, το wetland 1/0 που ειχα δοκιμασει ενα κουτι ηταν πολυ καλο, φαντασου ειχα παρει και φασσα στα 25 μετρα με το Κικς,τσαλακωθηκε λιγο αλλα ιτς οκ... .sarcastic. δεν το ειχα για τις φασσες αλλα ετυχε στην στραβη η ερμη!!!
 
Με τζαμακι Γιωργο εβγαζε και τα demi mag σε 1/0 και ηταν σκορποσκαγιαστρες, το wetland 1/0 που ειχα δοκιμασει ενα κουτι ηταν πολυ καλο, φαντασου ειχα παρει και φασσα στα 25 μετρα με το Κικς,τσαλακωθηκε λιγο αλλα ιτς οκ... .sarcastic. δεν το ειχα για τις φασσες αλλα ετυχε στην στραβη η ερμη!!!
Και το Super Lambro 36gr το έχει βγάλει ΚΑΙ με (ΒΒ) έχω την εντύπωση......δν θυμάμαι καλά.... :rolleyes:
 
Έκανα μια βόλτα σήμερα και πήρα τρία κουτιά να αρχίσουμε να εξοπλιζόμαστε για υδρόβια και φάσσα!
Από αριστερά προς δεξιά Lambro Wetland 1/0 (87βολα),NSI 206 Formula 33γρ νούμερο 7 και NSI Prestige Extra 37 γραμμάρια νούμερο 5!

Καλημερα Γιωργο,θες να μας πεις τιμες?Απο Καρασαββιδη τα πηρες;
 
Eley, maxam τίποτα το ξεχωριστό,και στον κάλυκα κανένα όνομα, βέβαια είναι πολύ καλό και σε δοκιμές,View attachment 3545View attachment 3546View attachment 3547View attachment 3548View attachment 3549
Από πότε οι ισπανία βάζει βύσματα (τύπου) Diamant....;;; :rolleyes:

Πιστεύω λόγο του φορτώματος σε συνάρτηση με τα (λίγα 35gr) σκάγια θα κεντάει το χειμώνα.....;)

Άρη....Όταν περάσεις απ'το σπίτι μου άσε μου 3 τεμ. να τα ρίξω στο βλητικό μου σταθμό σε παρακαλώ.....:cool:.sarcastic.......ffff....μυρίζομαι καλές κατανομές στα 41m.......
 
Back
Top