Παρουσίαση Φυσιγγίων

Γιώργο ότι θέλει γεμίζει ο κάθε ένας....δν κρίνω τν Βαγγέλη φυσικά...απλά πάντα το είχα απορία....
Υποστηρίζω ακράδαντα πως δν υπάρχει καμία διαφορά το 1.58 με το 1.60 σε οποιαδήποτε πυρίτιδα....

Πολυ σωστα τα λες φιλε!!!! Το 1,58 με 1,60 η διαφορα αυτη δεν ειναι μετρησιμη. Οποιος πιστευει οτι
το 1,58 ειναι ''καλυτερο'' η κερδιζει κατι σε σχεση με το 1,60 γελιεται .!!!
 
Καλημερα βαζω ενα φυσιγγι που σφαξαμε.......SUPER Lambro.: Μεταλλο 22mm, βαρος σκαγιων 36.03γρ., βαρος πυριτιδας TEKNA 1.90γρ., υψος κλειστου φυσιγγιου 62.20mm, παχος ρελιου 2.20mm, βαθος ρελιου 4.32mm, συγκ. Gt21, διαμ. Σκαγιων 3.3mm, καψυλλιο 686! Δυστυχως δεν ανεβαινουν οι φωτο.......
 
Καλημερα βαζω ενα φυσιγγι που σφαξαμε.......SUPER Lambro.: Μεταλλο 22mm, βαρος σκαγιων 36.03γρ., βαρος πυριτιδας TEKNA 1.90γρ., υψος κλειστου φυσιγγιου 62.20mm, παχος ρελιου 2.20mm, βαθος ρελιου 4.32mm, συγκ. Gt21, διαμ. Σκαγιων 3.3mm, καψυλλιο 686! Δυστυχως δεν ανεβαινουν οι φωτο.......
Tζαμάκι -ρέλλι σωστά ;
 
Tζαμάκι -ρέλλι σωστά ;

Λαμπη μου κατ'αρχην σε ευχαριστω για την βοηθεια σου για την ''βαση'' ( 1,90Χ36-DRAGO 20 ) της Τεκνα.
Την ''επιασα '' στα χερια μου....το σεταπ που ανεφερε ποιο πανω ο Αλεξ τροποποιημενο με αλευρι...και
drago 17 σε αστεροειδες κλεισιμο.....απλα γαζωνει φιλε!!!
 
Λαμπη μου κατ'αρχην σε ευχαριστω για την βοηθεια σου για την ''βαση'' ( 1,90Χ36-DRAGO 20 ) της Τεκνα.
Την ''επιασα '' στα χερια μου....το σεταπ που ανεφερε ποιο πανω ο Αλεξ τροποποιημενο με αλευρι...και
drago 17 σε αστεροειδες κλεισιμο.....απλα γαζωνει φιλε!!!
Με drago 17 σίγουρα θα κλείνει στα 56.5 μμ καί ταχύτητες 415+m/s καθαρά για πιό χειμερινές συνθήκες .
 
Με drago 17 σίγουρα θα κλείνει στα 56.5 μμ καί ταχύτητες 415+m/s καθαρά για πιό χειμερινές συνθήκες .

Ναι Λαμπη....σωστος...στα 56,5 κλεισμενο και δουλεψε αψογα με 25 βαθμους.....σκεψου τι θα κανει στους
5 - 10 βαθμους!!!!
 
Mε cx2000 ή 688 κ.Νίκο ;

Με CX2000 Λαμπη......''εγραψε'' σου λεω....και σε συγκεντρωση....και σε διατρηση. Διατρηση μετραω σε παλια
σχολικα βιβλια....εχουν ''χοντρα'' φυλλα....87% στα 35 μετρα με 3*** μαμα τσοκ....πανω απο 100 σελιδες
διατρηση σε στεγνο βιβλιο με Ν5 μολυβδινα σκαγια.

ΥΓ.1 φυλλο σχολικου βιβλιου = 2 φυλλα τηλεφ. καταλογου...εκτος την μεγαλυτερη πυκνοτητα των φυλλων
του σχολικου βιβλιου.
 
Καλημερα βαζω ενα φυσιγγι που σφαξαμε.......SUPER Lambro.: Μεταλλο 22mm, βαρος σκαγιων 36.03γρ., βαρος πυριτιδας TEKNA 1.90γρ., υψος κλειστου φυσιγγιου 62.20mm, παχος ρελιου 2.20mm, βαθος ρελιου 4.32mm, συγκ. Gt21, διαμ. Σκαγιων 3.3mm, καψυλλιο 686! Δυστυχως δεν ανεβαινουν οι φωτο.......
Πολυ ωραιο σεταπ..και σε αστερι
 
Μαλλον ευθύνεται η κεντρική.
Δεν μπορω να διακρινω καλα αν προκειται για κεντρικη η ξεραμενη λασπη..
Το αποτυπωμα του μεταλλου(αν μπορω να "μετρησω" σωστα)δειχνει πως εχει υψος 16mm και κεντρικη εχει τυχει να δω μονο στα πιο παλια 3Α που ειχαν 23mm μεταλλο...
 
Back
Top