Παρουσίαση Φυσιγγίων

Έχει πολυ αργητα-κόπο. Τα αγοράζεις έτοιμα με χημική επιμεταλωση που έχει καλύτερο αποτέλεσμα από την ηλεκτρολιση. Μονο σε μονοβολα καλουπιου αν θέλεις να ασχοληθείς κ εκει ειναι αμφιλεγόμενο αν τα μονοβολα πρεπει να ειναι σκληρά ή μαλακά
Σωστά για την παραμορφωση.
 
Έχει πολυ αργητα-κόπο. Τα αγοράζεις έτοιμα με χημική επιμεταλωση που έχει καλύτερο αποτέλεσμα από την ηλεκτρολιση. Μονο σε μονοβολα καλουπιου αν θέλεις να ασχοληθείς κ εκει ειναι αμφιλεγόμενο αν τα μονοβολα πρεπει να ειναι σκληρά ή μαλακά
Να αναφέρω όμως ότι στα επιχαλκομενα ενο του εμπορίου τα δράμια με το νύχι αφαιρείς την επιμεταλωση στα δικα μου με ηλεκτρολιση δεν μπορείς
 
5796
5797
5798

Η πυρίτιδα σε μεγάλη δόση και μοιάζει πολύ με την sp8 όντος. Η τάπα φαίνεται χαρτοπολτος και η πίσω τάπα η πλαστική σε αντίθεση με σύγχρονα υλικά, περισσότερο φαίνεται να αποδίδει σε στενους αυλους εμποδίζοντας μόνο τα αέρια, σε διευρυμένου ψηλοκολυμπαει.

5799
 
View attachment 5796
View attachment 5797
View attachment 5798

Η πυρίτιδα σε μεγάλη δόση και μοιάζει πολύ με την sp8 όντος. Η τάπα φαίνεται χαρτοπολτος και η πίσω τάπα η πλαστική σε αντίθεση με σύγχρονα υλικά, περισσότερο φαίνεται να αποδίδει σε στενους αυλους εμποδίζοντας μόνο τα αέρια, σε διευρυμένου ψηλοκολυμπαει.

View attachment 5799
Ποιο πιθανό κάποια αμερικανική, βγάλε μια φώτο το καψυλι Μάριε.
 
View attachment 5796
View attachment 5797
View attachment 5798

Η πυρίτιδα σε μεγάλη δόση και μοιάζει πολύ με την sp8 όντος. Η τάπα φαίνεται χαρτοπολτος και η πίσω τάπα η πλαστική σε αντίθεση με σύγχρονα υλικά, περισσότερο φαίνεται να αποδίδει σε στενους αυλους εμποδίζοντας μόνο τα αέρια, σε διευρυμένου ψηλοκολυμπαει.

View attachment 5799
Φένεται για αμερικάνικη η πυρίτιδα....μοιάζει με την πυρίτιδα των Federal Classic Hi-Brass 36gr....
 
Το σκεφτηκα κ αυτο Γιωργο αλλα δεν εχω βρει αλλους παρομοιους διασπορεις ετσι..για αυτο κ ανοιξα κ δευτερο φυσιγγι απο αλλο κουτι..οχι οτι ειναι κακο αλλα μου ειχε φανει περιεργο..
Δεν το έχουν όλες οι μηχανές όμως αυτό τασουλη.. μπορει μόνο του Αντρέα να το έχει έτσι..
 
Back
Top