Παρουσίαση Φυσιγγίων

Και την κουροπατοβα σοκολ την βαφτιζανε.το 1,70χ34 εινσι σοστη δοση.η πολονοας η παλεα κοπη ειναι μαυρη προς ανθρακι χρωμα φηλιδια σαν της Α1 χονδροκοκη.στα 34γρ παει 1.75 σε ενησχιμενη δοση η 1.70 σε νορμαλ.παντα σε αστερη
 
Και την κουροπατοβα σοκολ την βαφτιζανε.το 1,70χ34 εινσι σοστη δοση.η πολονοας η παλεα κοπη ειναι μαυρη προς ανθρακι χρωμα φηλιδια σαν της Α1 χονδροκοκη.στα 34γρ παει 1.75 σε ενησχιμενη δοση η 1.70 σε νορμαλ.παντα σε αστερη
Ίσως σοκολ..
Η κουροπατβα ήταν βαθύ πράσινο....
Αλλα στην ουσία έλεγαν οι πιο παλιοί ότι ήταν ακριβώς το ίδιο......
 
Και την κουροπατοβα σοκολ την βαφτιζανε.το 1,70χ34 εινσι σοστη δοση.η πολονοας η παλεα κοπη ειναι μαυρη προς ανθρακι χρωμα φηλιδια σαν της Α1 χονδροκοκη.στα 34γρ παει 1.75 σε ενησχιμενη δοση η 1.70 σε νορμαλ.παντα σε αστερη
Της δοσολογιες της α1 εχει στα 34 γαμοδερνουν
 
Είναι sokol Πολωνίας παιδιά. Μου έχει μείνει λίγη ακόμα kouropartwa και λίγη sokol Ρωσίας στην κατοχή μου. Μακάρι να τις ξανάβλεπαμε στην Ελλάδα. Απλά υπέροχες πυριτιδες.
Μεταγενεστερη πολονιας μπορει.καμια σχεση με την παλια.εχω καμποση παλια και την δουλευο.γιαυτο το λεο με σηγουρια
 
Μεταγενεστερη πολονιας μπορει.καμια σχεση με την παλια.εχω καμποση παλια και την δουλευο.γιαυτο το λεο με σηγουρια
Γιάννη αν θυμάμαι καλά πρέπει να ειταν το 1991 που την είχα πάρει..Εφερνε ένα μαγαζί σε βαρέλι τον 20 κιλών.
 
Κuropatwa δεν είναι.. Γιατί δεν ταιριάζει κ το χρώμα που περιγράφεται παρακατω αλλά ουτε κ η δοσολογία(αποσπασμα του 2002)....

View attachment 26903
Δεν γνωρίζω αν υπήρχαν δυό διαφορετικές Kuropatwa αλλά αυτή που γέμιζα και ταιριάζει
απόλυτα στην περιγραφή διαστάσεις -χρώμα γεμιζόταν το πολύ 1.60 Χ32 με πλαστικό βύσμα .
1.55 ήταν η νορμάλ δοσολογία της .
 
Κuropatwa δεν είναι.. Γιατί δεν ταιριάζει κ το χρώμα που περιγράφεται παρακατω αλλά ουτε κ η δοσολογία(αποσπασμα του 2002)....

View attachment 26903
Θα ανεβάσω και φώτο μέσα στην εβδομάδα από kouropatwa αν θέλετε και sokol ρωσιας
 
Βρηκα και αυτη κουροπατοβα λεβεντεσ

20 ετιας την κοβω
Δεν ξερω δοσολογια γεμισματος .big smile.


ενα αστειακι για να σπασει η κουραση της μερας

πισω στο θεμα μας:)
Αυτη ειναι η τσιμπουκοβα....θελει στριμογμα για να δουλεψει .my man.
 
Back
Top