Παρουσίαση Φυσιγγίων

Κάποτε έλεγαν ( ότι πληρώνεις παίρνεις) πάει και αυτό,το πήρε το ποτάμι, να δίνεις 1,00€+++ και να έχει μέσα αυτό!!!!! για γέλια και για κλάματα η δουλειά.Α!!! Τουλάχιστον ήταν 5αρια τα σκάγια, κάτι είναι και αυτό:cool:View attachment 23296View attachment 23297View attachment 23298
@Kostas ContraDosi καλημέρα αγόρι μου, είπες τίποτα;;;;
 
Κάποτε έλεγαν ( ότι πληρώνεις παίρνεις) πάει και αυτό,το πήρε το ποτάμι, να δίνεις 1,00€+++ και να έχει μέσα αυτό!!!!! για γέλια και για κλάματα η δουλειά.Α!!! Τουλάχιστον ήταν 5αρια τα σκάγια, κάτι είναι και αυτό:cool:View attachment 23296View attachment 23297View attachment 23298
Bύσμα 15άρι ή 12άρι Άρη ;
 
Κάποτε έλεγαν ( ότι πληρώνεις παίρνεις) πάει και αυτό,το πήρε το ποτάμι, να δίνεις 1,00€+++ και να έχει μέσα αυτό!!!!! για γέλια και για κλάματα η δουλειά.Α!!! Τουλάχιστον ήταν 5αρια τα σκάγια, κάτι είναι και αυτό:cool:View attachment 23296View attachment 23297View attachment 23298
Δν διακρίνω καλά...αλλά με Α1×36 είναι ρε;;;
:oops:
 
Κάποτε έλεγαν ( ότι πληρώνεις παίρνεις) πάει και αυτό,το πήρε το ποτάμι, να δίνεις 1,00€+++ και να έχει μέσα αυτό!!!!! για γέλια και για κλάματα η δουλειά.Α!!! Τουλάχιστον ήταν 5αρια τα σκάγια, κάτι είναι και αυτό:cool:View attachment 23296View attachment 23297View attachment 23298
Αυτό είναι με τον χάρτινο κάλυκα?
 
Είναι δυνατόν ένα φυσίγγι με τέτοιο όνομα να έχει ισπανική μπαρούτι και ούτε καν στην σωστή δοσολογία, και να το πληρώνεις 1,10€ το τεμάχιο;;;;; κρίμα.
Το όνομα πληρώνεις ... Το οποίο μάλλον τώρα πια είναι και το μόνο γερμανικό στοιχείο σ'αυτά τα φυσίγγια !!!;)
Τι νόμιζες δηλαδή; Ότι οι γερμανοί είναι υπεράνω ;;; Και δεν κάνουν πουστιές ;;; ... Αυτοί είναι οι πρώτοι διδάξαντες !!! .yel.
Αυτό είναι με τον χάρτινο κάλυκα?
Το πλαστικό είναι Παναγιώτη. Αλλά και για το χάρτινο, πριν κανένα χρόνο, είχε γίνει παρόμοια συζήτηση εδώ .
 
Το όνομα πληρώνεις ... Το οποίο μάλλον τώρα πια είναι και το μόνο γερμανικό στοιχείο σ'αυτά τα φυσίγγια !!!;)
Τι νόμιζες δηλαδή; Ότι οι γερμανοί είναι υπεράνω ;;; Και δεν κάνουν πουστιές ;;; ... Αυτοί είναι οι πρώτοι διδάξαντες !!! .yel.

Το πλαστικό είναι Παναγιώτη. Αλλά και για το χάρτινο, πριν κανένα χρόνο, είχε γίνει παρόμοια συζήτηση εδώ .

Το ονομα πληρωνουν Στελιο .....Και δεν μπορω να καταλαβω πως ''εβγαλαν'' αυτο το ''ονομα''.....τα μεγαλυτερα
λαμογια ειναι....Ειδες τι εγινε με την VW......και οχι μονο.......
Περα απο αυτο....αυτη η ''κολωνια''.....κραταει χρονια....Το 1975 περναγαμε τα Γερμανικα συνορα με
επικαθημενη νταλικα.....με ολα επανω της ''παρανομα''.....λαστιχα ....αποστασεις τρακτορα επικαθημενου,,,,,
κτλ - κτλ....με ενα μπουκαλακι κονιακ Μεταξα 3 αστερων....οχι χαρτια υπεγραφαν....και κ@λο θα εδιναν...
για ενα μπουκαλακι κονιακ....Αυτοι ειναι....Τους γνωρισα καλα....γι'αυτο καμαρωνω που ειμαι ΕΛΛΗΝΑΣ!!!
Τι να πρωτο πω....για αυτην φάρα.....Σταματω εδω.....
Συγνωμη για το topic.
 
Φυσιγγι αγοράς του '17, και στην επόμενη σελίδα είναι το πιο οικονομικό special που κ αυτό γεμίζετε με πυρίτιδα της bp..

https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Γνώμες-φυσιγγίων.1142/page-214
Ειναι λοιπον φανερό ότι άλλαξε πυριτιδα..
Κ στην περιπτωση εδώ περα είναι ανεπίτρεπτο εφόσον γεμίζετε με ισπανική μόνο κ μόνο για το κόστος που πωλουνται τα συγκεκριμένα φυσίγγια..
Βεβαια είναι κ εισαγόμενο φυσίγγι κασετινας κ με βαρυ όνομα όποτε ότι υλικά κ αν ειχε τόσο περιπου θα το εδιναν, αλλά είναι άλλο θέμα κ αυτό............
Πάντως κ ειδικά όταν προκειται για αυτές τις εταιρίες κρατάω κ μια μικρή επιφυλαξη ως προς το είδος της πυριτιδας..
Μπορεί όντως να είναι ισπανική αλλά μπορεί κ οχι..............
 
Last edited:
Φυσιγγι αγοράς του '17, και στην επόμενη σελίδα είναι το πιο οικονομικό special που κ αυτό γεμίζετε με πυρίτιδα της bp..

https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Γνώμες-φυσιγγίων.1142/page-214
Ειναι λοιπον φανερό ότι άλλαξε πυριτιδα..
Κ στην περιπτωση εδώ περα είναι ανεπίτρεπτο εφόσον γεμίζετε με ισπανική μόνο κ μόνο για το κόστος που πωλουνται τα συγκεκριμένα φυσίγγια..
Βεβαια είναι κ εισαγόμενο φυσίγγι κασετινας κ με βαρυ όνομα όποτε ότι υλικά κ αν ειχε τόσο περιπου θα το εδιναν, αλλά είναι άλλο θέμα κ αυτό............
Πάντως κ ειδικά όταν προκειται για αυτές τις εταιρίες κρατάω κ μια μικρή επιφυλαξη ως προς το είδος της πυριτιδας..
Μπορεί όντως να είναι ισπανική αλλά μπορεί κ οχι..............
Αααα μπράβο, για τον ίδιο λόγο το άνοιξα και εγώ, μιας και είχα ξανά ανοίξει ποιο παλιά και ήξερα ότι έχει ΜΒ36 και τώρα που έχω κάμποση από αυτή, ήθελα να πάρω μια εικόνα,και αντίκρισα μέσα psb2
 
Είναι δυνατόν ένα φυσίγγι με τέτοιο όνομα να έχει ισπανική μπαρούτι και ούτε καν στην σωστή δοσολογία, και να το πληρώνεις 1,10€ το τεμάχιο;;;;; κρίμα.
η δοσολογία μια χαρά είναι ρε φίλε, για την τιμή συμφωνώ απόλυτα
 
Προσωπικη μου αποψη
Δεν θα γινουμε ολοι ιδιογομωτες
Οπως δεν θα γινουμε ολοι πασης φυσεως επαγγελματιες
Καπιοι θα αγορασουμε τα φυσιγγια μας
Το γερμανικο 36αρι το ριχνω χρονια
Το χαρτινο
Και το πλαστικο ομως το εχω μαζι
Ποτε δεν με προδοσε
Ποτε δεν ηταν βαρυ και ποτε δεν μου διαλεξε καιρο
Επομενως μου κανει
Δεν με νοιαζει και αν του βαλουν μεσα αχυρο
Αρκει να συνεχισει να μου κανει
Αν σταματησει τοτε απλα δεν θα το περνω
Θα δινω το 1.10 που κανει το ενα γιατι ριχνω λιγα και μεχρι σημερα δεν μου χει χαλασει χατηρι
Δεν υπαρχει εταιρεια που να μην εχει κανει αλλαγες
Και πως να μην εφοσον οι ιδιες οι μπαρουτες αλλαζουν ακομη και απο λοτ σε λοτ για να μην πω που σταματανε στα καλα καθουμενα τηννπαραγωγη καποιας για να βγαλουν αλλη
Πρωτοι που το ξερουν αυτο ειναι οι ιδιογωμωτες
Επομενως για οσο το φουσεκι που αγοραζουμε κανει αυτο που εκανε παντα δεν με ενδιαφερει τι εχει μεσα αρκει να το κανει
Εχω δει φουσεκι τις φιοκι αυτο το ασπρο με τα χρυσα γραματα τον φασιανο να ειναι κλεισμενο λες και το χει κλεισει ο γιος μου που ειναι στο δημοτικο

τελειο δεν υπαρχει πουθενα και πιο σωστα δεν υπαρχει για ολους

οσο μας ικανοποιει το αποτελεσμα εχει καλως
Εμας. Οχι τον φιλο μας τον συγκηνηγο μας κλπ

Οταν σταματησει παμε αλλου
 
η δοσολογία μια χαρά είναι ρε φίλε, για την τιμή συμφωνώ απόλυτα
1,85 τουλάχιστον, στο 1,85χ36 έχει τα ιμπεριαλ τα 36αρια του ο Καρδαράς και τα έχει 6,50€ την 25αδα!!!!!!! Και άλλες ελληνικές μάρκες αξιόλογες μπιτουρμπο π.χ. και άλλες πολλές, όχι εισαγωγή και 1,10€ το ένα
 
Back
Top