Παλιά φυσίγγια


Κάλυκες της πυρκαλ 16 cal με φυξ πυρίτιδα και χαρτάκι ίσως για ασφάλεια η οικονομία και είναι η μόνη εταιρεία που έχω δει σε Κάλυκες να το κάνει αυτό.
Αυτοί οι κάλυκες είναι γεμισμενοι από παλιό καταστηματάρχη ειδών κυνηγιου...
Το ξερω γιατι κ εγώ από εκεί που τους πηρες κ εσυ τους είχα παρει κ είχα ρωτήσει...
 
Last edited:
Αυτοί οι κάλυκες είναι γεμισμενοι από παλιό καταστηματάρχη ειδών κυνηγιου...
Το ξερω γιατι κ εγώ από εκεί που τους πηρες κ εσυ τους είχα παρει κ είχα ρωτήσει...
Απο το ίδιο που είχαμε ξανα πει.. αυτός τους γέμιζε; ;; ήταν σε 100δα το κουτί και νόμιζα ότι ήταν από την πυρκαλ.. σου ειπε το λόγο που το έκανε; ;;
 
Απο το ίδιο που είχαμε ξανα πει.. αυτός τους γέμιζε; ;; ήταν σε 100δα το κουτί και νόμιζα ότι ήταν από την πυρκαλ.. σου ειπε το λόγο που το έκανε; ;
Δεν γίνεται η κάθε βιοτεχνία να θέλει να γεμισει κ να πουλήσει κάλυκες κατα αυτό τον τρόπο κ σε ποσοτητα..
Γιατί ο καθένας θέλει να βάλει πυρίτιδα της επιλογής του κ στην δόση που εκείνος θέλω..
Παραγγελία για πελατες ήταν.....
 
Το μόνο φυσιγγι που γλίτωσε από την νεανική κουταμάρα , το χα βρει σε μια αποθήκη σε ένα χάρτινο κουτακι μαζί με δυο lambro Demi που είχαν λιώσει οι παφυλες από την σκουριά .




Κάπου έχω και μερικά Ελληνικά 20ρια και ανάμεσα τους μερικά Σταρ Ελλάς ρελιαστα όπως σας είχα πει παλιότερα αλλά πρέπει να γίνει ανασκαφή .
 
Back
Top