Παλιά φυσίγγια

Οι πλαστικοί s4 12/67 με 6.45 καψούλι. έτσι τους πρέπει να κελαηδούν ακόμα. Μπραβο

66.10 ειναι και δεν παει το μιαλο σου τη κανουν στα τσιχλωνια....
Καλυκας 30 χρωνων μπαρουτι το ιδιο σκαγια 20 χρωνων.....μονο ο τασκωφ μου το χαλασε λιγακη.....
 
66.10 ειναι και δεν παει το μιαλο σου τη κανουν στα τσιχλωνια....
Καλυκας 30 χρωνων μπαρουτι το ιδιο σκαγια 20 χρωνων.....μονο ο τασκωφ μου το χαλασε λιγακη.....

Μιχάλη πολύ ωραία, τα 6.45 δεν κανουν αφλογιστίες;
 
Μιχάλη πολύ ωραία, τα 6.45 δεν κανουν αφλογιστίες;
Και αφλογιστιες και βραδυφλογιες κανουν 1-2 στο κουτι μου εκαναν περσι,θελουν προσοχη ,να τυχει στην τσιχλα δεν τρεχει τιποτα αλλα σε περδικα και μπεκατσα δεν ρισκαρω
 
Μιχάλη πολύ ωραία, τα 6.45 δεν κανουν αφλογιστίες;
Και αφλογιστιες και βραδυφλογιες κανουν 1-2 στο κουτι μου εκαναν περσι,θελουν προσοχη ,να τυχει στην τσιχλα δεν τρεχει τιποτα αλλα σε περδικα και μπεκατσα δεν ρισκαρω

Μεχρη στηγμης δεν εχω καταλαβη κατι...καμοια 30αρια που εχω ρηξει ηταν ....ρουκετες..... .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic.

Για αυριο που εχει ολοημερο περπατητο θα σας πω καλητερα.....
 
Μεχρη στηγμης δεν εχω καταλαβη κατι...καμοια 30αρια που εχω ρηξει ηταν ....ρουκετες..... .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic.

Για αυριο που εχει ολοημερο περπατητο θα σας πω καλητερα.....
Με χάρτινο ιδεαλ εριξα και άργησε να σκάσει..
 
Και αφλογιστιες και βραδυφλογιες κανουν 1-2 στο κουτι μου εκαναν περσι,θελουν προσοχη ,να τυχει στην τσιχλα δεν τρεχει τιποτα αλλα σε περδικα και μπεκατσα δεν ρισκαρω

Μολλης γυρησα απο ενα περπατητο...40-45 φυσιγγια και προβλημα σε ΚΑΝΕΝΑ........
 
Back
Top