Παλιά φυσίγγια

Για τον Βασιλη που τα εχει απωθημενα κ για τον Κωστα....
Σε καλυκα Dorkas Greece...
View attachment 6405View attachment 6406
Και σε Ν6...... .sarcastic. ...σπανίζει αυτό το νούμερο.....sarcastic..sarcastic.
Αν βλέπω καλά από το χρυσό δακτυλίδι στο καψούλι πρόκειτε για το CX1000....
Κουκλοφύσιγγα είναι....sarcastic.
 
Φίλε Κώστας252 φύλαξέ τα. Και το κουτί τους επίσης. Πραγματικά κειμήλια.
Καλησπερα Βασιλη. αυτα τα φυσιγγια διατηρηθηκαν στον χρονο επειδη καποιος πραγματικος συλεκτης που δεν χρειαζοταν ευσημα πριν αρκετα χρονια στην αμερικη προσπαθουσε με αρκετο κοπο να τα βρει και να περασουν σε αλλα χερια τωρα με την παροδο του χρονου.Η φωτο αφιερωμενη στον μπαρμπα Νικο.
 
Καλημέρα κύριοι ένα εντυπωσιακό φυσίγγι το καλύτερο magnum που έχω ρίξει εγώ όπως με ενημέρωσε ο φίλος μου και μέλος Κωνσταντίνος(konstantinos)ανήκει στο παρελθόν.Remington nitro magnum 3" 1&5/8 oz ή 46 gr. N.4uploaded photo

Το ιδιο φυσιγγι αλλα σε 42γρ πρεπει να το εχω ριξει σε μια καραβιά λαγους. Με διαφορα το καλύτερο εμπορικό που υπάρχει. Σκληρα σκαγια, μπαφερ ωραιος συγκεντρωτηρας...
 
Καλησπερα Βασιλη. αυτα τα φυσιγγια διατηρηθηκαν στον χρονο επειδη καποιος πραγματικος συλεκτης που δεν χρειαζοταν ευσημα πριν αρκετα χρονια στην αμερικη προσπαθουσε με αρκετο κοπο να τα βρει και να περασουν σε αλλα χερια τωρα με την παροδο του χρονου.Η φωτο αφιερωμενη στον μπαρμπα Νικο.
Πραγματικο ευρημα ,Μπραβο Κωστα σε ευχαριστω για την αφιερωση εισαι πραγματικος συλλεκτης
 
Back
Top