Παλιά φυσίγγια

Σας χαιρετώ όλους. Αρχές Ιουλίου θα βρίσκομαι για διακοπές στην Πελοπόννησο. Αν είναι κάποιος από την περιοχή και έχει διπλά παλιά φυσίγγια ας μου στείλει για ανταλλαγή.
Αν κατεβάσεις κανα κουτί πυρίτιδα ελληνικό που δεν εχω υπάρχουν αρκετά 2πλα..
 
Αν κατεβάσεις κανα κουτί πυρίτιδα ελληνικό που δεν εχω υπάρχουν αρκετά 2πλα.
Αναμνήσεις, πιτσιρίκια στο δημοτικό
για να δώσουμε κάτι στο ένα χέρι, το άλλο χέρι με ανοιχτή χούφτα. Περίμενες να πάρεις πρώτα και μετά να δώσεις.
 
Αν κατεβάσεις κανα κουτί πυρίτιδα ελληνικό που δεν εχω υπάρχουν αρκετά 2πλα..
Δυστυχώς στη Κύπρο δεν είχαμε ποτέ εισαγωγές πυρίτιδας σε κουτιά
Τα αγοράζαμε με το κιλό σε σακούλι από τους μεγαλέμπορους
Έχω παλιά φυσίγγια και κυπριακά αν σε ενδιαφέρει
 
Αναμνήσεις, πιτσιρίκια στο δημοτικό
για να δώσουμε κάτι στο ένα χέρι, το άλλο χέρι με ανοιχτή χούφτα. Περίμενες να πάρεις πρώτα και μετά να δώσεις.
Ετσι και τώρα... ανταλλαγή εδωσα 100 αυτοκόλλητα παίχτες για τον ΡΟΝΑΛΤΟ ΦΑΙΝΌΜΕΝΟ... ανταλλαγές
με βολους..τσαφιδες... αυτοκινιτακια... και μετά στο γκαιμ μποΐ ψηφιακά Πόκεμον :cool:
 
Φίλε δεν με ενδιαφέρει πλέον για παλια φυσίγγια... εκτός και αν είναι κάποιο κουτί χάρτινα της ΠΥΡΚΑΛ....
αλλα επιδει καταλαβαίνω την ψώρα.yel.σου πες μου σε ποια περιοχή θα πας διακοπές να σε στείλω σε μαγαζί να πάρεις φυσίγγια του 2000s
Για να ευχαριστηθείς 2πλα της διακοπές σού..
 
Φίλε δεν με ενδιαφέρει πλέον για παλια φυσίγγια... εκτός και αν είναι κάποιο κουτί χάρτινα της ΠΥΡΚΑΛ....
αλλα επιδει καταλαβαίνω την ψώρα.yel.σου πες μου σε ποια περιοχή θα πας διακοπές να σε στείλω σε μαγαζί να πάρεις φυσίγγια του 2000s
Για να ευχαριστηθείς 2πλα της διακοπές σού..
Ευχαριστώ, θα κινηθώ Πάτρα, Καλαμάτα, Ναύπλιο και Μονεμβασιά.
 
Καλό απόγευμα! Από λαγόκυνηγό που σταμάτησε το κυνήγι πέσαν αυτά τα φυσίγγια στα χέρια μου! Όλα είναι χονδρά νούμερα σχετικά.
Αυτοι που κάνουν συλλογή αν θέλουν κάποιο η κάποια από αυτά μπορούν να τα πάρουν.όλα υπάρχουν σε πάνω από 5-6 άρα μπορούν να δοθούν σε πάνω από ένα άτομο ..το μόνο που υπάρχει μονό είναι το κουτάκι του Remington (duplex 4/6 magnum) και το φυσιγγι του που το δίνω και αυτό..δίνονται εννοείται δωρεάν.083EA89D-7CE1-465C-B5FD-3341CC4A017F.jpegDD72E6EE-FEAE-42A0-9E8B-893DB5A027A7.jpeg0D630B7E-D097-45BB-90F3-B40BA8E16A5A.jpeg
 
Γιαννη Καλησπερα .Με ενδιαφερει το κουτι τo Remington.Αν ειναι γεματο Εχω βαρεσει πολλους λαγους με αυτα .Αν ψαχνεις κατι και εχω να σου στειλω Αλλιως να στο πληρωσω
Νίκο ναι θα στο στείλω .δεν θέλω χρήματα ουτε κάτι άλλο..έχω ένα τελευταίο φυσίγγι από το κουτί.θες και αυτό?
 
Καλό απόγευμα! Από λαγόκυνηγό που σταμάτησε το κυνήγι πέσαν αυτά τα φυσίγγια στα χέρια μου! Όλα είναι χονδρά νούμερα σχετικά.
Αυτοι που κάνουν συλλογή αν θέλουν κάποιο η κάποια από αυτά μπορούν να τα πάρουν.όλα υπάρχουν σε πάνω από 5-6 άρα μπορούν να δοθούν σε πάνω από ένα άτομο ..το μόνο που υπάρχει μονό είναι το κουτάκι του Remington (duplex 4/6 magnum) και το φυσιγγι του που το δίνω και αυτό..δίνονται εννοείται δωρεάν.View attachment 49425View attachment 49426View attachment 49427
Αυτά τα 4 που έχω κυκλώσει θα με ενδιέφεραν. Τα αλλά δυο μέσα στο τετράγωνο τι είναι?
View attachment 49434
Καλησπέρα! Έγινε θα σου τα στείλω αυτά τα 4.αν θες και κανένα άλλο πες μου.
Το πράσινο είναι της Nobel sport το m-speed 34 gr ,έχουν σβήσει τα γράμματα γι αυτό δεν φαίνεται καλά.
Το μπλε δεν ξέρω.εχει μια χήνα φωτό και από την άλλη γράφει το μήκος του κάλυκα ,τίποτα άλλο.
Και δεν φαίνεται να έχουν σβήσει κάποια γράμματα.
Οποίος άλλος θέλει μπορεί να μου στείλει p.m τα στοιχεία του να τα ταχυδρομήσω.A2013772-79A9-46A3-BD04-F5E1674CDB10.jpegA39CD664-F86C-4265-8E16-3EC816170F4E.jpegE74D8D2C-B993-4CDC-A614-5A5BBE8FD05E.jpeg
 
Last edited:
Back
Top