Παλιά φυσίγγια

το ένα βόσκει, το άλλο χαζεύει απέναντι.
Ωραία το είπες.... .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic.
Απλά το ένα παπί είναι ο πελάτης που τρώει και το άλλο που χαζεύει,είναι ο σερβιτόρος.

Υ.Γ Ωραία φυσίγγια πάντος.
Εκτός του Μαπάκι κ τν Azzot,τα άλλα δν τα έχω ξανά δει.
 
Καλησπέρα στην παρέα... Το hit 12 το έγραφε με 2 t;
Αυτό είναι το hitt 36γρ Αφοί Πετριδη από θεσ/νικη κ οχι το hit του Δορκα.....

View attachment 25900

Και το τελευταίο... Γνωρίζει κάποιος μάρκα;Ηλικία; Εχει δυό πρασινοκέφαλα, το ένα βόσκει, το άλλο χαζεύει απέναντι.
Champion διασποράς 36γρ..
 
Ωραία το είπες.... .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic.
Απλά το ένα παπί είναι ο πελάτης που τρώει και το άλλο που χαζεύει,είναι ο σερβιτόρος.

Υ.Γ Ωραία φυσίγγια πάντος.
Εκτός του Μαπάκι κ τν Azzot,τα άλλα δν τα έχω ξανά δει.
Ή απλά η μια κλέβει φαΐ κ η άλλη φυλάει τσίλιες .big smile.

Αυτό είναι το hitt 36γρ Αφοί Πετριδη από θεσ/νικη κ οχι το hit του Δορκα.....


Champion διασποράς 36γρ..
Δυνατός όπως πάντα, ευχαριστώ Τάσο. Δεν ήξερα οτι οι Πετρίδη είχαν δικά τους φυσέκια.
 
Ωραία το είπες.... .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic.
Απλά το ένα παπί είναι ο πελάτης που τρώει και το άλλο που χαζεύει,είναι ο σερβιτόρος.

Υ.Γ Ωραία φυσίγγια πάντος.
Εκτός του Μαπάκι κ τν Azzot,τα άλλα δν τα έχω ξανά δει.
Κώστα αν azot λες αυτόν που γράφει Giovanneti ειναι fiocchi ο κάλυκας φίλε! Η στάμπα ξεγελάει, μοιάζει πολύ με azot.
 
Κώστα αν azot λες αυτόν που γράφει Giovanneti ειναι fiocchi ο κάλυκας φίλε! Η στάμπα ξεγελάει, μοιάζει πολύ με azot.
Αα οκ τότε.
Η στάμπα με ξεγέλασε.
Όσο για τον κίτρινο κάλυκα τώρα που τν ξανάβλέπω, η στάμπα με τα παπιά, μου μοιάζει σαν ένα εξώφυλλο που είχαν τα manufrance σε κασετίνα επινικελωμένων όπου έβγαζε κάποτε.
 
Ή απλά η μια κλέβει φαΐ κ η άλλη φυλάει τσίλιες .big smile.


Δυνατός όπως πάντα, ευχαριστώ Τάσο. Δεν ήξερα οτι οι Πετρίδη είχαν δικά τους φυσέκια.
Τα φυσίγγια των αδερφών Πετρίδη τα γεμιζε ο Κυργιας. Τα ρίχνω πολλά χρόνια. Ειδικά τα 32 γραμμάρια τα δουλεύω σε τρυγόνι, τσίχλες και ότι άλλο..... πιατάκια, κάλυκες .....τα 30 γραμμάρια το μισοταπο είναι επίσης πολύ καλά. Τα τελευταία είναι σε προσφορά για να ξεστοκαρει.... για όποιον επιθυμεί στην ιστοσελίδα e aerovolo..... απ'όσο γνωρίζω δεν θα ξαναβγάλουν
 
Back
Top