Παλιά φυσίγγια

Ο παππους βρηκε τον κατάλληλο άνθρωπο να τα δώσει..Σου αξίζαν αυτά τα δώρα Γιάννη κ στο λέω με κάθε ειλικρινια....
Μου αρέσουν τα υλικά που γεμιζεις,ο τρόπος που γεμιζεις και γενικά οι επιλογές σου γυρω απο το κυνήγι....
 
Σημερινα δωρα απο εναν παπου.καλικες gevelot baikal κατει αλους μαροκο γραφανε.πολη πραμα απο καλικες ταπες μαλινες γνησιες χαρτακια αναφπλιοτη κιαλα πολα καλουδια
Ωραία πράματα ρε Γιάνναρε....απλά κ εντελώς παραδοσιακά.
Πάρε κ χαρτάκια να δεις... :p

20210108_225012.jpg
 
Ωραία πράματα ρε Γιάνναρε....απλά κ εντελώς παραδοσιακά.
Πάρε κ χαρτάκια να δεις... :p

View attachment 21316

Ωραίες μαρκες για ποκερ..τι λες το στρώνουμε...?? .yel.
Ρε κάτι σβουρες που έχει να ρίξει η ρελιαστρα.. :)
 
Ιωακειμίδης από τη Χαλκίδα, έχει κλείσει το μαγαζί. Ο πατέρας του ήταν ξακουστός οπλουργος με το παρατσούκλι Γερμανακος επειδή έφτιαχνε τα όπλα των Γερμανών στην κατοχή.
Ο Παπακωνσταντίνου στην Χαλκίδα γεμίζει ακόμα τα δικά του τα tordo αν θυμάμαι καλά;
Είχα ακούσει καλά λόγια για αυτά όπως και ότι είχε αρκετά καλές τιμές .
 
Ο Παπακωνσταντίνου στην Χαλκίδα γεμίζει ακόμα τα δικά του τα tordo αν θυμάμαι καλά;
Είχα ακούσει καλά λόγια για αυτά όπως και ότι είχε αρκετά καλές τιμές .
Όχι πλέον, νομίζω ότι έχει πέσει πάρα πολύ σα μαγαζί...
Πράγματι είχε εξαιρετικές τιμές σε όλα τα εμπορικά και στα δικά του, είχαν φανατικούς φίλους εδώ στην επαρχία, εγώ προσωπικά δεν τα είχα δοκιμάσει.
 
Το βρήκα σήμερα κάτω, λίγο πιο πέρα απο το χωράφι.View attachment 21402View attachment 21403View attachment 21404View attachment 21400View attachment 21401
Ωωωωω ρε φιλε setter!!!! Τα πρόλαβα αυτα. Κάτι πράσινα έριχνα 32 γραμμάρια νομιζω όταν ξεκιναγα. Τα έφερνε τότε το μίνι μάρκετ του χωριου!!!! Τα ΑΠΟΛΛΩΝ τα θυμάστε ωρέ Ευβοιωτες?
 
Back
Top