Παλιά φυσίγγια

Με το αναλογο τσοκακι και νουμερο σκαγιων πιστευω να κανει ολα τα χατίρια.
Μιλαω για μαμισια τσοκακια,αμα βιδωσεις φιδισιους εγκεφαλους δεν ξερω....
Το παλιο 30αρι ηταν με aquila 24 αμα δεν κανω λαθος και drago στο 1,46-48.
 
Μισοταπο με κλειστα τσοκ και μολυβδινα ημισκληρα,γεμιζεις περιφεριακα.
Μεγαλη η παραμοφωση και κανει ζημια απλα.
Με ντιανα και ντεμι φιλε εχω κανει τρομερες lr τουφεκιες εποχες 2000- 2001 με super felt στα περιοδικα τοτε ανέφεραν 206 formula δεν ορκιζομαι κιόλας?
 
Απονε με σκότωσες!Δεν έριχνα τίποτα άλλο.30 γρ Ν10 στις μαύρες και στα ορτυκια.Μπασιματα τσίχλας Ν9 και μέχρι το τέλος της σεζόν.Κριμα που τα σταμάτησαν.
Ημουν σιγουρος...Εισαι μεγαλος φαν της cheddite......και οχι αδικα........
Ισως αυτο να ναι παρόμοιο το θεμα ειναι αν εισάγονται?
οχι δεν ειναι το ιδιο..τουλαχιστον ως προς την βυσματωση....

Το παλιο 30αρι ηταν με aquila 24 αμα δεν κανω λαθος και drago
Σωστα....

Με ντιανα και ντεμι φιλε εχω κανει τρομερες lr τουφεκιες εποχες 2000- 2001 με super felt στα περιοδικα τοτε ανέφεραν 206 formula δεν ορκιζομαι κιόλας?
Ετσι ελεγαν οντως..Ηταν στο κουτι με τον φασιανο?

Μισοταπο με κλειστα τσοκ και μολυβδινα ημισκληρα,γεμιζεις περιφεριακα.
Μεγαλη η παραμοφωση και κανει ζημια απλα.
Αλεξ δεν τα εχω ριξει(γιατι δεν ετυχε)σε καρτερι κ μακρινες τουφεκιες κ εκει δεν ξερω να απαντησω...αλλα σε τουφεκιες περπατητου με τσοκ 1-3 κ 18,2 αυλο κανει παταγο κ χωρις της μολυβδωσεις τον διασπορας με ελικοειδη..
 
Ημουν σιγουρος...Εισαι μεγαλος φαν της cheddite......και οχι αδικα........

οχι δεν ειναι το ιδιο..τουλαχιστον ως προς την βυσματωση....


Σωστα....


Ετσι ελεγαν οντως..Ηταν στο κουτι με τον φασιανο?


Αλεξ δεν τα εχω ριξει(γιατι δεν ετυχε)σε καρτερι κ μακρινες τουφεκιες κ εκει δεν ξερω να απαντησω...αλλα σε τουφεκιες περπατητου με τσοκ 1-3 κ 18,2 αυλο κανει παταγο κ χωρις της μολυβδωσεις τον διασπορας με ελικοειδη..
Τάσο ντουφεκια με 3* στα 35+ και δεν...Επεφτε το μαδημα σύννεφο αλλά δεν την κράταγε.Δεν φτιάχτηκε άλλωστε για αυτόν τον λόγο.Γνωμη μου από τα χιλιάδες της εταιρίας που έχω ρίξει.
 
Τάσο ντουφεκια με 3* στα 35+ και δεν...Επεφτε το μαδημα σύννεφο αλλά δεν την κράταγε.Δεν φτιάχτηκε άλλωστε για αυτόν τον λόγο.Γνωμη μου από τα χιλιάδες της εταιρίας που έχω ρίξει.
Λογικοτατο για μισοταπα...Απο την αλλη μερια ομως πολλοι ισχυριζονται πως καποια μισοταπα με κλειστα τσοκ απο 3*+ βγαζουν σφιχτες τουφεκιες κ αρα ειναι καταλληλα κ για σχετικα μακρινες βολες...προφανως(και οπως παντα..) θα μετραει κ το στησιμο του καθε φυσιγγιου...

χιλιαδες??για αυτο ξεμειναν η τσιχλοφασσαδες του livorno?? .yel. .yel.
περα απο τα αστεια παιζει να ειναι κ απο τα πιο σταθερα ιταλικα φυσιγγια σε αποδοση.....
και πολυ διαφημηση στις τσιχλοταινιες του lugari....

Ναι με τον φασιανο ηταν ,ακομα να ξεχασω τις κωλοτουμπες που εκανε ο κουνενες μετα την τουφεκια ουτε εγω δεν το πίστευα.
και μετα με αυτο που ειδες εκανες κ εσυ κωλοτουμπες απο την χαρα σου....yel.
 
και μετα με αυτο που ειδες εκανες κ εσυ κωλοτουμπες απο την χαρα σου....yel.
Σου χα πει την ιστορια καθηγητης ο κουνενες ,οταν θηρευεις τετοια θηραματα εχει αλλη αξια απο μονο του ,αλλα ηταν και τουφεκια που δεν ξεχνιέται.
 
'90s Νικο..(τοτε ειχε την αντιπροσωπεια ο Σωτηροπουλος)...
Αυτοι οι μπαρμπαδες παιζει να εχουν κ βολια απο την επανασταση του '21..ειναι μεχρι να βγουν στο φως... :D
Ψαγμενος παππους ομως ? Τραποφυσιγγα 28γρ .
 
Back
Top