Παλιά φυσίγγια



short term goal setting in sport
Τα πρώτα για την νέα χρονιά. Αφον λαμπρό φυσιγγαρες για χρήση. Από τον φίλο Παναγιώτη. Παρατήρησα ότι έχουν μια μικρή διαφορά στους κάλυκες.. Στο ένα κουτί γράφει για την πυρίτιδα snia B.P.D. Ενώ τα άλλα ήξερα για τέκνα.
 
Εννοειται πως αυτα με το χαρτακι εσωτερικα ειναι παλαιοτερα κ απο τα πρωτα biturbo..
Η tecna κυκλοφορησε το '88 και ηταν προιον της ιταλικης ΒΡD..
Εαν δεν απατωμε την ιδια χρονια παρουσιασαν κ η Λαμπρου το biturbo(xρωσταω ετη κατασκευης διαφορων φυσιγγιων..)
Aρα κατα μια πολυ μεγαλη πιθανοτητα κ αυτα εχουν tecna(αναφερει κ στο χαρτακι διπλης βασης)..
 
Last edited:
Πρ


short term goal setting in sport
Τα πρώτα για την νέα χρονιά. Αφον λαμπρό φυσιγγαρες για χρήση. Από τον φίλο Παναγιώτη. Παρατήρησα ότι έχουν μια μικρή διαφορά στους κάλυκες.. Στο ένα κουτί γράφει για την πυρίτιδα snia B.P.D. Ενώ τα άλλα ήξερα για τέκνα.
Πρωσπαθοντας να αντιγράψω αυτό ξεκίνησα την ιδιογωμοση
 
Εννοειται πως αυτα με το χαρτακι εσωτερικα ειναι παλαιοτερα κ απο τα πρωτα biturbo..
Η tecna κυκλοφορησε το '88 και ηταν προιον της ιταλικης ΒΡD..
Εαν δεν απατωμε την ιδια χρονια παρουσιασαν κ η Λαμπρου το biturbo(xρωσταω ετη κατασκευης διαφορων φυσιγγιων..)
Aρα κατα μια πολυ μεγαλη πιθανοτητα κ αυτα εχουν tecna(αναφερει κ στο χαρτακι διπλης βασης)..
Να πιάσω το μαυρομανικο να δούμε πυρίτιδες και άλλα
 
Το "Ωρίων" το γνωρίζετε; Φρεσκοριγμένο είναι, αν ειναι παλιο ή σε κυκλοφορία δεν γνωρίζω.
View attachment 8188View attachment 8189View attachment 8190
Καινούργιος κάλυκας φιοκι με το καινούργιο 616, πρέπει να είναι βιοτεχνίας τοπικής σε κάποιο σημείο της χώρας μας το οποίο μπορεί να είναι και πάρα πολύ καλό
 
petrol stations open today
pic uploads
Η 1 φωτογραφία είναι από το ανοιχτόχρωμο
Η 2 φωτογραφία είναι το σκούρο
Άδικα το θυσίασα ίδιο μοιάζει
Καλές οι φωτογραφίες σου φίλε μου και μπράβο σου, αλλά με μια ζυγαριά ακριβείας να πάρουμε μια γεύση τι βάρος γόμωσης είχε,
 
Καλές οι φωτογραφίες σου φίλε μου και μπράβο σου, αλλά με μια ζυγαριά ακριβείας να πάρουμε μια γεύση τι βάρος γόμωσης είχε,
Έχω αυτές τις παλιές της REX με 0.5 1 2 5 γραμμάρια δεν έχω ηλεκτρονικά μέσα ακόμα
 
Πέτυχες ποτε παρόμοια απόδοση τεο;
Όχι ποτε αλλά ήταν και μια εποχή που δεν υπήρχαν εργαλεία ιδιογωμοσης μόνο μια ρελιαστρα είχαμε μετά που πήρα τα σωστά εργαλεία και είχα και γνώσεις τα ξεπεράσα κατά πολύ αλλά οπός και να το κάνεις ήταν ήταν template για την εποχή
 
Όχι ποτε αλλά ήταν και μια εποχή που δεν υπήρχαν εργαλεία ιδιογωμοσης μόνο μια ρελιαστρα είχαμε μετά που πήρα τα σωστά εργαλεία και είχα και γνώσεις τα ξεπεράσα κατά πολύ αλλά οπός και να το κάνεις ήταν ήταν template για την εποχή
Με τι γεμίζεις τώρα τεο αν επιτρέπεται;
 
Back
Top