Παλιά φυσίγγια

Μου έχουν μίνει μόνο αυτά. Είχα μια χούφτα καμιά 15αριά σύνολο κ τα έριξα σε μπασίματα τσίχλας.....
Μα τα άτιμα τη κόψιμο έκαναν.....Τη κοντά τη μακριά...στουπί έπεφταν.... άσχετα αν τα έριξα με την αχρωμίωτη την SX1.....my man.



Εχεις τα πιο παλια σε καλυκα fiem κ ασπρα γραμματα..ενα κουτακι ειχα ριξει λιγο πριν παρει την εταιρια ο ναυπλιωτης σε καλυκα nobelsport και χρυσαφι γραμματα..
Μαλακια τουφεκια κ καλα αποτελεσματα θυμαμε..
εγω αυτο το παλιο euromix δεν θελω ουτε να το βλεπω.sarcastic.
Εγω το ιδιο λεω για τα παλια βεργινα..ιδια εποχη ειχα ριξει ενα κουτι ν8 κ οταν το θυμαμε αναρωτιεμε που διαολο πηγεναν τα σκαγια...sarcastic.
 
Εχεις τα πιο παλια σε καλυκα fiem κ ασπρα γραμματα..ενα κουτακι ειχα ριξει λιγο πριν παρει την εταιρια ο ναυπλιωτης σε καλυκα nobelsport και χρυσαφι γραμματα..
Μαλακια τουφεκια κ καλα αποτελεσματα θυμαμε..

Εγω το ιδιο λεω για τα παλια βεργινα..ιδια εποχη ειχα ριξει ενα κουτι ν8 κ οταν το θυμαμε αναρωτιεμε που διαολο πηγεναν τα σκαγια...sarcastic.
Θα είχε και σκάγια μέσα;
Η θα ήταν σαν του Ζαφειράκη που έριχνε ο Νίκος προχθές;;;; .very funny.
 
20181116-170742.jpg
Λίγα παλιά 3.5
 
Ax Diamant προφανως καποιας μικρης βιοτεχνιας στην Ιταλια..
Πολλα χρονια πισω ειχα ριξει τα tordo 30γρ, 8mm μεταλλο επινικελωμενο, σκουρο πρασινο χρωμα..
Να παρεις κ μια μικρη πτυσσομενη τσαπα να σκαβεις να μην τρως τα χερια σου...yelling.
 
Γειά σου Νίκο με τα Pyrkal σου
Αν υπήρχαν ακόμη θα ήταν η επιλογή μου σε όλα τα κυνήγια μου...
Λίγα έριξα γιατί δν τα πρόλαβα..
Άρτεμις 34gr & λίγα από τα μαύρα των 32 gr σε τσίχλα κ τρυγόνι και τα δύο.
Γεια σου Κωστα εγω κυνηγησα ελαχιστα με πυρκαλ προτιμουσα φυσιγγια απο ντοπιες βιοτεχνιες εφταχναν καλα φυσιγγια
 
Ax Diamant προφανως καποιας μικρης βιοτεχνιας στην Ιταλια..
Πολλα χρονια πισω ειχα ριξει τα tordo 30γρ, 8mm μεταλλο επινικελωμενο, σκουρο πρασινο χρωμα..
Να παρεις κ μια μικρη πτυσσομενη τσαπα να σκαβεις να μην τρως τα χερια σου...yelling.
Αυτό το AX diamant tordo 30gr με 8mm.... Το βρείκα πριν λίγο σε δική σου αναφορά...."Παλιά φυσίγγια" σελίδα 134...;)

Τα νύχια μου γι'αυτό δεν τα κόβω....sarcastic..sarcastic. να μπορώ να σκάβω!!
 
Εχεις τα πιο παλια σε καλυκα fiem κ ασπρα γραμματα..ενα κουτακι ειχα ριξει λιγο πριν παρει την εταιρια ο ναυπλιωτης σε καλυκα nobelsport και χρυσαφι γραμματα..
Μαλακια τουφεκια κ καλα αποτελεσματα θυμαμε..

Εγω το ιδιο λεω για τα παλια βεργινα..ιδια εποχη ειχα ριξει ενα κουτι ν8 κ οταν το θυμαμε αναρωτιεμε που διαολο πηγεναν τα σκαγια...sarcastic.
ρε παιδια ειναι να μην σας κατση η σκαρτη παρτηδα , οτι μαρκα και να ειναι , γιαυτο πολλοι δεν συμφωνουν , αλλοι κανουν μια μαρκα θρυλος , και αλλοι κανουν την ιδια μαρκα σκαρτη ανικανη να χτυπηση ακομα και σπουργητι, ετσυ ηταν και ειναι τα περησοτερα εμπορηκα φυσιγγια
 
Last edited by a moderator:
δορκας condor 25αετιας και πανω νο3 CONDOR ειχα ριξη κανα 2 κουτια καλα φυσιγγια σκληρα ομως


ρε παιδια ειναι να μην σας κατση η σκαρτη παρτηδα , οτι μαρκα και να ειναι , γιαυτο πολλοι δεν συμφωνουν , αλλοι κανουν μια μαρκα θρυλος , και αλλοι κανουν την ιδια μαρκα σκαρτη ανικανη να χτυπηση ακομα και σπουργητι


νεο βελοξ πολυ παλιο και αυτο νο9




 
Back
Top