Παλιά φυσίγγια

καπου πρεπει να εχω Βασιλη..καλο φυσιγγι ηταν..
"Επαιξαν" κ στο ν10 του χριστογιαννη παρεα με τις aries 2..
Λαχανι ναι κ στο τελος πρασινο ημιδιαφανο..
Πριν αυτο αυτο ομως υπηρχαν τα Dorkas (" σκετο")σε κοκκινο καλυκα σε cal 12 και και cal 16..
https://m.facebook.com/photo.php?fb...d":398325917372328,"share_id":0}]}}&__tn__=+=
Ειχαν κ μια ωραια σφραγιδουλα με ζαρκαδι(Δορκας..)
πιστευω εχω ενα 16αρι παω να δω τωρα που το θυμηθηκα..επανερχομαι..:D
 
Η πληροφοριες που αναγραφονταν στο πισω μερος του κουτιου των max33..Αλλα τα συγκεκριμενα δεν κρατησαν πολυ στην αγορα(4-5 χρονια αν θυμαμε καλα..)τα ειχα ριξει παλια πιτσιρικας αλλα δεν θυμαμε τα αποτελεσματα..θα τα ξαναδοκιμασω..Αναφερει κ το max35 που ουτε αυτο κρατηθηκε πολυ κ συντομα αντικατασταθηκε απο το max 36..
 
Αρχες 90 δεν εριχνα Lambro κοκκινα τοτε γιατι δε μου αρεσαν. Εριχνα τα μαυρα C7 που μου καναν τον ωμο μαυρο, και κατι φυσιγγια ALFA που δεν ξερω αλλα στοιχεια. Τα ασπρα Lambro ηταν η εξαιρεση τοτε, αλλα και παλι μονο χειμωνα.

Παιζει βεβαια να ηταν πιο μαλακα απο τα C7 αλλα τοσα ηξερα τοτε, τοσα εκανα
 
WINCHESTER AA Μαυρα εχω δει . κοκκινα εχω δει μου χαρισαν και αυτα τα ασημενια
Βγαίνουν έτσι μερικά στην σειρά ΑΑ όπως και τα supersport που αν κρίνω από το cal 20 τα δεύτερα είναι αρκετά ζωηρά σε ανακρουση αλλά τέλεια για μακρινά δισκάκια. Είναι από τους καλύτερους κάλυκες για πολλαπλές αναγομωσεις, ίσως το κάνουν και για να ξεχωρίζουν γι'αυτό τον λόγο? Οι αντίστοιχοι της άλλης αμερικανικής είναι σε χρυσό nitro gold.
 
Back
Top