Παλιά κουτιά πυρίτιδας

Καλημερα σας , ασχολουμε με το συλλεκτισμο τουλαχιστον 45 χρονια ,ειναι κατι που μου δινει χαρα και θελησα να τη μοιραστω μαζι σας ,Επισης ειναι αναμνησεις συναισθηματα απο παλιες εποχες που περασαν και τωρα ανοικουν στην ιστορια, Τωρα αν εβαζα φωτο απο διαδικτυο απο μουσεια η απο συλλογες αλλων πρωτα θα κοροιδευα εμενα και μετα εσας ,δεν προκειτε να μπω στη διαδηκασια ποιος εχει τα ποιο πολλα ουτε τα ποιο παλια,Δεν εχει νοημα πλεον
 
Καλημερα σας , ασχολουμε με το συλλεκτισμο τουλαχιστον 45 χρονια ,ειναι κατι που μου δινει χαρα και θελησα να τη μοιραστω μαζι σας ,Επισης ειναι αναμνησεις συναισθηματα απο παλιες εποχες που περασαν και τωρα ανοικουν στην ιστορια, Τωρα αν εβαζα φωτο απο διαδικτυο απο μουσεια η απο συλλογες αλλων πρωτα θα κοροιδευα εμενα και μετα εσας ,δεν προκειτε να μπω στη διαδηκασια ποιος εχει τα ποιο πολλα ουτε τα ποιο παλια,Δεν εχει νοημα πλεον
Νίκο επειδή δεν κατάλαβα τι έγινε μπορείς να το εξηγήσεις σε παρακαλώ?
 
Νίκο επειδή δεν κατάλαβα τι έγινε μπορείς να το εξηγήσεις σε παρακαλώ?
Βασιλη σεβωμε την ομαδα μαθαινω απο την ομαδα και ειναι μια μικρη οαση στη σκληρη καθημερινοτητα που ζουμε Τωρα για ποιον χτυπαει η καμπανα το ξερει ο ιδιος
 
Βασιλη σεβωμε την ομαδα μαθαινω απο την ομαδα και ειναι μια μικρη οαση στη σκληρη καθημερινοτητα που ζουμε Τωρα για ποιον χτυπαει η καμπανα το ξερει ο ιδιος
Εντάξει Νίκο κατάλαβα. Δεν υπάρχει λόγος να δημιουργηθεί θέμα πιστεύω. Ο καθένας κάνει αυτό που θεωρεί σωστό και σέβεται τον συνομιλητή του όσο μπορεί με την παιδεία που έχει.
 
Παίδες είμαι άσχετος με αυτά, αν σας πείραξε που είπα ότι δύο κουτία είναι για μουσείο, από θαυμασμό το είπα.
Στο ένα μου έκανε εντύπωση το σχήμα και στο άλλο τα γραφικά.
Γενικά δεν δένομαι με άψυχα αντικείμενα χωρίς να σημαίνει ότι δεν τα θαυμάζω.
 
Παίδες είμαι άσχετος με αυτά, αν σας πείραξε που είπα ότι δύο κουτία είναι για μουσείο, από θαυμασμό το είπα.
Στο ένα μου έκανε εντύπωση το σχήμα και στο άλλο τα γραφικά.
Γενικά δεν δένομαι με άψυχα αντικείμενα χωρίς να σημαίνει ότι δεν τα θαυμάζω.
Όχι φίλε δεν ενοχλούμε...και εγω για να τα θαυμάσουμε τα ανεβάζω ουτε να το παίξω παπατζα και συλλέκτης..όπως λέει κ ο φίλος μου άσε τα κουτάκια κ πάμε για καμια πέρδικα..κ όντος θα τα πάω ΜΟΥΣΕΊΟ..
 
γεια σας , ψαχνοντα στο ιντερνετ βρηκα το φορουμ ,ενδιαφερομαι να πουλησω καποια μεταλλικα κουτια πυριτιδας ,καποια χαρτινα φυσιγγια και καποια εργαλεια για γεμισμα φυσιγγιου.πως μπορω να ανεβασω φωτογραφιες στο φορουμ ωστε να μπορεσετε να κανετε μια εκτιμηση και αν δειτεαν σας ενδιαφερουν?
 
Back
Top