Πέρδικα

Όνομα
Λευτερης
View attachment 5947
Όταν ο σκύλος που έχεις ξεγεννησει και έχεις μεγαλώσει απο κουτάβι βρίσκει τις περδικες και τελειώνεις το έργο με δικά σου φυσίγγια.
Η χαρά είναι διπλή !!!!
Ελικοειδής του Θώδη βλέπω ,34 gr ;

Περιοχή
Αθήνα -Τζουμέρκα
Όνομα
Δημήτρης
Για περδικουλα σήμερα ένα κοπάδι έφυγε μόνο του γύρω στα 10 πουλιά περίπου 100 μέτρα μακριά από τα σκυλιά αφήνοντάς μας με ανοιχτό το στόμα χαζεύοντας τες δεν τις ξαναβρήκαμε όσο και αν ψάξαμε μια Φέρμα πήραμε στηθηκαμε και αντί για περδικες σηκώθηκε ο κύριος και μας ακολούθησε ωραία περάσαμε πολύ πολύ ζεστή αύριο πάλι καλημέρα σε ολουςView attachment 6274
Πολυ μαλλιαρή πέρδικα .sarcastic.

Όνομα
Γιώργος
Μια γρήγορη βόλτα σήμερα,μόνος για μια ωρίτσα. Η θερμοκρασία στους 26, ανυπόφορη θα έλεγα. Δύο τουφεκιές,δύο πουλιά. Έχω πάθει πλάκα με αυτά τα φυσίγγια! Gorilla 34gr no.7 όπλο franchi affinity και τσοκ gemini ic 6403

Περιοχή
Χαλκίδα
Όνομα
Δημητης
Μια γρήγορη βόλτα σήμερα,μόνος για μια ωρίτσα. Η θερμοκρασία στους 26, ανυπόφορη θα έλεγα. Δύο τουφεκιές,δύο πουλιά. Έχω πάθει πλάκα με αυτά τα φυσίγγια! Gorilla 34gr no.7 όπλο franchi affinity και τσοκ gemini ic View attachment 6403
Μπράβο φιλαράκι σε ποιον νόμο κυνηγάς?

Μια γρήγορη βόλτα σήμερα,μόνος για μια ωρίτσα. Η θερμοκρασία στους 26, ανυπόφορη θα έλεγα. Δύο τουφεκιές,δύο πουλιά. Έχω πάθει πλάκα με αυτά τα φυσίγγια! Gorilla 34gr no.7 όπλο franchi affinity και τσοκ gemini ic View attachment 6403
Gemini k franchi...... Τρομερες τουφεκιες..

6410

Τα πουλιά πολλά ακόμα αλλά έχουν αγριεψει μια τουφεκιά όλη μέρα 2 άτομα.

Πρώτη για το μονταρισμένο 20αρι .

Καιρός καλοκαίρι κανονικό με άπνοια σίγουρα κοντά στους 30. μούσκεμα μέχρι το σωβρακο.

Μου έφυγε πάνω σε σκέτο γκρί φόντο είδα και έπαθα να την ξεχωρίσω έμεινα και λίγο πίσω την πήρε Κόλο και πόδι φάνηκε να συνεχίζει αλλά κατέρρευσε μετά από δέκα μέτρα πτήσης και έμεινε εκεί που έπεσε. Αν δεν ήταν το ρεμικτον εξπρές 6αρι θα την έχανα . Γιαούρτι η ατμόσφαιρα.

View attachment 6410

Τα πουλιά πολλά ακόμα αλλά έχουν αγριεψει μια τουφεκιά όλη μέρα 2 άτομα.

Πρώτη για το μονταρισμένο 20αρι .

Καιρός καλοκαίρι κανονικό με άπνοια σίγουρα κοντά στους 30. μούσκεμα μέχρι το σωβρακο.

Μου έφυγε πάνω σε σκέτο γκρί φόντο είδα και έπαθα να την ξεχωρίσω έμεινα και λίγο πίσω την πήρε Κόλο και πόδι φάνηκε να συνεχίζει αλλά κατέρρευσε μετά από δέκα μέτρα πτήσης και έμεινε εκεί που έπεσε. Αν δεν ήταν το ρεμικτον εξπρές 6αρι θα την έχανα . Γιαούρτι η ατμόσφαιρα.
Ωραίος. Ένα και καλό!!!