Πάρτε μέρος στην κλήρωση για το μεγάλο δώρο του HL, τριήμερο κυνήγι στο Δ του Έβρου

Στην καταμέτρηση των ατόμων για την πληρωμή έχω να πω ότι 3 άτομα μέτρησαν και το μαγαζάτορα που καθόταν μαζί μας με αποτέλεσμα να υπάρχει έλλειμα στο ταμείο το οποίο λύθηκε με την παρέμβαση του λογιστάρα μας (για μένα μιλάω)
Μανο τι εκανες; Σιγουρα εβαλες να πληρωσει και τον μαγαζατορα... .sarcastic. .sarcastic.
 
ευχαριστώ το HL τον Δημήτρη Μανιάτη(Kounos)και το τυχερό χέρι του Θεόφραστου που μου έδωσαν ένα τεράστιο χαμόγελο στην κλήρωση .shake hands.

Συγχαρητηρια Μακη. Σε βλεπω να κολλας αγρια με το μερος οταν το βιωσεις μια φορα.
 
Παρακαλούνται οι νικητές του δώρου να επικοινωνήσουν μαζί μου, επειδή ο δωροθέτης θα βρίσκεται αυτές τις μέρες σε κυνήγι χήνας στην Εσθονία, ώστε να συζητήσουμε κάποια πράγματα σχετικά με το ταξίδι και τις εκδοχές που υπάρχουν για την υλοποίηση του.
 
Γιωργο εχεις μαθει αν πρεπει να παρουσιαστουμε αυτοπροσωπως η αρκει να τα στειλουμε μεσω ντοπιου φιλου μας, ουτως ωστε να γλυτωνουμε την ολη διαδικασια?
Σύμφωνα με τον ΚΣ Αλεξανδρούπολης δεν χρειάζεται να τα προσκομίσει τα χαρτιά ο ενδιαφερόμενος αλλά μπορεί κάποιος τρίτος, χωρίς εξουσιοδότηση. Επίσης δεν είναι ανάγκη να τα πάει κατευθείαν στις Φέρρες, μπορεί να τα πάει στον ΚΣ Αλεξανδρούπολης και να κάνουν την διαδικασία εκείνοι σε περίπου 10 μέρες.
 
Σύμφωνα με τον ΚΣ Αλεξανδρούπολης δεν χρειάζεται να τα προσκομίσει τα χαρτιά ο ενδιαφερόμενος αλλά μπορεί κάποιος τρίτος, χωρίς εξουσιοδότηση. Επίσης δεν είναι ανάγκη να τα πάει κατευθείαν στις Φέρρες, μπορεί να τα πάει στον ΚΣ Αλεξανδρούπολης και να κάνουν την διαδικασία εκείνοι σε περίπου 10 μέρες.

Πολυ καλο αυτο. Οχι τιποτα αλλο, αλλα μετα απο τοσες ωρες στους δρομους η οποια γραφειοκρατια και καθυστερηση θα σου ροκανιζε τα νευρα.
 
Καλησπέρα ,
Δυστυχώς δεν θα μπορέσω να αποδεχτώ το δώρο μου, όσο και αν το ζόρισα! Θα ήθελα να πω ενα ευχαριστώ σε ολο το team του φορουμ και να τους ευχηθώ να συνεχίσουν την προσπάθεια τους που ηδη τους εχει κάνει να ξεχωρήσουν για μενα τουλάχιστον απο αλλες ομαδες. Ευχομαι ο επιλαχών να περάσει ακόμα καλύτερα απο οσο θα παιρνουσα εγω...
Ισως κάποια αλλη στιγμη να καταφέρω και να ζησω αυτην την εμπειρια! :confused::)
 
Back
Top