Οπλουργοί

Νίκο καλησπέρα Κοσμάς είναι πολύ καλός μου φίλος όπως και ο γιος του ο Αλέξης και είναι όπως το λες ..... Πρώτα πρώτα εξαιρετικός άνθρωπος και πραγματικά απιαστος οπλουργος και ακόμη καλύτερος κοντακας. Τον γνωρίζω από τα παιδικά μου χρόνια αυτή τη δουλειά έκανε και αργότερα επειδή στην αγορά είμαστε τότε γείτονες έχω δει άπειρες δουλειές του και έχω φτιάξει δικά μου κοντάκια εκεί. Πραγματικά άψογος!!!!

Βαγγελη μου , τι να πρωτο πω για αυτους τους Ανθρωπους....Με αφησε αναυδο ....η ευγενεια τους ,
η ανθρωπια τους .....και η μαστορια τους!!! Να τους εχει καλα ο Θεος....μαζι και τον φιλο μου τον Αλεξ που
μου τους συστησε !!!!
Μετα το Πασχα , πρωτα ο Θεος .....θα στειλω το boito να μου φτιαξει τις σκανδαλες.....ΑΨΟΓΟΙ Ανθρωποι...
Μπραβο...που εχετε τετοιους ΜΑΣΤΟΡΕΣ στα Γιαννενα φιλε!!!! :)
 
Μακαρι να κρατησει αρκετα το κολημα...

Γιαννη , εβαλα μεγενθυτικο φακο....και προσπαθουσα να δω κολλημα ή γεμισμα.....Εχει κανει ΑΨΟΓΗ
δουλεια....
Οπουδηποτε αλλου μπορει να σπασει....το σημειο που εφτιαξε αυτος ο Μαστορας....θα παραμεινει
ως εχει....Αυτο πιστευω φιλε μου!!!
 
Νίκο καλησπέρα Κοσμάς είναι πολύ καλός μου φίλος όπως και ο γιος του ο Αλέξης και είναι όπως το λες ..... Πρώτα πρώτα εξαιρετικός άνθρωπος και πραγματικά απιαστος οπλουργος και ακόμη καλύτερος κοντακας. Τον γνωρίζω από τα παιδικά μου χρόνια αυτή τη δουλειά έκανε και αργότερα επειδή στην αγορά είμαστε τότε γείτονες έχω δει άπειρες δουλειές του και έχω φτιάξει δικά μου κοντάκια εκεί. Πραγματικά άψογος!!!!

Βαγγελα μου , τους χαιρετισμους μου στα Μαστορια Κοσμα και Αλεξη....Πες τους οτι δοκιμασα το
οπλο....και οχι μονο....εριξα κατι μπουρλοτα....ο Θεος να φυλαει...περιμενα οτι θα το κανω κομματια...
Χαμπαρι δεν πηρε....δουλευει αψογα....και για αλλη μια φορα.....τους ευχαριστω πολυ!!!
Φωτο δεν βαζω με ταχυτητες....θα στειλω ομως σε καποιους φιλους για του λογου το αληθες.... :)
 
Σήμερα γνώρισα τον Κώστα Λιάκο και από κοντά. Άνθρωπος και επαγγελματίας παρά τον φόρτο εργασίας. Και το βασικότερο για εμένα επαγγελματίας που ...ψάχνεται.... από τις συζητήσεις που κάναμε. Εννοείται ότι συστήνετε ανεπιφύλακτα αν και πολλοί συμφορίτες τον γνωρίζουν.
 
για σας ρε παληκαρια
εχω ενα σεντετιεν του παπου μου που ξεκινισα να κινιγω πριν 20 και χρονια θελη να του κανω ενα καλο σερβης μπας και το ξαναριξο καμια ντουφεκια εφετος ξερεται κανενανε καλο οπλουργο οχι αλμπανις
αλλα να μη μου παη ο κουκος αιδονη ομος
 
για σας ρε παληκαρια
εχω ενα σεντετιεν του παπου μου που ξεκινισα να κινιγω πριν 20 και χρονια θελη να του κανω ενα καλο σερβης μπας και το ξαναριξο καμια ντουφεκια εφετος ξερεται κανενανε καλο οπλουργο οχι αλμπανις
αλλα να μη μου παη ο κουκος αιδονη ομος
Αλεξης ΑΛΕΞΙΟΥ στα Γιαννενα!!!!!
Καλαρη 37 - ΤΚ 45444.
Τηλεφωνο 2651079979

Εγγυηση....και στο ''υπογραφω'' σε ενα χαρτί μεγαλο σαν την Σαμο !!!! :)

ΥΓ. Παρτον τηλεφωνο...και συνεννοησου.....!!!!!
 
για σας ρε παληκαρια
εχω ενα σεντετιεν του παπου μου που ξεκινισα να κινιγω πριν 20 και χρονια θελη να του κανω ενα καλο σερβης μπας και το ξαναριξο καμια ντουφεκια εφετος ξερεται κανενανε καλο οπλουργο οχι αλμπανις
αλλα να μη μου παη ο κουκος αιδονη ομος
Λιάκος, Ασπρόπυργος, Αττική
 
για σας ρε παληκαρια
εχω ενα σεντετιεν του παπου μου που ξεκινισα να κινιγω πριν 20 και χρονια θελη να του κανω ενα καλο σερβης μπας και το ξαναριξο καμια ντουφεκια εφετος ξερεται κανενανε καλο οπλουργο οχι αλμπανις
αλλα να μη μου παη ο κουκος αιδονη ομος
Αν είσαι Αθήνα τραβά στον Λιάκο....οικονομικός σχετικά και πολύ καλός μάστορας. Τώρα αν θες ποιο έλεγκανς καταστάσεις.....πας και στον Κούρκουλο .
 
Να κανεις ενα τηλ στη Λάρισα στον αραπκουλε .Γιατι η συγκοληση κανων απαιτει ιδιαιτερες γνωσειςκοληση πλαινων ριγων που ειναι κατα κύριο λόγο ασημοκολησεις θα επρεπε να ξερουν ολοι αλλα δυστυχως δεν ειναι έτσι.Και τον αναφερω διοτι εφοσον κατασκευασε οπλο και τροποποιησε πιστολι ασχετως αν οι ένοικοι της βουλης φροντισαν να μην του επιτρεψουν να λαβει μερος στο διαγωνισμο .Πιστευω οτι μπορει να εχει τις ικανοτητες για τις δυο εργασιες που ζητας ενοειται με εγγυημενο αποτελεσμα αλιως στις κολλάω και εγώ.
 
Εξαρτάται τι θελεις να κανεις γιατί ενας για ολα δεν υπάρχει δυστυχως καθενας καπου διακρινεται καπου υστερει.Δεν θελω να γραψω κατι άλλο.
πχ φιλε μου αμα θελω τρις εργασιες 1 βαφη καννες 2 κλειδια 3 σκανδαλες
ανα εργασια τη μου προτηνεις

σας εφχαριστο ολους
 
Παπατσαρουχας για αθηνα απλα αν ηθελες αλλη βαφη περα των κλασικων δεν τις κανει.Και χρηστακος για πιο κοντα στον πειραια ο γιατρος των οπλων για τιμες δεν ξερω για δουλειες εχω δει απο ολους οπως και παπαριες εχω δει απο καποιους αλλα δε τις γραφω για αυτονοητους λόγους.
 
Με δυο οπλουργους εχω κανει εργασιες.
Με τον εναν ευχαριστημενος, απο την δουλεια του, απο την συμπεριφορα του, απο την τιμη του.
Ο αλλος μου την εκανε την μ@λ@κι@, αλλα δεν μπορω να το αποδειξω...
Και οι δυο εχουν αναφερθει πιο πανω...
Καλυτερα σε αυτες τις περιπωσεις να λεμε την γνωμη μας με πμ.
 
Με δυο οπλουργους εχω κανει εργασιες.
Με τον εναν ευχαριστημενος, απο την δουλεια του, απο την συμπεριφορα του, απο την τιμη του.
Ο αλλος μου την εκανε την μ@λ@κι@, αλλα δεν μπορω να το αποδειξω...
Και οι δυο εχουν αναφερθει πιο πανω...
Καλυτερα σε αυτες τις περιπωσεις να λεμε την γνωμη μας με πμ.
Καλύτερα δημόσια για να γνωρίζουμε όλοι τι έγινε και να κρίνουμε. Προσωπική άποψη βέβαια, εσύ ξέρεις καλύτερα τι έγινε :)
 
Με δυο οπλουργους εχω κανει εργασιες.
Με τον εναν ευχαριστημενος, απο την δουλεια του, απο την συμπεριφορα του, απο την τιμη του.
Ο αλλος μου την εκανε την μ@λ@κι@, αλλα δεν μπορω να το αποδειξω...
Και οι δυο εχουν αναφερθει πιο πανω...
Καλυτερα σε αυτες τις περιπωσεις να λεμε την γνωμη μας με πμ.


Παναγο.....ανοιχτα ''χαρτιά''..... φιλε !!!! Οι οπλουργοι ειναι σαν τους μηχανικους Αυτ/των.....επεσες
σε αλμπάνη....καταστράφηκες....
Λεγε την γνωμη σου ελευθερα....να ξερουν ολοι....και να φυλαγονται....Ετσι και αλλιως ''ποσοστα'' απο
κανεναν δεν παιρνουμε!!!
 
Δεν υπάρχει οπλουργός , κοντακάς , μηχανικός αυτοκινήτων, ψυκτικός (εγώ) που να μην έχει κάνει μ@λ@κία. Το θέμα είναι ποιός έχει κάνει τις λιγότερες.
Πολύ σωστά. Ανθρώπινο είναι να γίνει και κάποιο λάθος, αρκεί να μην είναι πολύ μεγάλο και να διορθώνεται ... :)
 
Last edited:
Δεν υπάρχει οπλουργός , κοντακάς , μηχανικός αυτοκινήτων, ψυκτικός (εγώ) που να μην έχει κάνει μ@λ@κία. Το θέμα είναι ποιός έχει κάνει τις λιγότερες.
Εγώ είμαι της άποψης ότι το θέμα είναι ποιος θα κάνει το αδύνατον δυνατό για να διορθώσει το λάθος του. Εκεί θα φανεί η εντιμότητα του! Στο πρώτο κομμάτι της πρότασης συμφωνώ απόλυτα!
 
Back
Top