Οπλοκατοχή και άνθρωποι ΑΜΕΑ

Ερε φηλε εισε μεγαλη ψηχη,σου βγαζω το καπελο.ειποκλινομε στο θαρος σου,στο μερακισου,και στο παθος σου για το χομπη αυτο.η ελλαδα ειναι ενα μπουρδελο με ψευτονταηδες και εξιπνακηδες.κηριαρχη το χρημα και η χαρτουρα νομοι οπου τους σημφερουν.δεν θελο να σχολιασο τηποτα αν ειμουν στη θεση σου,ειμαι οληγον θερμοαιμος και θερμοκεφαλος και ξεροκεφαλος.δεν θελο καν να σκευτο τη θα σηνεβενε.σηνεχησε να παλευης γιαυτο που κανης και γραψτους κανονικοτατα
 
Ερε φηλε εισε μεγαλη ψηχη,σου βγαζω το καπελο.ειποκλινομε στο θαρος σου,στο μερακισου,και στο παθος σου για το χομπη αυτο.η ελλαδα ειναι ενα μπουρδελο με ψευτονταηδες και εξιπνακηδες.κηριαρχη το χρημα και η χαρτουρα νομοι οπου τους σημφερουν.δεν θελο να σχολιασο τηποτα αν ειμουν στη θεση σου,ειμαι οληγον θερμοαιμος και θερμοκεφαλος και ξεροκεφαλος.δεν θελο καν να σκευτο τη θα σηνεβενε.σηνεχησε να παλευης γιαυτο που κανης και γραψτους κανονικοτατα
Γιάννη προσπαθώ να μείνω ψύχραιμος γιατί αυτό προσπαθούν να βγω εκτός εαυτού και να πουν τον βλέπετε είναι επικίνδυνος ο κύριος, αλλά δεν ξέρουν την υπομονή και επιμονή που έχω, αν βάλω κάτι στο μυαλό μου δεν βγαίνει εύκολα χωρίς να το πετύχω.Τα φιλιά μου στην όμορφη Κρήτη, έχω έρθει πολλές φορές για ντομάτες ,μελιτζάνες κλπ στην Ιεράπετρα στα θερμοκήπια
 
Μόλις έρθεις στο αμήν βγάλε το τηλέφωνό σου και βιντεοσκόπησε τις απαντήσεις ή δώσε σε φίλο σου που σε συνοδεύει να το κάνει.
Θα τους κοπεί ο βήχας μαχαίρι !!!!
Σε ότι αρνηθούν να κάνουν ρώτα τους σε ποιό νόμο στηρίζονται.
Στο τέλος ενώ βιντεοσκοπούνται ζήτα τους τα ονόματα.
Problem solved.
Είναι δημόσια υπηρεσία και αυτοί υπάλληλοι που δεν κάνουν την δουλειά τους.
Αν σε απειλήσουν για προσωπικά δεδομένα το παραπάνω θα τους πεις.
Επίσης πες τους ότι θα τους μηνύσεις και εσύ για ψυχική οδύνη.
Να δεις πως σφίγγουν οι κώλοι ...
Εγώ αυτό θα έκανα.
Καλό ξεμπέρδεμα.
 
Μόλις έρθεις στο αμήν βγάλε το τηλέφωνό σου και βιντεοσκόπησε τις απαντήσεις ή δώσε σε φίλο σου που σε συνοδεύει να το κάνει.
Θα τους κοπεί ο βήχας μαχαίρι !!!!
Σε ότι αρνηθούν να κάνουν ρώτα τους σε ποιό νόμο στηρίζονται.
Στο τέλος ενώ βιντεοσκοπούνται ζήτα τους τα ονόματα.
Problem solved.
Είναι δημόσια υπηρεσία και αυτοί υπάλληλοι που δεν κάνουν την δουλειά τους.
Αν σε απειλήσουν για προσωπικά δεδομένα το παραπάνω θα τους πεις.
Επίσης πες τους ότι θα τους μηνύσεις και εσύ για ψυχική οδύνη.
Να δεις πως σφίγγουν οι κώλοι ...
Εγώ αυτό θα έκανα.
Καλό ξεμπερδεμα.

Μόλις έρθεις στο αμήν βγάλε το τηλέφωνό σου και βιντεοσκόπησε τις απαντήσεις ή δώσε σε φίλο σου που σε συνοδεύει να το κάνει.
Θα τους κοπεί ο βήχας μαχαίρι !!!!
Σε ότι αρνηθούν να κάνουν ρώτα τους σε ποιό νόμο στηρίζονται.
Στο τέλος ενώ βιντεοσκοπούνται ζήτα τους τα ονόματα.
Problem solved.
Είναι δημόσια υπηρεσία και αυτοί υπάλληλοι που δεν κάνουν την δουλειά τους.
Αν σε απειλήσουν για προσωπικά δεδομένα το παραπάνω θα τους πεις.
Επίσης πες τους ότι θα τους μηνύσεις και εσύ για ψυχική οδύνη.
Να δεις πως σφίγγουν οι κώλοι ...
Εγώ αυτό θα έκανα.
Καλό ξεμπερδεμα.
Βασίλη αυτό είναι το τελευταίο χαρτί που θα παίξω, που λένε και η χαρτοπαίκτες .Ειδωμεν
 
Από την στιγμή που θα αρχίσεις για κανέναν λόγο δεν θα σταματήσεις την βιντεοσκόπηση !!!!
Θα πεις, αν είναι παράνομο φωνάξτε την αστυνομία και το τηλέφωνο θα παραδοθεί μόνο σε αστυνομικό !!!

Επίσης θα πεις ότι αν η βιντεοσκόπηση είναι νόμιμη το υλικό θα παραδοθεί σε όλα τα μέσα ενημέρωσης και στο υπεύθυνο υπουργείο.
Αν δεν είναι, θα παραδοθεί σε αστυνομικό.

Θα περιμένεις εκεί και θα βιντεοσκοπείς τα πάντα.
Για να δούμε τι θα κάνουν ;;;;
 
Last edited:
Back
Top