Ομαδική παραγγελία

εγω μονο και μονο για αυτα που λεγανε και κανανε στο fb με αυτα τα φυσιγγια (champion) και τσαμπα να μου τα δωσουν δεν τα παιρνω......yel..yel..yel..yel..yel..yel.
Για δώσε μια ιδέα, τι λέγανε και κάνανε με τα φυσίγγια αυτά; Κάποτε το 34αρι του σε μαύρο κάλυκα είχε γράψει ιστορία και κατόπιν την ίδια επιτυχία είχε και το 36άρι. Το 34αρι ήταν πριν πολλά χρόνια το φυσιγγι που μου πρότειναν μαγαζάτορες στην Αλεξανδρούπολη.
Μετά από καιρό μάλλον η εταιρεία έκανε κοιλιά. Είχα κάνει μια μεγάλη παραγγελία κάποτε και δεν έμεινα πολύ ευχαριστημένος. Όχι με την απόδοση των φυσιγγιων ή την τιμή αλλά λίγο με το μπέρδεμα στους κάλυκες και τα χρώματα. Επίσης ένα 32αρι που είχα πάρει δοκιμαστηκά,ήταν φουσκωμένα.
Τα τελευταία χρόνια πρέπει να έχει ανακάμψει και θα ξαναδοκιμάσω μόλις χρειαστώ κάτι πιο δυνατό. Εκείνο το Quaranty 38gr που έβγαζε, πολύ το είχα συμπαθήσει.
 
Για δώσε μια ιδέα, τι λέγανε και κάνανε με τα φυσίγγια αυτά; Κάποτε το 34αρι του σε μαύρο κάλυκα είχε γράψει ιστορία και κατόπιν την ίδια επιτυχία είχε και το 36άρι. Το 34αρι ήταν πριν πολλά χρόνια το φυσιγγι που μου πρότειναν μαγαζάτορες στην Αλεξανδρούπολη.
Μετά από καιρό μάλλον η εταιρεία έκανε κοιλιά. Είχα κάνει μια μεγάλη παραγγελία κάποτε και δεν έμεινα πολύ ευχαριστημένος. Όχι με την απόδοση των φυσιγγιων ή την τιμή αλλά λίγο με το μπέρδεμα στους κάλυκες και τα χρώματα. Επίσης ένα 32αρι που είχα πάρει δοκιμαστηκά,ήταν φουσκωμένα.
Τα τελευταία χρόνια πρέπει να έχει ανακάμψει και θα ξαναδοκιμάσω μόλις χρειαστώ κάτι πιο δυνατό. Εκείνο το Quaranty 38gr που έβγαζε, πολύ το είχα συμπαθήσει.
ρε συ ανεβαζανε φωτο ,και λεγανε για πυραυλους σε μοναδικες τιμες..και εαν εγραφες ,οπως λες εσυ τα ειχα παρει και ηταν φουσκωμενα , ετρωγες μπινελικια σε μηνυν,,και σε μπλοκαρανε απο την σελιδα...Σε σελιδα που και καλα μιλαγανε για θηραματα μονο..
εγω να καταλαβεις τοτε ανεβαζανε φωτο και λεγανε δεν υπαρχει 32γρ σε τετοια τιμη..και οταν απο κατω τους εγραψα 2/3 με ιδια η και χαμηλοτερη , αρχισανε να με βριζουν..Ενταξει εμενα δεν με νοιαζει κιολας,τους ειπα ελατε η να ερθω εγω ανοιχτη προσκληση, αλλα δεν πηρα απαντηση απλα με μπλοκαραν........
 
ρε συ ανεβαζανε φωτο ,και λεγανε για πυραυλους σε μοναδικες τιμες..και εαν εγραφες ,οπως λες εσυ τα ειχα παρει και ηταν φουσκωμενα , ετρωγες μπινελικια σε μηνυν,,και σε μπλοκαρανε απο την σελιδα...Σε σελιδα που και καλα μιλαγανε για θηραματα μονο..
εγω να καταλαβεις τοτε ανεβαζανε φωτο και λεγανε δεν υπαρχει 32γρ σε τετοια τιμη..και οταν απο κατω τους εγραψα 2/3 με ιδια η και χαμηλοτερη , αρχισανε να με βριζουν..Ενταξει εμενα δεν με νοιαζει κιολας,τους ειπα ελατε η να ερθω εγω ανοιχτη προσκληση, αλλα δεν πηρα απαντηση απλα με μπλοκαραν........
Συγγνωμη ο καπταιν σε απειλουσε? Γιατι ειναι και 70 χρονων ανθρωπος!..
 
Συγγνωμη ο καπταιν σε απειλουσε? Γιατι ειναι και 70 χρονων ανθρωπος!..
oxi φυσικα...δεν ηταν μονο αυτος στο κολπο της διαφημισης,,,,
εδω ενας ανεβασε φωτο αρχες οκτωμβριου (δεν ηταν μετα απο 7/9 του μηνα) φωτο με 3 κυριαρινες απο β/α αττικη...και με καλυκες απο τους πυραυλους διπλα,,και εγινε πανηγυρι απο τα γελια και το τρολαρισμα...Δεν ηταν μονο ο κυρ θοδωρος στην ιστορια..
 
ρε συ ανεβαζανε φωτο ,και λεγανε για πυραυλους σε μοναδικες τιμες..και εαν εγραφες ,οπως λες εσυ τα ειχα παρει και ηταν φουσκωμενα , ετρωγες μπινελικια σε μηνυν,,και σε μπλοκαρανε απο την σελιδα...Σε σελιδα που και καλα μιλαγανε για θηραματα μονο..
εγω να καταλαβεις τοτε ανεβαζανε φωτο και λεγανε δεν υπαρχει 32γρ σε τετοια τιμη..και οταν απο κατω τους εγραψα 2/3 με ιδια η και χαμηλοτερη , αρχισανε να με βριζουν..Ενταξει εμενα δεν με νοιαζει κιολας,τους ειπα ελατε η να ερθω εγω ανοιχτη προσκληση, αλλα δεν πηρα απαντηση απλα με μπλοκαραν........
Φιλέ τι λες τώρα σε εβριζε ο βιοτεχνης είσαι σηγουρος
 
τα περσινά πυραυλάκια champion 32 με gm3 ήταν απαίσια πάντως αλλά τα παπαγαλάκια τα θεοποιούσαν μέχρι που βρέθηκα για κυνήγι με δύο από αυτούς και μπήκαν τα πράγματα στην θέση τους .sarcastic.
φιλέ κοιτά τώρα gm3 γέμισε πρωτη φορά λόγο ελειψης υλικών και μένα δε μου άρεσαν αλλά μη τα ίσοπεδονουμε όλα υπαρχουν και αξιόλογη ανθρωποι που τα δουλευουνε χρόνια εντάξει καπιοί παντα θα έχουν αυτή τη κακία συνηθια να υποστηριζουν τις επιλογες τους με τετιο κακιστο τροπο περνοντας στο λαιμό τους και καπιούς που δε φτενε φιλικά Τολης δε τα παιρνω απο κανέναν κανονικά πληρωνω κανονικα τα τσαμπιόν και κοιταω την πρώσοπηκη μου ικανόποιηση απο φυσίγγια και μονο
 
τα περσινά πυραυλάκια champion 32 με gm3 ήταν απαίσια πάντως αλλά τα παπαγαλάκια τα θεοποιούσαν μέχρι που βρέθηκα για κυνήγι με δύο από αυτούς και μπήκαν τα πράγματα στην θέση τους .sarcastic.
Ετσι φιλέ μου τα λόγια τα μεγάλα αυτά έχουν καλά τους έκανες και τους εβαλες στο καβουκι τους γτ πιστεψεμε αυτοί για πεντε κουτάκι φυσίγγια τσαμπα βλεπεις τι κάνουν και ξέρω τι λέω
 
Ρε παιδιά αυτό με τα φουσκομενα το βλεπω και εγώ μη κρυβομαστε και πισω απο το δάχτυλο μας αλλά μια βοήθεια δωστε οι γνωστές γτ δε συμβενει συνέχεια να του πουμε του ανθρωπου τι να βελτιώσει ρε συνάδελφοι το στροφείο του φταιει η ρελιαστρα τι καμία ιδέα πχ προχθες εριξα στον πινακα με την μπενελλι αυτά με την g3000 και ενώ το ρελι δεν το λες και υποδειγματικο απορισα με τις τις πολυ καλές κατανομές του και του λέω είναι δυνατουτσικο και μου απανταει : τολη τα καταστήματα θα κανουνε παραγγελια μια κ έξω γ ολη τη χρόνια αυτοί που θα τα παρουν το χειμώνα τι θα γίνει? μηπως έχει και καπια δωση αλήθειας αυτο ρε παιδια λογικό μου φενετε
 
ρε συ ανεβαζανε φωτο ,και λεγανε για πυραυλους σε μοναδικες τιμες..και εαν εγραφες ,οπως λες εσυ τα ειχα παρει και ηταν φουσκωμενα , ετρωγες μπινελικια σε μηνυν,,και σε μπλοκαρανε απο την σελιδα...Σε σελιδα που και καλα μιλαγανε για θηραματα μονο..
εγω να καταλαβεις τοτε ανεβαζανε φωτο και λεγανε δεν υπαρχει 32γρ σε τετοια τιμη..και οταν απο κατω τους εγραψα 2/3 με ιδια η και χαμηλοτερη , αρχισανε να με βριζουν..Ενταξει εμενα δεν με νοιαζει κιολας,τους ειπα ελατε η να ερθω εγω ανοιχτη προσκληση, αλλα δεν πηρα απαντηση απλα με μπλοκαραν........
Για τον ιδιο λογο με τις τιμες με μπλοκαρε και εμενα ενας καπετανιος.sarcastic.
Τους χαλασα την πιατσα φαινεται και τα ποσοστα.
 
Back
Top