Ομαδική παραγγελία

του Τρίμμη τα comando έχουν δοκιμαστεί σε τρυγόνια τσίχλα ορτύκι και όλοι μου ξαναζήτησαν να κάνω πάλι ομαδική - η τιμή ακόμα πιο σουπερ,το να γλυτώνεις €1,5 στο κουτί είναι μεγάλη υπόθεση

για την ομαδική που λέμε από Παρδαλάκη ενδιαφέρομαι περισσότερο για τα F2 ,τώρα αν συμφωνήσουμε για Τρίμμη ευχαρίστως να αναλάβω την παραγγελία - απλά πρέπει να το ξεδιαλύνουμε λίγο το θέμα :)
Του τριμη δεν με ικανοποιήσαν:mad:
 
Επειδή τώρα που θα ανοίξει ο ασπροπυργος θα ξεσκιστω στο σκοπευτήριο μιας κ έχω μια αδυναμία στις μακρινές εξερχόμενες θέλω να δούλεψω πολύ sporting...υπολογιζω κάνα 1500 αρι φυσίγγια να ρίξω στο κυνήγι κ άλλα τόσα στο σκοπευτήριο
 
Last edited:
Ασ πουμε λοιπον ποια φυσιγγια μας ενδιαφερουν ....εγω euromix - b&p clasic 32 - sporting lampro η nsi
Πειτε ολοι να δουμε 2η3 φυσιγγια που θα επικρατησουν για να δουμε μετα τις ποσοτητες......συμφωνειτε..?
B&p mb light 30gr και nsi uno prima sporting εγω
 
Εχω την εντύπωση οτι ο Τρίμμης ειναι πολύ ¨ευέλικτος¨ στις πυρίτιδες που χρησιμοποιεί.. ;););)
Εως υπερβολικά ευέλικτος !!!!..sarcastic.
Επεσα μάλλον στην περίπτωση;) οπότε παίδες θα χρειαστω 3000 χιλιάδες εγώ όχι 4000 ..πολλά είναι
 
Επειδή τώρα που θα ανοίξει ο ασπροπυργος θα ξεσκιστω στο σκοπευτήριο μιας κ έχω μια αδυναμία στις μακρινές εξερχόμενες θέλω να δούλεψω πολύ sporting...υπολογιζω κάνα 1500 αρι φυσίγγια να ρίξω στο κυνήγι κ άλλα τόσα στο σκοπευτήριο
Κανε λιγο τσου ρε μαστορα...
Μηπως να ριξεις 4675... α;
 
Θεωρω οτι το πιο δυσκολο πραγμα οσο αναφορα την ομαδικη παραγγελεια ειναι η επιλογη των φυσυγγιων που θα παραγγελθουν. Αλλα οπλα αλλα γουστα αλλες συνηθειες εχει ο καθενας μας ,πραγμα πολυ φυσιολογικο και σεβαστο.
Ισως μια λυση θα ηταν γινει μια λιστα με φυσιγγια και ο καθενας να επιλεγει μεχρι δυο μαρκες,
Αν γινει η επιλογη μετα πιστευω οτι ολα θα παρουν το δρομο τους.
 
Που βοσκει ο νους σου ...Τασο
Εμ καλα λεω ξεκινησαμε κατι και το αφησαμε στην μεση....ποια μεση τι λεω ....
Μην φοβασε όλα θα γίνουν σιγά σιγα..Εκτος απο του σπανού τα γενιά,Αν κ με την τεχνολογία τωρα κ αυτό ειναι εφικτο.sarcastic.
 
μα δεν ξέρουμε καλά καλά για ποιά φυσίγγια θα γίνει παραγγελία

ας πάρει ένα άτομο την πρωτοβουλία να φέρει μέχρι τέλους την ομαδική ,να πει αυτά είναι τα φυσίγγια ακούω ποσότητα,μόνο έτσι θα προχωρήσει
 
Το πιο σοφό ειναι αυτό που είπε ο Αρις μην μπλέξετε με πολλούς τύπους φυσιγγίων.
Και καλύτερες τιμές θα πετυχετε και ούτε μπερδεματα θα εχετε.
 
Επιδει ξερω απο ομαδικη παραγγελία αυτο μπορι να γίνει μονο απο ατομα που ειναι κοντα πχ.οσα παιδια εναι απο αθηνα μπορουν να μαζευτουν και να παρουν καλητερεσ τιμεσ εμεισ που ειμαστε μακρια θα πληρωσουμε μεταφορικη και θα βγει ακριβα.
 
Παιδια λιγο υπομονη...ειπαμε απο τριτη θα μπορει να μας πει τιμη ο παρδαλακης και παρασκευη γυρνοντας απο το ταξιδι θα περασω να τον δω απο κοντα...απο οοτι εχω καταλαβει το ενα φυσιγγι ειναι το f2 σωστα;το δευτερο καποιο 32αρι η 30 αρι...ας παρθει μια αποφαση ως προς αυτο!
 
Back
Top