Ξηρά τροφή

Χρήστο αυτή ταιζει ένας φίλος και όπως έχει πει είναι ευχαριστημένος .
https://www.skroutz.gr/s/5091216/Josera-SensiAdult-15kg.html
Γιάννη πέρυσι πέρασα την κυνηγετικά χρονιά με την JOSERA High Energy και έμεινα υπερευχαριστημένος. Απλά νομίζω πως οι τιμές έχουν ξεφύγει και στις τροφές...
 
Last edited:
Γιάννη πέρυσι πέρασα την κυνηγετικά χρονιά με την JOSERA High Energy και έμεινα υπερευχαριστημένος. Απλά νομίζω πως οι τιμές έχουν ξεφύγει και στις τροφές...
Χρήστο έχεις απόλυτο δίκιο με τις τιμές αλλά από την άλλη εφόσον θέλεις να δώσεις τροφή με σολομό στην ίδια εταιρεία και έχεις μείνει ικανοποιημένος ίσως καλύτερα να μην αλλάξεις εταιρεία.
 
Έχει μπει αυτό το τέλος που συζητήθηκε στις τροφές; Γιατί όντως έχουν πάρει όλες πάνω και είχα την εντύπωση ότι το είχαν πάρει πίσω για επανεξέταση εκείνο το νομοσχέδιο.
 
Για την έναρξη όσο οι θερμοκρασίες είναι υψηλές σκέφτομαι να δοκιμάσω αυτήν:
https://www.happydog.gr/skulos/happy-dog-naturcroq-adult-active-15kg-1877-detail
Πρωτεΐνη 26,0%, λίπη 16,0%, ίνες 3,0%, τέφρα 6,0%, Υδατάνθρακες (NFE) 40,0%, ασβέστιο 1,4%, φώσφορος 0,85%, νάτριο 0,3%, κάλιο 0,5%, ωμέγα 6 λιπαρά οξέα 2,8%, ωμέγα 3 λιπαρά οξέα 0,25%.
 
Δεν είναι πλούσιο σε Ω3 το μαριδακι των λιμανιών αλλά σε υψηλά οκτάνια , αν θες δυνατές ροπές τότε μονόδρομος το μαριδακι
Μπορεις να μου το εξηγήσεις τι ακριβώς θες να πεις γιατι εδω που ειμαι το λιμάνι ειναι καθαρό και υπάρχει πληθώρα απο ψιλο
 
Μπορεις να μου το εξηγήσεις τι ακριβώς θες να πεις γιατι εδω που ειμαι το λιμάνι ειναι καθαρό και υπάρχει πληθώρα απο ψιλο

Δηλαδή θες να μου πεις οτι προηγούμενο ποστ σου δεν ήταν χιουμοριστικό ;;;
Εχω στο μυαλό μου το ψιλό μαρίδακι μπουρουκι που πιάνουμε το χειμώνα στα λιμάνια με την αποχή
 
Και το επισημαίνω το τρίχωμα γιατί στα σκυλιά είναι ο καθρέπτης της υγείας τους
ειναι ενα σημαδι αλλα δεν ειναι απαραιτητα καλη μια τροφη αν γυαλιζει το τριχωμα.και με μια μαπα τροφη αν του βαζεις λαδι το τριχωμα θα γυαλισει.καμια τροφη οσο και ακριβη κ αν ειναι δεν συγκρινεται με την πρωτη υλη..
 
ειναι ενα σημαδι αλλα δεν ειναι απαραιτητα καλη μια τροφη αν γυαλιζει το τριχωμα.και με μια μαπα τροφη αν του βαζεις λαδι το τριχωμα θα γυαλισει.καμια τροφη οσο και ακριβη κ αν ειναι δεν συγκρινεται με την πρωτη υλη..
Σίγουρα όχι αλλά όταν βλέπεις ένα σκύλο να ανεβάζει διάθεση ,ταχύτητα ,όρεξη και ένα λαμπερό τρίχωμα καταλαβαίνεις τα οφέλη μιας καλής τροφής.
Απλά το τρίχωμα δείχνει ισορροπία στον οργανισμού και καλή αφομοίωση της τροφής.
Δεν την ξέρω καθόλου την barf, δεν έχω ασχοληθεί ,απλά την αποφεύγω ακόμα λόγω διαδικασίας και άγνοιας
 
33€ Με τα μεταφορικά ,μια χαρά !
Περιμένουμε εντυπώσεις Χρήστο
Για πες μας και μας να ξερουμε Χρησταρα
Σπυρο και Δημητρη, οταν τη δωσω στα σκυλια για καποιο ευλογο χρονικο διαστημα, πιστευω θα ειμαι σε θεση να σας πω εντυπωσεις...

Χρήστο πώς σου φάνηκε η μακενα;
Δεν την πηρα τελικα Βασιλη.
 
Ναι κυριε Σταύρο μαζί με μια φαρμακευτική τις πάω εναλλάξ. Έχει ένα πρόβλημα το σκυλάκι μου. Απλά δεν είναι σκύλος για το κυνήγι! Έχει όμως παρα πολύ ενέργεια!
περαστικα στο σκυλακι σου βασιλη και εμενα το δικο μου επαθε δυροφυλλαρια και ξερω πως ειναι να του κανεις θεραπεια
 
Ψάχνω τροφή για τον σκύλο και τείνω προς την josera lamb and rice ή την josera optiness. Τις έχει δώσει κάποιος στα σκυλιά του; Σκεφτόμουν και την farmina... Έχει να προτείνει κάποιος κάτι αλλο;
 
Το ρύζι αρνί το έχω δωσει αρκετες φορές . Μια χαρα τροφή ειναι . Αν έχεις λίγα σκυλια δώσε ζοσερα πάπια πατάτα ή σωλομο πατατα . Grain free καταπληκτικες τροφές.
 
Back
Top