Νέα μοντέλα όπλων

Αυτό το Νικολακι όλο καραμπινες επομιζει τώρα τελευταία .xm.
Μήπως άλλαξε γνώμη; .buy buy.
Θα μου πει από κοντά πιστεύω .....
είπε ότι δεν του αρέσουν οι καραμπίνες αλλά του άρεσε η v3 σαν αίσθηση μέσα στα χέρια του :)

Μάκη για πες μας εντυπώσεις απο lite και sx4? (θα σου έλεγα πες μας και για τις αγριόγατες αλλά δεν είναι αντικείμενο ανάλυσης του φορουμ.sarcastic.)
η sx4 ξύλινη που είδα μου αρέσει αλλά σε 66 πόντους που ήταν αυτή που επώμισα δεν με γέμισε προσωπικά
η lite όντως έχει πολύ καλά πιασίματα και δείχνει άνετο και εύκολο όπλο αν δεν είχε αυτό το ντιιιν ίσως και να την αγόραζα σε άλλες καλές οικονομικές εποχές

ο πωλητής μας είπε ότι το ντιιν συνηθίζεται αν σου αρέσει αυτό το όπλο,κάτι το οποίο πιστεύω είναι καθαρά προσωπικό ;)
υ.σ. οι αγριόγατες τρέλα με τα μπουτάκια και τα στηθάκια <<λερωμένα>> από ωραία τατουάζ που σε προκαλούν .sarcastic.
 
Μάκη ένα εξαιρετικό αυτογεμες που δεν ανέφερες και μου έκανε ιδιαίτερα καλή εντύπωση ότι είναι η l4s της fabarm!
Ηλία το έχω γράψει παλιότερα...προσωπικά δεν μ αρέσει....πολύ ελαφρύ και ψεύτικο.....δεν είναι xlr,h38 και παλαιότερες fabarm :)
 
Ηλία το έχω γράψει παλιότερα...προσωπικά δεν μ αρέσει....πολύ ελαφρύ και ψεύτικο.....δεν είναι xlr,h38 και παλαιότερες fabarm :)
Εμένα Μάκη μου έκανε εξαιρετική εντύπωση και μου άρεσε περισσότερο από την xlr...αν έπαιρνα καραμπίνα για κυνήγι αυτή την στιγμή,θα ήταν η πρώτη μου επιλογή αλλά γούστα είναι αυτά!
 
Εμένα Μάκη μου έκανε εξαιρετική εντύπωση και μου άρεσε περισσότερο από την xlr...αν έπαιρνα καραμπίνα για κυνήγι αυτή την στιγμή,θα ήταν η πρώτη μου επιλογή αλλά γούστα είναι αυτά!
σίγουρα και σεβαστά πάντα φίλε μου :)
 
επίσκεψη το πρωί στον Καλκαντζάκο με Νικολή και Αρίστο
είδαμε-επωμίσαμε με σειρά breda 930,winchester sx4,remington v3,beretta lite(με το gun pod)
η παρέα ψήφισε-συμφώνησε v3.....:)
επίσης άρεσε πολύ και η 930
Το λάθος ξέρετε ποιοι είναι;
Ότι μαζί με τα όπλα που ανάφερες, δεν είδατε-επωμίσατε την Μ2 για να αισθανθείτε άμεσα την υπεροχή της! .buy. .yelling. .terror.
.sarcastic.
 
επίσκεψη το πρωί στον Καλκαντζάκο με Νικολή και Αρίστο
είδαμε-επωμίσαμε με σειρά breda 930,winchester sx4,remington v3,beretta lite(με το gun pod)
η παρέα ψήφισε-συμφώνησε v3.....:)
επίσης άρεσε πολύ και η 930

Ωραία φάση να βλέπεις όπλα με καλή παρεούλα.
Τελικά βέβαια η απόφαση βαραίνει τον καθένα προσωπικά.
Γιατί τελικά κατ εμε και για τα όπλα περί ορέξεως ουδείς λόγος.
Προσωπικά όταν πήγα στην έκθεση και έπιασα πολλά όπλα η καρδιά μου έμεινε στην 930 τόσο που αν ήταν άλλες εποχές
θα την είχα σίγουρα αποκτήσει .
 
Εχει και ένα Μέρκελ πλαγιόκανο, 4/2 σταθερά τσοκαρίσματα.
Επωμίστε το και αυτό και θα με θυμηθείτε.
Νομίζω ότι είναι ο ορισμός (τουλάχιστον για μένα) της κυνηγετικής σκόπευσης.
στον οπλοβαστό μόλις κατεβαίνεις απέναντι το 1ο από πάνω εννοείς Βαγγέλη;;;
πήγα κοντά και το κοίταξα για άλλη μια φορά
το είχα επωμίσει πριν ένα μήνα που βρέθηκα πάλι εκεί
αυτό δεν είναι επιθυμία είναι όνειρο :)
 
στον οπλοβαστό μόλις κατεβαίνεις απέναντι το 1ο από πάνω εννοείς Βαγγέλη;;;
πήγα κοντά και το κοίταξα για άλλη μια φορά
το είχα επωμίσει πριν ένα μήνα που βρέθηκα πάλι εκεί
αυτό δεν είναι επιθυμία είναι όνειρο :)

Ακριβώς τα ίδια συναισθήματα Μάκη.
Προς τιμή των παιδιών που εργάζονται εκεί και δεν βαριούνται το βάλε-βγάλε.
 
Αυτό το Νικολακι όλο καραμπινες επομιζει τώρα τελευταία .xm.
Μήπως άλλαξε γνώμη; .buy buy.
Θα μου πει από κοντά πιστεύω .....

Όχι φίλε μου, δεν παίρνω ημιαυτόματο, παρόλο που η ν3 ερχόταν πάνω μου ακριβώς, η μεσαία μπίλια καθόταν κέντρο στο στόχαστρο της σε όλες τις επωμισεις μου. Τα πλαστικά τις δεν μου άρεσαν.
Το 40Ε ειναι μονόδρομος
 
επίσκεψη το πρωί στον Καλκαντζάκο με Νικολή και Αρίστο
είδαμε-επωμίσαμε με σειρά breda 930,winchester sx4,remington v3,beretta lite(με το gun pod)
η παρέα ψήφισε-συμφώνησε v3.....:)
επίσης άρεσε πολύ και η 930
Μου έκαναν εντύπωση και περισσότερο στην 930 το κλείστρο τους πόσο ελαφρύ ήταν σε σχέση με την 155!
Πιο καλά μας έκατσε η ν3!
 
Μάκη για πες μας εντυπώσεις απο lite και sx4? (θα σου έλεγα πες μας και για τις αγριόγατες αλλά δεν είναι αντικείμενο ανάλυσης του φορουμ.sarcastic.)
Φίλε χάνεις τη μπάλα!.sarcastic.
Ξεκίνα με ταβάνι τα οικονομικά σου και κλείνε το κύκλο σιγά σιγά!
 
Μου έκαναν εντύπωση και περισσότερο στην 930 το κλείστρο τους πόσο ελαφρύ ήταν σε σχέση με την 155!
Οι ρωσοι ηταν απο παντα χοντροκομμενοι σε σχεση με τους ιταλους..
Οι 156 θα εχει ενδιαφέρον να δουμε που ειναι αδρανειας κ αρα θα ειναι πιο συμμαζεμενη..
 
Οι ρωσοι ηταν απο παντα χοντροκομμενοι σε σχεση με τους ιταλους..
Οι 156 θα εχει ενδιαφέρον να δουμε που ειναι αδρανειας κ αρα θα ειναι πιο συμμαζεμενη..
Τάσο έπαθα σοκ, ειδικά στην 930 "λέω" κάτι θα λείπει.......sarcastic.
 
Back
Top