Μπότες στήθους - Μπότες Μηρού- Waders

Καλησπέρα παίδες,
ψάχνω μπότες στήθους, αλλά όχι ιδιαίτερα χοντρές, η μόνωση δεν με απασχολεί, κυρίως με νοιάζει να είναι λίγο ανθεκτική σε κανένα κλαδί, η σε καμιά πέτρα σε περίπτωση που γονατίσω σε χαλίκι.
Το ζητούμενο είναι να περνάω απο ένα ποτάμι 5 μέτρα πλάτος, και 1 μέτρο βάθος. Είναι ποτάμι που έχει παντού χαλίκι, οπότε δεν παίζει θέμα βουλιάγματος, το καλοκαίρι το περνάω με τα πόδια οταν ψαρεύω και είναι κομπλέ.

Μια άλλη λύση είναι αυτή:
F7A4L91G1VDY2J5.LARGE.jpg
 
Παυλο σορρυ τωρα το ειδα, αν εννοεις τις Commando παρτες... Απο περυσι τις εχω, ανετες, ζεστες κ ωραιες με κοστος που δεν σε στεναχωρει αν τις παλουκωσεις σε κανενα ξυλο...;)
Κι εγω θελω να παρω τις ιδιες σε περιπτοση που ανεβω εβρο επειδη δεν εχω ξανα παει πιστευεις με καλυπτουν σε θεμα ζεστασιας? Φοραω νουμερο 45 να τις παρω ακριβως Η ενα νουμερο πανω η κατω?
 
Κι εγω θελω να παρω τις ιδιες σε περιπτοση που ανεβω εβρο επειδη δεν εχω ξανα παει πιστευεις με καλυπτουν σε θεμα ζεστασιας? Φοραω νουμερο 45 να τις παρω ακριβως Η ενα νουμερο πανω η κατω?
Αν κανει παγο οτι κ να εχεις θα κρυωνεις αλλα αυτες ειναι πολυ αξιοπρεπεις...
Κανενας απο την παρεα δεν ειχε θεμα με τα νουμερα, οτι φοραμε σε αθλητικα πηραμε κ ηταν μια χαρα για να βαλεις κ μια διπλη καλτσα...
 
Αν κανει παγο οτι κ να εχεις θα κρυωνεις αλλα αυτες ειναι πολυ αξιοπρεπεις...
Κανενας απο την παρεα δεν ειχε θεμα με τα νουμερα, οτι φοραμε σε αθλητικα πηραμε κ ηταν μια χαρα για να βαλεις κ μια διπλη καλτσα...
Ευχαριστώ πολύ Άρη με γλυτώνεις από μπελάδες γιατί πολλές μπότες αλλά λένε και αλλά σου βγαίνουν σε θέμα νούμερου να είσαι καλά!!
 
Τελικά αυτές οι comandos τι ρόλο βαράνε??? Για τον Αμβρακικό που δεν τραβάει κ τρελές θερμοκρασίες κάτω απ' το μηδέν τι λύση προτείνετε??
Μια χαρά είναι μέχρι -5 κανένα θέμα για πιο πολύ δεν γνωρίζω να σου πω γιατί ο φίλος της πήρε περισυ στα τέλη του κυνηγιού και δεν πετύχαμε κρύα ...... Επίσης ούτε από θέμα αντοχής δεν ξέρω....για τις παλιές του Αετού λέγανε πολλά αρνητικά και μετά έβγαλε αυτές!!!!
 
Τελικά αυτές οι comandos τι ρόλο βαράνε??? Για τον Αμβρακικό που δεν τραβάει κ τρελές θερμοκρασίες κάτω απ' το μηδέν τι λύση προτείνετε??
τι κανει ρε πατριωτη?σε βλεπω μετα απο μια ωρα στο μπατακι να βαρας ζεμπεκιες φετος .sarcastic. !
 
Τελικά αυτές οι comandos τι ρόλο βαράνε??? Για τον Αμβρακικό που δεν τραβάει κ τρελές θερμοκρασίες κάτω απ' το μηδέν τι λύση προτείνετε??
Πολύ ποιοτικότερη η frogg togg η νεοπρεν νομίζω γύρω στα 200 έχει Ελλάδα και έχει και κάποιες 1200 από Αγγλία σε καλή τιμή....
 
Back
Top