Μοτοσυκλέτα

Από μικρός παιδευόμουν με δίτροχα από παπάκια μέχρι μηχανές μεγάλου κυβισμού, και όποτε βρω την ευκαιρία καβαλάω ακόμα. Πριν μερικά χρόνια είχα σκοπό να αγοράσω κάτι κοντά στα 600cc αλλά μετά από τον άδικο χαμό ενός φίλου το όνειρο ναυάγησε.
 
Αφιερωμενη στον Μηλεση και στον Πανουτσο !!.big smile..big smile.
JDdhdDR.jpg
.yelling..yelling.
 
κονιόρδος τυπάς που ετοιμάζεται για καμάκια και κόντρα με Πάνο Μιχαλόπουλο...
Γεια σου ρε Γιανναρα.... εξ'ου και το παρατσούκλι Catana μάγκαι...
 
Γιαννη ερωτα εχω... με το συγκεκριμενο... Ψαχνω ενα να το ανακατασκευασω απο το μηδεν... Δεν ειμαι τυχερος ομως:mad:
Ωραια φωτο φιλε.....cool.
 
Εγω παιδια μια ζωη θυμαμαι τον εαυτο μου πανω σε ενα μηχανακι... Απο μια παλια PX 200 του πατερα μου εως μια R1 toy 07... H μηχανη που εμαθα και με εκανε αντρα....sarcastic. ειναι μια BMW R25/3 αναπαλαιωμενη για εκθεση που λενε... Δυστυχως μετα το R1 και το θανατο ενος συγγενικου προσωπου, οι μηχανες ναυαγησαν...
Η αληθεια ειναι οτι με την πρωτη ευκαιρια στα επομενα χρονια θα χτυπησω ενα multistrada...:D
 
R25/3 .love.
Η πρώτη μου αγάπη και παντοτινή...
Η συνέχεια ήταν ανάλογη και πολυετής όπου συνεχίζει μέχρι και σήμερα....μικρά δείγματα της μούρλιας μου θα δείτε στο παραπάνω video του σύντροχου...εγώ φοράω το πΕρτικαλί κράνος...δεν έχω καπελάκι πΕρτικαλί, έχω όμως κράνος .smashfrak.
 
Οοοουυυυυ τεντι μπόυδες, χίπιδες, να φύγετε να πάτε αλλού....yelling.
Ωραίο το ελικοπτεράκι με την κάμερα .shake.
 
προς απόδειξη ότι μηχανόβιοι και κυνηγοί έχουν κοινά γούστα, η φωτό είναι λίγο μετά το.....ελικοπτεράκι-drone (δεξιά, τα κοινά μας ενδιαφέροντα .ha ha ha.)
B40BAB61-87A5-4992-97BA-F15A40B6A661_zps4rijzbpz.jpg
 
Με την γυναίκα μου σε καλοκαιρινό ταξίδι .ha ha ha..ha ha ha.
Κλασσική Ελληνίδα μηχανόβια......big smile.Ταπεράκι με παστίτσιο και στάση για μάσες .......very funny.

Σε αυτό το ταξίδι νομίζω το παράκανα λιγάκι με το φόρτωμα της μηχανής.sarcastic.

ymvtewX.jpg
 
Με την γυναίκα μου σε καλοκαιρινό ταξίδι .ha ha ha..ha ha ha.
Κλασσική Ελληνίδα μηχανόβια......big smile.Ταπεράκι με παστίτσιο και στάση για μάσες .......very funny.

Σε αυτό το ταξίδι νομίζω το παράκανα λιγάκι με το φόρτωμα της μηχανής.sarcastic.

ymvtewX.jpg


Διονύση εδώ μου θυμίζεις στο φόρτωμα κάτι τύπους που παίρνουν το ντάτσουν και το φορτώνουν μέχρι το θεό με μπάλες από τριφύλλι. .very funny..ha ha ha.
 
Back
Top