Μοτοσυκλέτα

Εδω και καποιους μηνες εχω μπει στην διαδικασια να ανακατασκευασω απο το 0 μια μηχανη... Εχω παθει πλακα λοιπον γιατι αν και ακουγεται αστειο δεν μπορω να βρω μια μηχανη για τετοια δουλεια του γουστου μου... πχ. cbx 1000, boldor κτλ... Ολα τα μηχανηματα ή θα ειναι ολοκαινουρια και θα πωλουνται μονο για ανταλλακτικα ή θα ειναι χιλια κομματια... Το πρωτο με εξωθει στην απογνωση γιατι ενω υπαρχουν ευκαιριες, δεν μπορουν να βγαλουν χαρτια... Τσαμπα βασανιζομαι μου φαινεται...
 
Σε κάποιο στροφιλίκι πριν το Λαμπερό , στην λίμνη Πλαστήρα

J0G2QLS.jpg
 
Πανέμορφη περιοχή. Όσες φορές και να πάει κανείς πάντα βλέπει κάτι διαφορετικό.Ακόμη και αυτά που είχε ξαναδεί σε άλλο χρόνο και άλλη εποχή .
 
Πανέμορφη περιοχή. Όσες φορές και να πάει κανείς πάντα βλέπει κάτι διαφορετικό.Ακόμη και αυτά που είχε ξαναδεί σε άλλο χρόνο και άλλη εποχή .

Έτσι είναι αλλά μια φορά για φάσσες δεν ήρθες. .sarcastic. Πας στα Τζουμέρκα που δεν πετάει πούπουλο .yelling.
 
Έτσι είναι αλλά μια φορά για φάσσες δεν ήρθες. .sarcastic. Πας στα Τζουμέρκα που δεν πετάει πούπουλο .yelling.

Που νάρθω ;να κάτσω καρτερι με την μισή Καρδίτσα ; .sarcastic.
 
Που νάρθω ;να κάτσω καρτερι με την μισή Καρδίτσα ; .sarcastic.

Δεν έχεις άδικο, αλλά μέχρι να κλείσει το γουρούνι δεν έχει πολύ κόσμο. Ανεβαίνουν όμως άτομα ακόμα και από Αθήνα.
 
Η φωτογραφία είναι από ένα πρόσφατο ταξίδι μου στα Άγραφα , λίγο πριν την είσοδο στο χωριό Ρεντίνα.

Σταματήσαμε για να θαυμάσουμε , ίσως και να αποδώσουμε σιωπηλά τον ελάχιστο φόρο τιμής σε δύο γενναίους Ελληνες πιλότους που έπεσαν στο καθήκον τους , ίσως επειδή δεν φοβήθηκαν ποτέ και τίποτα.
Άραγε από εκεί ψηλά που μας κοιτάνε τι να λένε που μας βλέπουν να μας έχει κυριεύσει ο φόβος ;;;;;;;;;

CMQc1qL.jpg
 
στα καλά μου Μέγαρα,μετά το στήσιμο με αγωνιστικές αναρτήσεις εμπρός πίσω κατάφερα και κατέβηκα στο 1:00 γύρος πίστας Μεγάρων
11289020_10153024604546799_7797297073243838071_o.jpg

εδώ με τον Συνιώρη κυνηγιόμαστε
332489_10150343679161799_331170791_o.jpg


και εδώ το βολτάδικο εργαλείο μου σκέτη απόλαυση με διπλά FCR από αμερική αγορασμένα 115hp τροχό - 3η σκαστή ερχόταν για πλάκα
17279_275711886798_4901703_n.jpg 17279_275711981798_9400_n.jpg
 
Γεια σου ρε Παύλο .shake hands..shake hands.
Εσυ παίζεις σε άλλη κατηγορία :D

....και τι δεν θα έδινα να καβαλήσω το κάτω το ""χρέπι"".sarcastic.
 
όλα καλά και όλα ωραία αλλά κάποια στιγμή τελειώνουν,έτσι και για εμένα που τα παράτησα όταν έκανα τα κουτσούβελα :)
τώρα έιμαι με ένα citycom 300 και πραγματικά με πιάνει ο ύπνος σε μεγάλες διαδρομές .what.
 
Back
Top