Μοτοσυκλέτα

Δεν μπορώ τελικα να καταλήξω.
Η αληθεια είναι ότι θα μου ήταν πολύ πιο χρήσιμο ένα μηχανάκι που να μπορεί να κινηθεί εκτός δρόμου.

Βέβαια κοστίζει και 1000ευρώ ευρώ περισσότερο από το αδερφάκι του που είναι μόνο για δρόμο.

Έλα όμως που σαν κυνηγοί μας αρέσει η φύση το βουνό κτλ...

Νομίζω ότι θα ήταν λάθος να επιλέξω κάτι που είναι μόνο για άσφαλτο.

Εξάλλου όπως είπε η Άντζελα κάνεις δεν είναι άσφαλτος.

 
Δεν μπορώ τελικα να καταλήξω.
Η αληθεια είναι ότι θα μου ήταν πολύ πιο χρήσιμο ένα μηχανάκι που να μπορεί να κινηθεί εκτός δρόμου.

Βέβαια κοστίζει και 1000ευρώ ευρώ περισσότερο από το αδερφάκι του που είναι μόνο για δρόμο.

Έλα όμως που σαν κυνηγοί μας αρέσει η φύση το βουνό κτλ...

Νομίζω ότι θα ήταν λάθος να επιλέξω κάτι που είναι μόνο για άσφαλτο.

Εξάλλου όπως είπε η Άντζελα κάνεις δεν είναι άσφαλτος.

Καλημέρα.... ωραίο στο μάτι το KTM Adventure όμως υπάρχει μία μικρή λεπτομέρεια.... αυτό το μηχανάκι είναι κατασκευή Made in India το έχεις υπόψη σου?
 
Καλημέρα.... ωραίο στο μάτι το KTM Adventure όμως υπάρχει μία μικρή λεπτομέρεια.... αυτό το μηχανάκι είναι κατασκευή Made in India το έχεις υπόψη σου?
Το έχω υπόψιν μου.

Το έχω κάνει και σχόλιο σε κάποιο θέμα.
Καιρό τώρα δεν παίζει σημασία το που κατασκευάζεται κάτι αλλά οι προδιαγραφές που κατασκευάζεται.

Οι κινητήρες των μηχανων bmw κατασκευάζονται Κίνα.

Μοντέλα της γιαμαχα στην Αγγλία.

Είχα ένα μιτσουμπισι λ200 που φτιαχνοταν στην Ταϊλάνδη.

Και πάει λέγοντας.

Ο κόσμος έχει αλλάξει.
 
Το έχω υπόψιν μου.

Το έχω κάνει και σχόλιο σε κάποιο θέμα.
Καιρό τώρα δεν παίζει σημασία το που κατασκευάζεται κάτι αλλά οι προδιαγραφές που κατασκευάζεται.

Οι κινητήρες των μηχανων bmw κατασκευάζονται Κίνα.

Μοντέλα της γιαμαχα στην Αγγλία.

Είχα ένα μιτσουμπισι λ200 που φτιαχνοταν στην Ταϊλάνδη.

Και πάει λέγοντας.

Ο κόσμος έχει αλλάξει.
Γιαμαχα στη Γαλλία Όχι Αγγλία.
 
μια βωλτα 3ωρη σημερα στο βουνο με μια HONDA XR 600 montelo 1994,ενως φιλουμου,,με θυμησε της παλιες καλες εποχες τοτε που ειμασταν παλικαρακια και τρεχαμε σε αγωνες και μεσα στα βουνα εντουροβωλτεςςςςς .exciting.ΥΓ σημερα ωμος στο 3ωρο τα επαιξα και μηλαμε για χαλαραααα,, σαν καου μποις κατεβηκα απο την μηχανηηη.tired..sarcastic.
 
Μπράβο ρε Σάκη.
Εγώ έχω εδώ την παλιόγρια CR 2,5 του 89 μοντέλο, την παίρνει ο γιος και της βγάζει το λάδι. Κάθομαι το απόγευμα και τηνView attachment 25257View attachment 25258 συμμαζεύω.
αφου δεν μπωρης να την καβαλησης εση πλεων σκατογερεεε καλα κανη ο θανασης και της πεταη τα ΖΟΥΜΙΑΑΑ εξω ;) .sarcastic. εση θα την κανης τα σερβιςςςς και αλλος θα την γουσταρηηηpeng.very funny.
 
Λοιπόν παιδιά τώρα που ξαναξεκινάω το κυνήγι μιας και πλέον έχω και μηχανή (σε σχέση με την δεκαετια του 2000 που δεν είχα) σκέφτομαι να πηγαίνω κυνήγι με αυτή. Βέβαια ειναι naked πόλης αλλά δεν παίζει σημασία. Αν την δείτε με όλα τα κάγκελα που της έχω βάλει την έχω κάνει adventure. Επειδή η παλιά μου θήκη στο δίκανο ήταν φτιαγμένη απο δερματίνη και είχε αρχίσει να σπαει , και επειδή λόγο καραντίνας είχα αρχίσει λίγο την δερματοτεχνία σαν hobby ερασιστεχνικά έκατσα και έφτιαξα μόνος μια δερμάτινη θήκη. Καθώς την έφτιαχνα είχα την ιδέα να της φτιάξω και 4 θηλιές εξωτερικά για να περνάνε λουριά αγκαλιάζοντας την ώστε να μπορώ να την δένω στα κάγκελα της μοτοσυκλετας και να πηγαίνω κυνήγι. Τώρα βέβαια δεν γνωρίζω κατα πόσο επιτρέπεται το όπλο στην μηχανή αλλά όσο και αν το έψαξα δεν βρήκα κάτι που να το απαγορεύει οπότε σκέφτομαι να το εφαρμόσω όταν το επιτρέπει ο καιρός εννοείται.
 
Back
Top