Μολύβδινα φυσίγγια υδροβίων

Το δεύτερο πρέπει να γίνει φίλε μου...
Ενα cast off θελει ρε τελη παρε την κλιση που δινει η μπενελλι για τα κομφορτ βαλτην επανω το DX να τελειωνουμε ρε φιλε αντε και θα χει πολυ παπι φετος δυο να παρεις κιωλας
 
Ενα cast off θελει ρε τελη παρε την κλιση που δινει η μπενελλι για τα κομφορτ βαλτην επανω το DX να τελειωνουμε ρε φιλε αντε και θα χει πολυ παπι φετος δυο να παρεις κιωλας
Δεν ταιριάζει το έχουμε ξανά πει φίλε μου ......αλλά αυτό χρειάζεται στο όπλο.....
 
Τα percorso τα δουλευω οπως και Β&P Long range 36gr . Αλλα εχω και 1 κουτι condor το οποίο όλο kai αποφευγω να ανοίξω..
Καποια που ειχα παρει με psb2 μου αρεσαν πολυ, το τελευταιο ομως με psb1 οχι, πιστευω εισαι κομπλε με τα percorso και τα long range, αρα δεν υπαρχει λογος για πειραματα στα υδροβια!
 
Καποια που ειχα παρει με psb2 μου αρεσαν πολυ, το τελευταιο ομως με psb1 οχι, πιστευω εισαι κομπλε με τα percorso και τα long range, αρα δεν υπαρχει λογος για πειραματα στα υδροβια!
Με το long φάγαμε πατάτες και δεν το ξανά πήραμε.....ενώ το percorso ήταν καλό.... αλλά προτιμώ ελληνικά και κυρίως τοπικά βόρεια Ελλάδα......
 
Οπλο μπενελλι σλ80 σταθερη 2*..εχει να μου προτεινει καποιος κανενα φυσιγγι οταν εχει 5- 7μποφορ βαρδαρη? Γενικα κανω απογευματινο και χρησιμοποιω rc 7αρι και μετα στο τελευταιο τεταρτο wolf diasporas 6αρι που δε το αλλαζω.. Αλλα με δυνατο βορια τα 7ρια τι να σου κανουν..
 
Οπλο μπενελλι σλ80 σταθερη 2*..εχει να μου προτεινει καποιος κανενα φυσιγγι οταν εχει 5- 7μποφορ βαρδαρη? Γενικα κανω απογευματινο και χρησιμοποιω rc 7αρι και μετα στο τελευταιο τεταρτο wolf diasporas 6αρι που δε το αλλαζω.. Αλλα με δυνατο βορια τα 7ρια τι να σου κανουν..
Με αέρα δυνατό πέσε σε νούμερο σκαγιων Γιάννο και πήγαινε στα 34 ,36 γρ και δεν θα έχεις θέμα.
 
Οπλο μπενελλι σλ80 σταθερη 2*..εχει να μου προτεινει καποιος κανενα φυσιγγι οταν εχει 5- 7μποφορ βαρδαρη? Γενικα κανω απογευματινο και χρησιμοποιω rc 7αρι και μετα στο τελευταιο τεταρτο wolf diasporas 6αρι που δε το αλλαζω.. Αλλα με δυνατο βορια τα 7ρια τι να σου κανουν..
Καλημερα χρονια πολλά καλη χρονια Με rafaelo deluxe οταν την είχα εριχνα lambro μπλε 5αρια τα πήγανε αέρα!
 
Back
Top