Μολύβδινα φυσίγγια υδροβίων

Αίματα = Χτυπημένα ζωντανά θηράματα για αρκετή ώρα σε σημεία που προκαλούν μεγάλη αιμορραγία.

Πχ αν το σκάγι μπεί 3mm στο στήθος ενός μεγάλου παπιού δεν θα προκαλέσει τόση αιμοραγία όση αν το διαπεράσει και χτυπήσει πχ μια αρτηρία στο πέρασμά του.
Αν βρείτε το παπί ζωντανό μετά από 5 λεπτά το δεύτερο θα έχει περισσότερα αίματα.

Αν τώρα το παπί φάει και άλλο ένα σκάγι στο δόξα πατρί και η καρδιά σταματήσει αμέσως, ούτε το ένα ούτε το άλλο θα έχει πολλά αίματα.
 
Ας εχουν και 2.50 φιλε, τα σκαγια παντως δεν εχουν την διαμετρο που πρεπει αλλα ειναι αρκετα πιο χοντρα, εγω τα βρηκα ενα νουμερο διαφορα.
Ο Στοκας εβαζε ενα νουμερο πιο ψιλα αυτος ενα πιο χοντρα τεχνοτροπιες τους διαφορετηκες αποψεις τι να πω
 
Τελη που εχει κυνηγομαγαζο Τουζλα???
Δεν είναι κυνηγομαγαζο έχει διαφορά για ψαρεμα κτλπ είδη θαλάσσης και πολλά άλλα..... είναι όπως περνάει ο δρόμος μπροστά από Μασούτη και πάει για παραλία δηλαδή να βγεις εκεί στο lacosta κάπου ανάμεσα στο δεξί σου χέρι....
 
Διαβαζα φιλε.πολυ σφιχτο δεν ειναι το full choke για το benelli σου? Γιατι δεν δοκιμαζεις το 2αρι ιδια μαρκα? Πεσε ενα νουμερο απο οσο νομιζεις οτι θα σου κανει δουλεια η επελεξε κανα επινικελωμενο στο ιδιο νουμερο στον στενο σου αυλο δοκιμασε ενα τσοκ πιο ανοιχτο.εγω θα ελεγα gemini
 
Ριχνω καμια φορα σε φασσες και μπορω να πω ειναι πολυ καλο, τουλαχιστον το οπλο μου τα παει πολυ καλα
Κατι μας ειπες τωρα φιλε ( το οπλο μου τα παει ππλυ καλα) αχαχαχαχαχαχα και χαλικια παει το δικο σου ρε αλεξ
 
Διαβαζα φιλε.πολυ σφιχτο δεν ειναι το full choke για το benelli σου? Γιατι δεν δοκιμαζεις το 2αρι ιδια μαρκα? Πεσε ενα νουμερο απο οσο νομιζεις οτι θα σου κανει δουλεια η επελεξε κανα επινικελωμενο στο ιδιο νουμερο στον στενο σου αυλο δοκιμασε ενα τσοκ πιο ανοιχτο.εγω θα ελεγα gemini
Με Gemini ρίχνω και είμαι ευχαριστημένος το πρόβλημα όπως το βλέπω εγώ εκείνες τις ημέρες που γίνονταν αυτό μάλλον είχε να κάνει με τις πυρίτιδες...tekna m92s sipe αυτά δουλεύω
 
Δεν είναι κυνηγομαγαζο έχει διαφορά για ψαρεμα κτλπ είδη θαλάσσης και πολλά άλλα..... είναι όπως περνάει ο δρόμος μπροστά από Μασούτη και πάει για παραλία δηλαδή να βγεις εκεί στο lacosta κάπου ανάμεσα στο δεξί σου χέρι....
Ευχαριστω Τελη,εψαχνα για τα φυσιγγια Υψηλου...οκ
 
Βέβαια φίλε και βγαίνουν ακόμα νομίζω το συνεχίζουν τα παιδιά του.......Άλεξ φίλε είναι πιο χοντρά από το αναγραφόμενο από οσο ξέρω φέρνει δηλ πχ το 5 Άρι πιο πολύ σε 4αρι δεν ξέρω γιατί το κάνει αυτό.......το θέμα μου το συγκεκριμένο φυσίγγι γιατί να έχει ζωντανά με αίματα πουλιά....
Κλείσε τσοκ κ φτιάξε κοντακι
 
Back
Top