Μολύβδινα φυσίγγια υδροβίων

Όνομα
Τολης
Έχω φίλους που ρίχνουν κιβώτια champion στον βάλτο και για αυτά δεν με έχουν πει εε οπότε δεν τα ξέρουν και όλοι χαχαχαχα

Καλό ακούγεται!!!
Βαρανε 38 και 40 ρε αυτοι και ειναι τουφεκοι απλα δεν εχουν fb ουτε ειναι σε κανα φορουμ

Όνομα
alex009
Έχει και πολύ αξιόλογα ελληνικά 38 άρια που έχουν δείξει την αξία τους σε δύσκολους καιρούς ;) δοκιμασμένα τα παρακάτω με σειρά προτεραιότητας.....
ΔΥ
Wolf
Champion
Την περασμένη σεζον δουλεψα αλλλα φυσίγγια όπως και την φετινή έναρξη .
Ωστόσο με το λοκ νταουν και αφου δεν μπορω να παω να παρω απο εκει που θέλω θα δοκιμάσω αυτά αν και σε κάποιες τουφεκιες που εχω ήδη κανει μου δείχνει οτι για 38 αρι εχει δυναμη και συναμα "μαλακια" τουφεκιά .

Σημερνή εξοδος σε τσίχλες και το βραδύ σε πράσινα το 32αρι εδειξε και την δυναμη του σε ενα πρασινοκεφαλο . Τώρα για το 38 θα το θελα ενα -5 βαθμους να δω στα πρασινα τι θα κανει . Αν και ξερω οτι δεν θα απογοητευσουν

Οσο υπαρχουν ελληνες που γεμιζουν σωστα και υπευθυνα εγω θα τους τιμω , ουτε σουπερ κατσια ουτε σουπερ ματσια , ελληνας και ξερο ψωμι χεχε .

Attachments

• 134576904_732981720929885_2468393079357867835_n.jpg
    134576904_732981720929885_2468393079357867835_n.jpg
    288,5 KB · Προβολές: 48
Περιοχή
Ελευθερούπολη Καβάλας
Όνομα
Τέλης
Ωστόσο με το λοκ νταουν και αφου δεν μπορω να παω να παρω απο εκει που θέλω θα δοκιμάσω αυτά αν και σε κάποιες τουφεκιες που εχω ήδη κανει μου δείχνει οτι για 38 αρι εχει δυναμη και συναμα "μαλακια" τουφεκιά .

Σημερνή εξοδος σε τσίχλες και το βραδύ σε πράσινα το 32αρι εδειξε και την δυναμη του σε ενα πρασινοκεφαλο . Τώρα για το 38 θα το θελα ενα -5 βαθμους να δω στα πρασινα τι θα κανει . Αν και ξερω οτι δεν θα απογοητευσουν

Οσο υπαρχουν ελληνες που γεμιζουν σωστα και υπευθυνα εγω θα τους τιμω , ουτε σουπερ κατσια ουτε σουπερ ματσια , ελληνας και ξερο ψωμι χεχε .
Συμφωνώ μόνο ελληνικά ρίχνω πολύ σπάνια να βάλω φυσίγγι μη Ελληνικό πρέπει να τους στηρίζουμε σε αυτό που κάνουν!!!!

Vasilis

Administrator
Περιοχή
Σλοβακία
Όνομα
Βασίλης
Συμφωνώ μόνο ελληνικά ρίχνω πολύ σπάνια να βάλω φυσίγγι μη Ελληνικό πρέπει να τους στηρίζουμε σε αυτό που κάνουν!!!!
Συμφωνώ απόλυτα σε αυτό που λες ότι πρέπει να στηρίζουμε τους Έλληνες επαγγελματίες και αν μου επιτρέπεις θα συμπληρώσω "που μας στηρίζουν" :)

Περιοχή
Θεσσαλονίκη,Σέρρες
Όνομα
Βαγγέλης

Αλεξ τα δοκίμασες τα 38 άρια;

Όνομα
alex009
Αλεξ τα δοκίμασες τα 38 άρια;
Ναι τα εχω δοκιμασει με καλα αποτελεσματα , αλλα κρυο ακομα δεν εβγαλε για να ειμαι σιγουρος .. απο δεκεμβρη και μετα σιγουρα θα εχω πιο ολοκληρωμενη αποψη ! Αλλα ο φιλος τα ριχνει ηδη χρονια που και αυτος ειχε καλα αποτελεσματα σε αρκετο κρυο! Νομιζω ομως αλλο δεν βγαζει με Μ92ς παρα μονο με τεκνα ...πρεπει να πηραμε τα λιγα τελευταια

Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιάννης
Ναι τα εχω δοκιμασει με καλα αποτελεσματα , αλλα κρυο ακομα δεν εβγαλε για να ειμαι σιγουρος .. απο δεκεμβρη και μετα σιγουρα θα εχω πιο ολοκληρωμενη αποψη ! Αλλα ο φιλος τα ριχνει ηδη χρονια που και αυτος ειχε καλα αποτελεσματα σε αρκετο κρυο! Νομιζω ομως αλλο δεν βγαζει με Μ92ς παρα μονο με τεκνα ...πρεπει να πηραμε τα λιγα τελευταια
Και το 36αρι του είναι πολύ καλό,δεν ξέρω μόνο αν το έχει αλλάξει από τότε που το έριξα.Τοτε ήταν με mb36.
Άλεξ μπήκαν καθόλου πουλιά πάνω αυτές τις μέρες;

Όνομα
alex009
Και το 36αρι του είναι πολύ καλό,δεν ξέρω μόνο αν το έχει αλλάξει από τότε που το έριξα.Τοτε ήταν με mb36.
Άλεξ μπήκαν καθόλου πουλιά πάνω αυτές τις μέρες;
Το 36 νομιζω το κανει με τεκνα και αυτο ! Πουλια φανηκαν λιγα , τιποτα το ιδιαιτερο ! Αμα δεν κανει -5 . -10 να ευχαριστείμαι βραδινο καρτερι δεν εχει ουσια , με τρωνε τα κουνουπια ακομα και τωρα! Ψαλιδια , ρωσικα φανηκαν παντως

Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιάννης
Το 36 νομιζω το κανει με τεκνα και αυτο ! Πουλια φανηκαν λιγα , τιποτα το ιδιαιτερο ! Αμα δεν κανει -5 . -10 να ευχαριστείμαι βραδινο καρτερι δεν εχει ουσια , με τρωνε τα κουνουπια ακομα και τωρα! Ψαλιδια , ρωσικα φανηκαν παντως
Λίγα πράγματα και εγώ από ότι μαθαίνω.Ελπιζω μέχρι τον άλλον μήνα που θα ανέβω να κάνει κάνα κρύο και να φανούν πουλιά.
Ρωσικα ποια λες φίλε;Σφυριχταρια;