Μηχανοκίνητος Αθλητισμός

Για τον φιλο μου τον Κωστή ( κοντρα δοση ) τον ''γκαζοφονια''......

BMW 750 -V12 - 5000 CC.
Στο τελευταιο ''γαργαλημα''.......το δυναμομετρο εδωσε 825 αλογα στον πισω τροχο.
Το αυτ/το παιρνει μερος σε αγωνες Drift με οδηγο τον Κωστα Μενεγα.

εικόνα_Viber_2021-07-09_12-47-59-750.jpgεικόνα_Viber_2021-07-09_12-48-24-670.jpgεικόνα_Viber_2021-07-09_12-48-47-794.jpgεικόνα_Viber_2021-07-09_12-48-58-502.jpg
 
Για τον φιλο μου τον Κωστή ( κοντρα δοση ) τον ''γκαζοφονια''......

BMW 750 -V12 - 5000 CC.
Στο τελευταιο ''γαργαλημα''.......το δυναμομετρο εδωσε 825 αλογα στον πισω τροχο.
Το αυτ/το παιρνει μερος σε αγωνες Drift με οδηγο τον Κωστα Μενεγα.

View attachment 29281View attachment 29282View attachment 29283View attachment 29284
825 άλογα μόνο;;;;o_Oo_Oo_O
Σαν φόρμουλα ένα θα ακούγεται όταν ανοίγει....
Μην του βάζεις τέτοια του κόντραδοση γιατί είναι ντραγκστερας και θα τραβάει τα μαλλιά του....hair.
 
825 άλογα μόνο;;;;o_Oo_Oo_O
Σαν φόρμουλα ένα θα ακούγεται όταν ανοίγει....
Μην του βάζεις τέτοια του κόντραδοση γιατί είναι ντραγκστερας και θα τραβάει τα μαλλιά του....hair.

Στρατο θα σου εβαζα βιντεο απο τους αγωνες που εγιναν στην Σαμο....Αναθεμα την καρτα μνημης
του κινητου μου....μπλοκαρισε η ρουφιανα....εδω δεν μπορεσαν να την ξεμπλοκαρουν....Την εστειλα
Αθηνα μηπως και τα καταφερουν και την φτιαξουν.
Εαν την φτιαξουν.....θα δεις ''πραματα και θαματα'' φιλε!!! :)
 
Για τον φιλο μου τον Κωστή ( κοντρα δοση ) τον ''γκαζοφονια''......

BMW 750 -V12 - 5000 CC.
Στο τελευταιο ''γαργαλημα''.......το δυναμομετρο εδωσε 825 αλογα στον πισω τροχο.
Το αυτ/το παιρνει μερος σε αγωνες Drift με οδηγο τον Κωστα Μενεγα.

View attachment 29281View attachment 29282View attachment 29283View attachment 29284
Αφήστε τις υποδυνάμεις και μιλήστε για BAR χειμωνιάτικα.
 
Αφήστε τις υποδυνάμεις και μιλήστε για BAR χειμωνιάτικα.
Κοίτα αν είναι να μιλήσουμε για μπαρ...θα μιλήσουμε για αυτά που είναι στη παραλία πάνω...που πάνε οι τουρίστριες....και τις κερνάς 3-4 σφηνάκια....και πάτε μετά στις ξαπλώστρες και γίνετε παιχνίδι....
.yelling. .yelling. .yelling.
 
Κοίτα αν είναι να μιλήσουμε για μπαρ...θα μιλήσουμε για αυτά που είναι στη παραλία πάνω...που πάνε οι τουρίστριες....και τις κερνάς 3-4 σφηνάκια....και πάτε μετά στις ξαπλώστρες και γίνετε παιχνίδι....
.yelling. .yelling. .yelling.
Για πες για πες .big smile. .sarcastic.
 
Προκτες ειμαι σε πεζοδρομιο
Αναβω τον δεικτη να κατεβω δεν με αφηνει κανεις
Μεχρι που με αφηνει μια κοπελια με λαρμποκινη-μελαχροινη ρωσσιδα την εκοψα.big smile.

Ειχα φροντισει να ανοιξω παραθυρο και να ριξω εξω τα καλογυμνασμενα μου μπρατσα .sarcastic. .hair.
μπαινω και προσπαθω να δω πισω την κοπελια να την ευχαριστησω
Αμ που να φανει.sarcastic.
Μονο τα βρουμ βρουμ της μηχανης ακουγα
Το λαρμπο ειχε υψος οσο ο κοτσαδορος.sarcastic.

αμα δεν ειναι ψηλο το αυτοκινητο να με πηγαινει παντου τι να το κανω που τρεχει.big smile..sarcastic.
 
Για τον φιλο μου τον Κωστή ( κοντρα δοση ) τον ''γκαζοφονια''......

BMW 750 -V12 - 5000 CC.
Στο τελευταιο ''γαργαλημα''.......το δυναμομετρο εδωσε 825 αλογα στον πισω τροχο.
Το αυτ/το παιρνει μερος σε αγωνες Drift με οδηγο τον Κωστα Μενεγα.

View attachment 29281View attachment 29282View attachment 29283View attachment 29284
Άρμα μάχης Νικόλα....τα 44mm external westegate της Turbosmart πρέπει να τα λιώνει με τόσο κυβικό που έχει πάνω του.... :p ωραία στησίματα του έχει...κακός όμως που έχει τα Turbo δίχως φίλτρα....μέγα λάθος!!
 
Άρμα μάχης Νικόλα....τα 44mm external westegate της Turbosmart πρέπει να τα λιώνει με τόσο κυβικό που έχει πάνω του.... :p ωραία στησίματα του έχει...κακός όμως που έχει τα Turbo δίχως φίλτρα....μέγα λάθος!!


Μην βιαζεσαι βρε να βγαζεις συμπερασματα.!!!! Επειδη δεν φαινονται οι ''σιτες''.....δεν σημαινει οτι
δεν εχει!!! ;)
 
Κώστα...Αυτό είναι το GTR που είχε το ατύχημα....και ήταν Ελληνικό...View attachment 45622
Ναι το γνωρίζω....τσαμπα κι αδικα πηγε το παλικαρι....
Μου θυμησε το σκινικό με το Silvia S14 και το S2000 στη Μεσσινη που ημουν παρών τοτε....εμεινα κοκκαλο μεχρι να φυγει η σκονη κ να δουμε τους οδηγους ορθιους...το S2000 δηλωνε 740ps κ το οδηγούσε μια ωραία νεα κοπέλα παρακαλώ...το δε Silvia 860ps ελεγαν κ φορούσε εναν 6 κύλινδρο RB26 DET απο GT-R R35...

Υ.Γ. Ενω το Honda S2000 στην εκκινηση του την εριξε στα "αυτιά" του Silvia, στη συνεχεια μολις "φόρτωσε"
ο 6 κύλινδρος, το μαζεψε πολυ πολύ γρηγορα το Honda και εχασε τον ελεγχο κ βγεικε στο διπλα ρευμα....ισα που έγλυψε το Honda κ κοιτα τη εγινε...
(φοβηθηκε κ η οδηγος του Honda)...δείτε ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ & ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ...


 
Last edited:
Back
Top