Μηχανή ιδιογόμωσης φυσιγγίων Α5 S

Πωλείται μηχανή ιδιογόμωσης φυσιγγίων Α5 S , η μηχανή είναι ολοκαίνουργια λόγω αρχικής αγοράς δυο μηχανών,το μοχλικό της ειναι ανοξείδωτο και η μηχανή είναι βαμμένη με ηλεκτροστατική βαφή ζαντών αυτοκινήτου για μεγαλύτερη αντοχή.
Τιμή 390€

Μπορεί να δοθεί τρίτο στάδιο που μαγκώνει (ανοξείδωτο) καθώς και τέταρτο πάτημα με τελικό κόστος 420 ευρώ

Για πληροφορίες τηλ : 6946122356

Η μηχανή βρίσκεται στα Βριλήσσια (Αθήνα)


thumbnail_IMG_8755.jpgthumbnail_IMG_8756.jpgthumbnail_IMG_8757.jpgthumbnail_IMG_8759.jpg
 
Καλησπέρα σας .
Η τιμή είναι χωρίς μοτέρ κ με τα εξαρτήματα που περιγράφονται .

Δεν υπάρχει μοτέρ προς πώληση . Θα πρέπει να βάλετε εσείς .

για περισσότερα καλέστε στο τηλ της αγγελίας .
Σας ευχαριστώ
 
Το τελευταιο μοντελο μηχανης που εβγαλε ο Κερκυραιος ( Ν. Καββαδιας ) την A5S-LC την εχει ο Κενταυρος
425 ευρω μαζι με μοτερ. Μηπως πρεπει να ξανα ''δεις'' λιγο την τιμη της μηχανης σου ??
 
Το τελευταιο μοντελο μηχανης που εβγαλε ο Κερκυραιος ( Ν. Καββαδιας ) την A5S-LC την εχει ο Κενταυρος
425 ευρω μαζι με μοτερ. Μηπως πρεπει να ξανα ''δεις'' λιγο την τιμη της μηχανης σου ??

Καλησπέρα Νικόλα .
Ευχαριστώ για το ενδιαφέρων .
Η μηχανή δεν είναι δικιά μου , τ φιλοξενώ.
για να είναι ποιο προσβάσιμη αν θέλει να την δει κάποιος .
θα μεταβιβάσω πάντως ότι μου έγραψες .

Νικόλα η τιμή που αναφέρεις για το τελευταίο μοντέλο είναι με στάδια ή σκέτη ? γιατί έχουν κ αυτά το κόστος τους

κάλο απόγευμα
 
Last edited:
Καλησπέρα Νικόλα .
Ευχαριστώ για το ενδιαφέρων .
Η μηχανή δεν είναι δικιά μου , τ φιλοξενώ.
για να είναι ποιο προσβάσιμη αν θέλει να την δει κάποιος .
θα μεταβιβάσω πάντως ότι μου έγραψες .

Νικόλα η τιμή που αναφέρεις για το τελευταίο μοντέλο είναι με στάδια ή σκέτη ? γιατί έχουν κ αυτά το κόστος τους

κάλο απόγευμα
χωρις να ειμαι σιγουρος ειναι με το μοτερ τα κοντρα στροφεια χωρις κοφτη κονικη τριτο σταδιο και στροφειο
 
χωρις να ειμαι σιγουρος ειναι με το μοτερ τα κοντρα στροφεια χωρις κοφτη κονικη τριτο σταδιο και στροφειο
ααα κατάλαβα !
από τα 425 , θα θέλει τουλάχιστον + 200€ για τα στάδια , μπορεί να λέω και πολλά αλλά δεν τα ξέρω καλά .
 
Καλησπέρα Νικόλα .
Ευχαριστώ για το ενδιαφέρων .
Η μηχανή δεν είναι δικιά μου , τ φιλοξενώ.
για να είναι ποιο προσβάσιμη αν θέλει να την δει κάποιος .
θα μεταβιβάσω πάντως ότι μου έγραψες .

Νικόλα η τιμή που αναφέρεις για το τελευταίο μοντέλο είναι με στάδια ή σκέτη ? γιατί έχουν κ αυτά το κόστος τους

κάλο απόγευμα

Ναι η μηχανη ειναι χωρις σταδια ....τα κοντρα εχει....δλδ εκει που παταει ο καλυκας. Αλλα για αγορασεις
ενα μοτερ σαν αυτο που εχει βαλει ο Καββαδιας επανω στην μηχανη θελεις 120 ευρω.
Απο ποιοτητα σταδιων οτι θελει ο καθε ενας αγοραζει. Το βασικο ειναι η μηχανη.
 
Ναι η μηχανη ειναι χωρις σταδια ....τα κοντρα εχει....δλδ εκει που παταει ο καλυκας. Αλλα για αγορασεις
ενα μοτερ σαν αυτο που εχει βαλει ο Καββαδιας επανω στην μηχανη θελεις 120 ευρω.
Απο ποιοτητα σταδιων οτι θελει ο καθε ενας αγοραζει. Το βασικο ειναι η μηχανη.

τι να σου πω φίλε μου .
Όπως τα λες και πάλι το τρέχων θα βγει αρκετά περισσότερα !!

Παντως η κοινή λογική λέει ότι τα δυο σασί έχουν διάφορες στην κατασκευή τους κ την ακρίβεια λειτουργίας , για να έχουν σεβαστή χρηματική απόκλιση σε αρχική τιμή αγοράς .
Αν δεν κάνω λάθος το σασί της αγγελιασ έκανε πάνω από 500€ (μπορεί να λέω και λίγα )Φυσικά χωρίς μοτέρ και χωρίς στάδια !

Τώρα πάλι με την κοινή λογική , μιας που ο κατασκευαστής είναι ο ίδιος η τότε κορόιδευε ο Καββαδίας η τώρα !!
η το τρέχων μοντέλο είναι διαφορετικό και του το επιτρέπει .
δεν έχω ασχοληθεί και δεν το γνωρίζω

τέλος πάντων , μην απαυτονουμε άλλο την αγγελία ...

το τηλέφωνο είναι διαθέσιμο για όποιον ενδιαφέρεται να συζητήσει τιμη και λεπτομέρειες .

ευχαριστώ
 
τι να σου πω φίλε μου .
Όπως τα λες και πάλι το τρέχων θα βγει αρκετά περισσότερα !!

Παντως η κοινή λογική λέει ότι τα δυο σασί έχουν διάφορες στην κατασκευή τους κ την ακρίβεια λειτουργίας , για να έχουν σεβαστή χρηματική απόκλιση σε αρχική τιμή αγοράς .
Αν δεν κάνω λάθος το σασί της αγγελιασ έκανε πάνω από 500€ (μπορεί να λέω και λίγα )Φυσικά χωρίς μοτέρ και χωρίς στάδια !

Τώρα πάλι με την κοινή λογική , μιας που ο κατασκευαστής είναι ο ίδιος η τότε κορόιδευε ο Καββαδίας η τώρα !!
η το τρέχων μοντέλο είναι διαφορετικό και του το επιτρέπει .
δεν έχω ασχοληθεί και δεν το γνωρίζω

τέλος πάντων , μην απαυτονουμε άλλο την αγγελία ...

το τηλέφωνο είναι διαθέσιμο για όποιον ενδιαφέρεται να συζητήσει τιμη και λεπτομέρειες .

ευχαριστώ

Απ' οτι ξερω και δεν κανω λαθος , η Α5 ς φτιαχνοταν στην Κυπρο σε ενα πολυ καλο μηχανουργειο που
συνεργαζοταν ο Καββαδιας..... Λογω μεταφορικων η τιμη ηταν μεγαλυτερη απο την σημερινη τιμη.
Οσον αφορα για τον Καββαδια θα σου πω ΕΓΓΥΗΜΕΝΑ οτι ειναι απο πλεον ΕΝΤΙΜΟΥΣ και ΤΙΜΙΟΥΣ
ανθρωπους!!!!! Ποτε δεν κοροιψε ΚΑΝΕΝΑΝ....εχω ''συνεργαστει'' μαζι του και εχω αποψη.....μην βγαζεις
λοιπον συμπερασματα στο φλου......ειναι κακό!!!!
ΥΓ. Ολες οι επομενες μηχανες εγιναν και γινονται στο μηχανουργειο του με σκοπο να ριξει το κοστος ωστε
να μπορει να παρει ο καθε ενας!!! Μακαρι να ειχαμε και αλλος τετοιους Ελληνες κατασκευαστες!!!!
Καλο βραδυ να εχεις.
 
Οκ . Δεν είναι ανάγκη να φωνάζουμε Νικόλα Σε καταλαβαίνω .

Αν διαβάσεις πάλι το ανορθόγραφο ποστάρισμα μου,
Έβαλα τον προβληματισμό μου για την διαφορά της τότε και της τώρα κατασκευής, την οποία Καταλαβαίνω ότι προτείνεις να αγοράσει κάποιος πάνω στην αγγελία!

Αυτά .
 
Last edited:
Οκ . Δεν είναι ανάγκη να φωνάζουμε Νικόλα Σε καταλαβαίνω .

Αν διαβάσεις πάλι το ανορθόγραφο ποστάρισμα μου,
Έβαλα τον προβληματισμό μου για την διαφορά της τότε και της τώρα κατασκευής, την οποία Καταλαβαίνω ότι προτείνεις να αγοράσει κάποιος πάνω στην αγγελία!

Αυτά .

Καλη σου μερα!!! Και παλι ''λαθος'' εκανες......ουτε φωναζω....ουτε προτεινω κατι.......Απλα προσπαθω να
σε βοηθησω να πουλησεις την μηχανη του φιλου σου!!!

Αυτά.
 
Back
Top